Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Sara_i_Aris'] A w ogóle to Caprysi niewiele już brakuje do nieładu :sweetCyb:[/quote] Na to wygląda, że wracamy do fryzury afro :evil_lol: i chyba przy tym zostaniemy.
  2. [quote name='ewa2909']:loveu:Cześć Aguś słonecznie niedzielnie:loveu: Kapryśka jak prawdziwa dama:loveu:nóżka na nóżke:evil_lol:[COLOR=wheat](a raczej łapka na łapke)[/COLOR][/quote] Cześć Ewo :calus: Prawdziwa kobieta ;) kokietka hihihi
  3. [quote name='Sara_i_Aris'] [B]Aguś[/B] - ja też się cieszę :loveu: Do ferii na dogo będę bywała, później już trochę rzadziej :oops: Aris pozazdrościł Kapryście nieładu z czasów jej świetności :loveu: [/quote] Najważniejsze, żebyś się pokazywała, chociaż na chwilę. Uschnę z tęsknoty za księciem i księżniczką :roll: Muszę przyznać, że fryzurka Arisa też mi się tak kojarzy i wygląda po mistrzowsku :thumbs:
  4. [quote name='Sara_i_Aris']Aguś, umieram!! :mdleje: Kaprysia jest fenomenalna! :mdleje:[/quote] :evil_lol: Wstawaj szybko, bo się przeziębisz! Ona ma czasem naprawdę odjazdowe pomysły :roll: Tu przez 5 minut grała zadumaną damę, aby później znów szaleć z rozlatującym się frędzlem.
  5. Cześć Dario :fadein: Pasiak to bazarkowy tygrysek, oczywiście jest już po małym liftingu, został pozbawiony włosów na brodzie. Kapryśka systematycznie robiła mu depilację :razz: Cześć Be podróżniczko :biggrina: Baw się dobrze, wracaj bezpiecznie i do niedzieli :bigok: Cześć Saruś :loveu: Fajnie, że jesteś z nami :p [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Dzień dobry, pozdrawiamy w niedzielę[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :Cool!: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz128.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz129-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz130-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz131-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz132-1.jpg[/IMG]
  6. Kolejna niedziela - jestem i pamiętam Aniu, pozdrawiam ciepło.
  7. Cześć Saruś :buzi: Cieszę się, że w wolnej chwili jesteś na dogo! [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_6617.jpg[/url] Arisek rozkosznie wygląda z nieładem na główce :loveu: [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_6638.jpg[/url] I co ja mam powiedzieć? Na pewno nic nowego... ona jest booska i jestem w niej zakochana na amen :loveu:
  8. [quote name='supergoga']Noreczka powoli dochodzi do siebie. Powoli staje sie ufniejsza - biega po mieszkaniu, cieszy się na swopich opiekunów. Najbardziej lubi gdy rano wszyscy wstają z łóżek - wtedy jest radość wielka. Zdarzyło się jej nawet zaszczekać - na odkurzacz. [/quote] Wspaniałe wieści :loveu: To będzie piękna miłość...
  9. No i pojechali... Pamiętaj o kamerze :cool3:
  10. [quote name='ewa2909']Oooooooooo,widze nowego pana gałgana:evil_lol:[/quote] Tak, ten największy jest najnowszy i Fiona go zaadoptowała. Kapryśka w sumie ma 3 sztuki, ale wszystkie na wykończeniu. Pewnie niedługo będzie trzeba kupić coś nowego dla straszego zbója. Ona lubi średnie, żeby wygodnie z nimi biegać, a Fionka gustuje w dużych, żeby na nich wygodnie leżeć i obgryzać namiętnie.
  11. Wszystko przygotowane do wyjazdu? Laremid jest? Jest! :evil_lol:
  12. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz096.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz097.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz098.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz100.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz099.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz091.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz092.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz093.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz094.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz095.jpg[/IMG]
  14. Madźka!!! Zawodowo wyglądasz z dechą :cool1: [COLOR=Black]Ps. Kolorki bardzo mi się podobają.[/COLOR]
  15. Aga76

    Aksa i Tofi

    Ewuś cudne perełki wypatrzyłaś :loveu:
  16. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']O tak:evil_lol:do rozrabiania to oni pierwsi.:eviltong:[/quote] Widać na zdjęciach, gdy się dużo dzieje, to są w swoim żywiole :loveu:
  17. [quote name='Kasia']spróbuj oliwy z oliwek - wiesz przeciez że ona najlepsza na wszystko :diabloti: Anusiak sparwdzał więc mozna Jej zaufać :evil_lol: oj nie nie, mylisz się Władziu :evil_lol: jeszcze bedziesz sie w kolejce do nas ustawiać!!![/quote] Ooo widzisz, podsunęłaś mi myśl, wejdę w oliwę :grins: No właśnie! Jeszcze będą kolejki i zapisy, a my nie będziemy mieć wolnych terminów :megagrin:
  18. Aga76

    Aksa i Tofi

    [url]http://img82.imageshack.us/img82/5017/dsc00545xo9.jpg[/url] :knuje: Co by tu wybrać? Niezły z nich duecik :evil_lol:
  19. [quote name='Magda']No, a co!:evil_lol::loveu:[/quote] ... żeby tak od razu po nazwisku :roll: :evil_lol:
  20. [quote name='Magda']Hahahahaha nie mogę:evil_lol:[/quote] :grins: Jeszcze się zastanawiam, czy by jej teraz nie utlenić na fioletowo, bo ten odcień żółty to taki średni teraz jest
  21. [quote name='Magda']Aguś Ty to fryzjerką nie zostaniesz - zupełnie tak jak Kasia:evil_lol::evil_lol: Fionka zadowolona?:eviltong:[/quote] :evil_lol: Mówisz, że nie?... A taką miałam cichą nadzieję, że jednak się uda. Nie pytałam i nie zapytam :roll:
  22. [url]http://img155.imageshack.us/img155/8800/p1102901kx6.jpg[/url] [url]http://img90.imageshack.us/img90/8818/p1102905ek3.jpg[/url] Buty fantastyczne, bardzo pasują do sukienki, delikatne i sexy. Świetnie dobrałaś kolczyki, bransoletkę i wzorek na butach! To wygląda jak komplet robiony na zamówienie. Mnie się całość bardzo podoba.
  23. [url]http://img90.imageshack.us/img90/9382/p1102896zh5.jpg[/url] Prosta w kroju i zarazem elegancka (jednocześnie zachowująca lekkość), bolerko też gustownie dobrane, rozjaśni górę stroju :loveu:
  24. [quote name='***Paulina***']Kamizelka z jednym rękawem:evil_lol:[/quote] Drugi rękaw też ciachnij i obszyj go czymś kolorowym - Kati będzie miała większą garderobę :cool1:
  25. [quote name='***Paulina***']Nie szyłam... Tylko miały przyjść ubranka już na święta ale nie przyszły a że takie mrozy były to ucięłam kawałek rękawa, zrobiłam dwie dziurki na łapki i takie coś mi wyszło...[/quote] Rewelacja :klacz: A dla ciebie została kamizelka :evil_lol:
×
×
  • Create New...