-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
cze D-E, cze Madzia, cze Władka, cze Asik :loveu: [B]Asik[/B], mi sie już nawet wcześniej wydawało że Fidek jak podrośnie może być tak troszku podobny do Fidlastego no i jest :lol: wczoraj odrobaczyłam ryja włochatego, za 2 tydnie druga dawka tabletki...no i chyba tak pod koniec wrzesnia przejdziemy się znów do fryzjera bo już zarasta gamoń :loveu:
-
Agatko, to ten domek który pisał wpierw do mnie? ta Pani, która pisała że Łatek byłby psem dla rodziców? :lol:
-
I stuknęła kolejna wiosenka :loveu: [CENTER][SIZE="3"][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Magenta"]Anusiak wszystkiego róziowego i NAJ NAJ NAJ!!![/COLOR][/FONT][/SIZE] :BIG: :drink1: :BIG:[/CENTER]
-
[IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6311a.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6313a.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6315.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6328a.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6338.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pegaza'] juz znalazla na allegro ino nie wiem czy to faktycznie moja tematyka o wampirach:roll::shake: [/QUOTE] gdybyśmy się widywały albo mieszkały bliżej siebie to pożyczyłabym Ci...:lol:
-
a o czym to Rozlewisko jest...? ja czytam teraz [I]Skrzywdzoną[/I] Cathy Glass - wciągająca ale momentami aż brutalna jest ta książka...o dziewczynce ośmioletniej, wykorzystywanej seksualnie przez rodziców! tak jej spaczyli psychikę, że do końca życia zostanie kaleką :shake: polecam ją!
-
[quote name='Pegaza'] Cze szukalam tej ksiazki w empiku wczoraj i nie znalazla:shake: tej o zmierzchu.. [/QUOTE] na allegro se poszukaj, tam jest tego masa :lol:
-
cze D-E :loveu: u nas też brak weny fotograficznej... pogoda jest ale co z tego jak muszę w pracy siedzieć??? w piątek jadę do kina na [I]Miłość na wybiegu[/I], pewnie kolejna smętna polska komedia ale z nudów obejrzy się nawet takie coś...:cool1:
-
jak już na nk napisałam - błyszczałaś Be :loveu:
-
Agata dostałaś wczoraj moje PW w sprawie Łatka?
-
cze D-E :loveu: nudny ten piątkowy wieczór...
-
Be, a Ty dzie się podziewasz?
-
[quote name='Feigned'] a propos zdjęć z zoo, gdzie były robione? ja byłam w Gdańsku jakoś pod koniec lipca, albo na początku sierpnia, nie pamiętam dokładnie, ale właśnie mi się przypomniało, że widziałam na parkingu psa, wypisz-wymaluj Fidlak :diabloti: [/QUOTE] to na pewno nie był Fidlak, nigdy nie byliśmy w Gdańsku :lol: te zdjęcia są z ZOO w Ostravie. [B]Sara[/B], właśnie zaczęłam czytać drugą część czyli [I]Księżyc w nowiu[/I] - już mi się nie podoba, że pozbyto się głównego bohatera (głównie dla niego sięgnęłam po tą część )...no ale zobaczymy... witaj [B]pycia[/B] :lol: no i cze tak w ogóle :loveu:
-
podniosę ślicznotę na pierwszą stronę...
-
Ułamek sekundy złamał moje życie! Potrzebny RC Sensible!
Kasia replied to .::Blue_Lagoon::.'s topic in Już w nowym domu
jak na chwilę obecną wygląda sytuacja psiny? jakieś wieści...? -
przysmaczki...? ;) [url]http://i179.photobucket.com/albums/w302/lady_m_album/dwa/DSC09811.jpg[/url]
-
cze Madźka! zaroślaki jedne :loveu: Master to miał piasek nawet w oczach :evil_lol:
-
ja taką kupiłam, kolczyki do tego też mam i jeszcze wisiorka zamówię i też będę miała kompleta na wrześniowe wesele :lol: [url=http://www.allegro.pl/item701120605_701120605.html]Swarovski - OCTAGON bransoletka (701120605) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
z takim kompletem biżuterii będziesz sie na pewno troszke wyróżniać :loveu: buty niezłe! tylko ze ja to bym w nich nie uszła nawet 10 meterów...:cool1:
-
co za biżuteria? pokaż linka... :lol: kreacja jaka bedzie?
-
Be powinnaś juś dostać tą paczkę chyba, że tylko tak powiedziała a naprawdę wysłała później... Ja ostatnio wszystko co zamawiam dostaję zaraz na drugi dzień ewentualnie na trzeci :lol: A zamówiłam se i już je dostałam - 3 pary kolczyków i 1 bransoletkę [I]Swarovskiego. [/I] Są pikne, bardzo!!!! :loveu: :loveu:
-
ha ha, cwany mały skubaniec :evil_lol: [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8225.jpg[/url] portreciki Ariska super :loveu:
-
wiem o tym, i już poprawiłam swojego posta choć nawet nie wiem dlaczego tak napisałam... no i cze Wam :loveu:
-
cze Sara :loveu: ja w pracy to i zdjeć nie widzę, ale potem se w domku looknę :lol:
-
skuś się skuś, książka o niebo lepsza jak film ;)