Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Magda']Mi też się podoba:loveu: Zaraz wstawię zdjęcia sukienki itp, ale czekam aż czas trochę przeskoczy, bo posty się rozwalają:mad:[/quote] :loveu: Aaa tam, olej posty, wczoraj wieczorem to był dopiero nieziemski cyrk z pisaniem :evil_lol: Będzie sukienka - to czekam cierpliwie, tylko koniecznie z butami!
  2. [quote name='Magda']Cześć gaduły! Przyszłam wybadać czy nie siedzi tutaj jakiś stwór i nie denerwuje człowieków:diabloti: Coś Ty zrobiła Fionce, że się taka blond na poopie zrobiła? Podobna jest teraz do małej Cori. Miki ma rude włosy:evil_lol: Co rude to wredne, nie? zaczyna się sprawdzać.[/quote] Gdzie gaduły, jakie gaduły :niewiem: Pasemka jej zafundowałam, ładne prawda :grins: tylko zejść teraz nie chcą :roll:
  3. [url]http://images44.fotosik.pl/47/1771c74f7aeaa11emed.jpg[/url] Kati ma piękna fontannę :loveu: i super golfik.
  4. [url]http://img124.imageshack.us/img124/9314/pc242831hh0.jpg[/url] I dla mnie znalazł się talerzyk :sweetCyb:
  5. [url]http://img237.imageshack.us/img237/9400/pc262847ku3.jpg[/url] Madzia, to zdjęcie mnie zauroczyło :loveu: Mikuchna kominkowy!
  6. [quote name='Magda'] Ty to jesteś diablica:diabloti:[/quote] Be, to Madzia komplement tobie zaserwowała :cool1:
  7. Aga76

    Galeria Fidlastego

    Fidlak w locie :loveu: tnie niczym błyskawica!
  8. [quote name='***Paulina***']No szłam zobaczyć czy są ubranka a że zobaczyłam szampon... Przecież nie mogłam wyjść bez niczego:evil_lol:[/quote] Bez niczego to nie można :shake: Kati by się obraziła :wink:
  9. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz104-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz105.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz106.jpg[/IMG] Tyle zostało z frędzla :roll:
  10. [quote name='***Paulina***']U nas w zoologiku też taki mieli... Ale ja już zdążyłam kupić ten co ty masz...[/quote] Szybka jesteś :shiny:
  11. [quote name='tigrunia']Kurde szkoda, ze cały tydzień mnie nie będzie :-( :diabloti:[/quote] Jak ty to przeżyjesz? Pij dużo płynów :evil_lol:
  12. [quote name='tigrunia'] No u nas +0 :evil_lol:[/quote] :megagrin: kuciaki, noo zobacz jaka różnica, kolosalna!
  13. [COLOR=Magenta]Noo właśnie, jakaś ty piękna róziowa[/COLOR] :loveu: [COLOR=Magenta]do kompletu[/COLOR]
  14. [quote name='tigrunia']Dziękujemy moderatorowi za zrobienie porządku :loveu: Teraz mozemy pogawędzić z roxi :multi: :diabloti:[/quote] :mdleje: ale masz hobby
  15. [quote name='tigrunia']To nie ja :placz: To Pani Zima :placz:[/quote] Nie płacz, bo jeszcze większe błoto będzie :evil_lol: U nas dziś jest zero na zewnątrz...
  16. [quote name='tigrunia'] Dziś Światowy Dzień Kąpania Yorka ustanowiony na rzecz zwierząt chcianych także do roboty dziewczyny :loveu: :evil_lol:[/quote] :roflt:Tak jest, już lecę... poleciałam hihihi
  17. [quote name='tigrunia']Bry dziołchy :multi: Ale dziś u nas błoto :cool1: Laska nr 2 siedzi już w ręczniku :loveu:[/quote] Aż tak nabrudziłaś? :evil_lol: Cześć Be :loveu:
  18. [quote name='Magda'] Dzisiaj pokaże zdjęcia. Tylko zabiorę się wreszcie za porządki w pokoju. Przez tydzień nagromadziłam tyle ciuchów na łóżku:crazyeye:[/quote] Noo nie, znów się migasz :obrazic: Jeszcze tu przyjdę :evil_lol:
  19. [quote name='***Paulina***']No tak... A to typowo dla yorków nie ma tak??? tylko różne rodzaje???[/quote] Nie spotkałam się, teraz wyszła nowa seria szamponów profesjonalnych Champion, ale nic o nich jeszcze nie wiem. Hihihi, kto szuka ten znajduje, jaki [URL="http://www.bizon.pl/szampon-yorka-seidel-p-1080.html"]wynalazek[/URL] znalazłam :evil_lol:
  20. [quote name='***Paulina***']Aha... No to zmieniam na ten... Jest nawet tańszy niż ten zwykły z zoologika co teraz mam...[/quote] Dużo zależy od psa, jego skłonności i potrzeb, czasem niestety trochę trwa zanim się trafi na najlepszy produkt. Nie każdemu pasuje to samo :p Zapobiegawczo i tak wrócę do Dr Seidla. [URL="http://www.pupilandia.pl/index.php?akcja=kategorie&kat=244&poziom=5&p=&sort=2"] Trochę tego jest [/URL]
  21. Ona często tak leżakuje :roll: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz085.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz088-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz089-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz090.jpg[/IMG]
  22. Wet polecił Dr Seidla, żeby wyprowadzić skórę na prostą, w naszym przypadku pomogło. Używałam tego [URL="http://www.pupilandia.pl/index.php?akcja=produkt&edycja=1200"]szamponu[/URL] O widzisz zapomniałam o Beaphar, to też kiedyś miałam... nie polecam, u nas się nie sprawdził (miałam jeszcze odżywkę do kompletu).
  23. [quote name='***Paulina***']No to muszę sobie zobaczyć z tych co ty masz... Bo ten co ja mam też wysusza włos no i po wysuszeniu włosy się puszą:shake:[/quote] Tak miałam, a raczej Kapryśka miała po szamponie Hery, cały tyłek się jej puszył i wyglądała nieapetycznie :roll: Poza tym skóra ją swędziała i dziewczyna męczyła się częstym drapaniem.
  24. [quote name='***Paulina***']A mam pytanie: Jakiego szamponu do nich używasz???[/quote] Miałam Dr Seidla, ale się skończył i został mi ISB Zielone Jabłuszko. Wcześniej używałam kosmetyków Hery, ale podrażniały skórę i wysuszały włos.
  25. [quote name='***Paulina***']Jak słodko śpią... Śliczne dwie kuleczki:loveu::loveu::loveu: I znów ktoś lampą od aparatu świeci:angryy::evil_lol: Na śniegu też świetnie wyglądają:loveu::loveu::loveu:[/quote] Cześć :hand: Ten ktoś jest prawdopodobnie zupełnie niereformowalny ;) Tuptaki śniegowe :evil_lol:
×
×
  • Create New...