-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='ewa2909'] [url]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz150.jpg[/url] Fajne zdjęcie:evil_lol: Trzeba się porządnie przyjrzeć cio sie tam dzieje:evil_lol:[/quote] :megagrin: budka się w cieniu skurczyła albo tyłek urósł :roll:
-
[quote name='ewa2909']To wyobraz sobie jak ja się wczoraj uśmiałam,jak dostali te piłki. 2:eviltong: godziny wariacji:eviltong:[/quote] To musiało być piękne!
-
Uśmiałam się z ostatniej sesji [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG]
-
[quote name='Mała Rita']a w spanku nie zmiescila sie łapka czy ogonek? :evil_lol:[/quote] Ogonek wypadł, hihihi upss
-
Mati Niedźwiedź :eek2: Dobrze, że oswojony hihihi Zimową porą przyszedł na miodek :evil_lol: Jak on bardzo lubi śnieg :loveu: Dobrze, że już wybrałaś sukienkę, zawsze to problem z głowy, teraz tylko czekać aż przyjedzie, skróci się odpowiednio do obcasów i będzie pięknie. Pewnie wyglądałaś cudnie :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='ewa2909']I to tą dużą.[/quote] Dużą dużą !!! [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%202/d069.gif[/IMG]
-
[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz150.jpg[/IMG]
-
A teraz po torciku dla małych rozbieganych jubilatów: [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/2201.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/95F.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/2201.gif[/IMG]
-
Madzia, baw się dobrze. Udanego wypoczynku i do napisania. [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Weather/57.gif[/IMG]
-
[url]http://img99.imageshack.us/img99/9590/obraz093zs0.jpg[/url] :evil_lol: najlepiej bawić się jedną
-
[quote name='Mała Rita']i te nieustanne wybory, przemyslenia, dylematy.... :roll:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: i nie wiadomo jak się życie ułoży...
-
[quote name='Mała Rita']o i pańcia znowu te zdjęcia robi :evil_lol: mina mówi sama za siebie :)[/quote] podoba się jej - na bank :roll:
-
[IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz151.jpg[/IMG]
-
[quote name='Mała Rita']gdzie tam moje problemy do tego co oni przeżywają :shake: :placz:[/quote] Nijak się mają twoje do ich problemów :roll: to życie prawdziwe, sama prawda [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/riding2.gif[/IMG]
-
[quote name='Mała Rita']dziwne upodobania :roll: :evil_lol:[/quote] On taki ogólnie dziwny jest [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/larrow.gif[/IMG] ale może to przez zakochanie. Niuńka na jego widok płonie z pożądania...
-
[quote name='Mała Rita']za nerwowa jestem by takie seriale ogladac :evil_lol:[/quote] Bo one straszne są, człowiek przeżywa tragedie razem z postaciami z tv, wczuwa się w ich położenie, a później to spać nie może, tak się martwi :evil_lol:
-
[quote name='Mała Rita']on nieszczęśliwie zakochany to zniesie wszystko :shake: ale zeby tak zębami? i tak tarmosić? :shake: :evil_lol:[/quote] Aż piszczał z rozkoszy [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/shy.gif[/IMG] tak mu się wgryzała...
-
[quote name='Mała Rita']Właśnie ogladalam powtórki "Na Wspólnej", jakie tam dramaty życiowe się rozgrywają :evil_lol:[/quote] Też oglądałam :evil_lol: aż mnie zimny pot oblał [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20wacko/wacko2.gif[/IMG]
-
[quote name='Mała Rita']Biedny ptasiek :shake: :evil_lol:[/quote] W szponach miłości [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/snog.gif[/IMG] hihihi
-
[quote name='Mała Rita']a ja wlasnie nie lubiłam nigdy, teraz jakoś tak mi się porobiło :evil_lol:[/quote] Jupi [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/wavetowel2.gif[/IMG]zupki zdrowe na każdą pogodę... Dobrze ci się porobiło :loveu:
-
[quote name='Mała Rita']a dzis bedzie zupka warzywna :loveu: Fasolka cos na zupy wzieło chyba :evil_lol:[/quote] No to nie ma wyjścia, zupy górą [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20thumb/thumbup.gif[/IMG] [COLOR=Magenta]Lubię zupki [/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/sticktongue.gif[/IMG][COLOR=Magenta] wszystkie bez wyjątku, chyba... hihihi [/COLOR]
-
Aaa chłopaki cudne mordziaki [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/heart.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/heart.gif[/IMG] Tamten ekspert od podłogi to jakiś stuknięty był [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20wacko/hypo.gif[/IMG] ale najważniejsze, że sprawa już załatwiona. Oj fuuu to będzie tam śmierdzieć nieprzeciętnie [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20wacko/luckast.gif[/IMG] Dobra zupka, pyszna zupka [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/wub.gif[/IMG]
-
[quote name='Mała Rita']W domku, rozchorowalam sie znów :angryy: siedze drugi dzien z psami sama, Dawid remont w drugim mieszkaniu robi i juz mam dosyc powoli :angryy:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/lozko.gif[/IMG] oby zdrówko się szybko poprawiło... Remont w tym wysokim mieszkaniu co rabina, by się przydała? A jak tam szczawiówka? [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/cook.gif[/IMG]
-
[quote name='Mała Rita']Nastrój leniwo - sobotni :loveu: Ale macie piękne słoneczko w mieszkanku :loveu:[/quote] Dokładnie tak [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/wub.gif[/IMG]
-
[quote name='Mała Rita']Cze Aguś :loveu:[/quote] W domku jesteś? [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/takeaseat.gif[/IMG]