Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. bo trza takich ciumkających olać sikiem prostym i iść dalej :p my tak robimy, za dużo ich ciumkało i wciąż pytało się gdzie można takiego fajnego pieska nabyć :cool1:
  2. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] Na poczcie cały czas siedzisz? [/QUOTE] taa... [quote name='Pegaza'] No a jak tam poszukiwania innej pracy?:roll: [/QUOTE] szukam na tyle na ile daje radę pracując codziennie tam gdzie pracuję...przeglądam ogłoszenia, wysyłam CV i na razie nic ale też i wyboru dużego u nas prawie żadnego nie ma niestety :shake: dziura mała taka! jak juz coś się znajdzie to znowuż trza znać dobrze język jakiś a z tym u mnie na bakier bo jakby nie było od czasów liceum i studiów nic w tym kierunku nie robiłam bo nie miałam takiej potrzeby... [quote name='Kasia_zg'] [CENTER][COLOR=Navy][I]Cześć Kasieńko!![/I] [I]Mam nadzieje że Twoje zdrówko wraca już do normy??[/I] [I]Fotki urocze a oczęta Fidlastego czarujące:loveu::loveu::loveu:[/I] [/COLOR][/CENTER] [/QUOTE] cze Kasiu :loveu: niby sie wyleczyłam, antybiotyki się skończyły ale dzis znów zaczęło mnie gardło boleć...:shake:
  3. ha ha D-E :evil_lol: też nie wierzę, że z buta tam naginają...:p cze Gamonie :loveu:
  4. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='magda z.'] ja widzę, ze na wszystkich wątkach dzisiaj spacerowo. Fajne ujęcia:loveu: Pozdrawiam ciepło [/QUOTE] skorzystaliśmy bo akurat fajna pogoda była a od dziś znów leje ... [quote name='tigrunia'] [url]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_8113.jpg[/url] to mnie się najbardziej podoba :loveu: Co tam Kasia u Ciebie? Coś mało do nas zaglądasz ostatnio :-( [/QUOTE] on tam wygląda jakby to był jakiś fotomontaż, co nie? :lol: a tam, nic takiego...chora byłam ostatnio, a pracy nie za ciekawie, zdjęć nie mam więc nie mam cio wklejać ale i tak czasami tu wchodze i czytam Wasze wątki ;) [quote name='dysia-u'] [url]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_8108.jpg[/url] wszystkie piękne , ale to mega :crazyeye: [/QUOTE] dzięki :lol:
  5. Madźka, tak "krótko" go ostrzygłaś czy tak szybko zarasta...? :evil_lol:
  6. i nic, i cisza....
  7. no, się odszokowałam już :p jak jej dawno nie widziałam no i Fidlak ma zawsze krótkie włosy więc te jej są dla mnie strasznie dłuuugie :lol:
  8. podniosę chociaż ale i tak zapewne nic to nie da...:shake: biedaczysko :-(
  9. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] I tu mu Kasia tlumaczyla: Fidel nie wolno:evil_lol: [URL]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_8111.jpg[/URL] Ty odwazna jestes na trawce o tej porze siadac:cool1: [/QUOTE] tu go Kasia drapała za uszkiem by się w końcu skupił na mnie a nie tylko na tych psach tam daleko :evil_lol: no siadłam se ale zaraz szybko wstałam bo przypomniałam sobie, że jeszcze na antybiotykach jestem :cool1:
  10. cze dziewczyny :loveu: Livka ma strasznie długie włochale, dawno nie zaglądałam i nie oglądałam dziewczynek więc się trochę zszokowałam!!!! jest przesłodka :loveu: :loveu:
  11. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] Z Fidla romantic jak z jego pani:cool1: [URL]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_8108.jpg[/URL] [/QUOTE] ha ha, my takie romantyki jak z koziej doopy trąby :evil_lol: akurat popatrzyliśmy w tą samą stronę bo psy tam jakieś szły i już chciał skubaniec uciekać więc musiałam go przytrzymać ;)
  12. a tak w ogóle Madźka to chciałabym abyś zrobiła mi baner dla jednego ze schronisk no i cieszyłabym się bardzo gdybyś tak odezwała się do mnie jak znajdziesz chwilkę...;) podesłałabym Ci link do ich strony i parę fotek... jeśli oczywiście mogę o to prosić :oops:
  13. no, rozpisaliście się ale i zdjęciami byśmy nie pogardzili :razz:
  14. Kasia

    Galeria Fidlastego

    witamy sie niedzielnie :lol: [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_8085.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_8092.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_8113.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_8108.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_8111.jpg[/IMG]
  15. cze Gamonie :loveu: co u Was? jak chłopaki?
  16. Kasia

    Galeria Fidlastego

    tak byście nie zapomniały jak wygląda...;) [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_7055.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_8065.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_8078.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_8079.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_8080.jpg[/IMG]
  17. Kasia

    Galeria Fidlastego

    kurde, chora jestem :placz: rozłożyło mnie na maxa! wszystko mnie boli i cały czas jest mi zimno a w gardle wielka gula jakaś bo nawet śliny nie potrafię przełknąć...dostałam na razie na dziś i na jutro L4, zobaczymy jak będzie dalej...
  18. D-E, ja myśle że tak tłumacząc na prosty łeb to u Anusiaka niezbyt dobrze się dzieje, tak na literkę CH.... :cool1: ale mogła by bardziej szczegółwo pisać, to fakt :evil_lol:
  19. Anusiak bardziej szczegółowo :mad: Co jest grane?
  20. cze Be :loveu: dziś tylko wpadam z pozdrowieniami, potem będę nadrabiać :p
  21. Madźka rybiarzu, żyjesz???? :loveu:
  22. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze D-E :loveu: będą nowe foty jak je porobię ale teraz taka pogoda, że nawet nie ma gdzie :shake: w domu nie za ciekawe wychodzą a w plener narazie nie chodzimy bo piździ...
  23. [b][center]100 lat, 100 lat! Niech żyje żyje nam :)[/center][/b] [B][CENTER]D-E Wszystkiego NAJ![/CENTER][/B] [CENTER]:BIG::BIG:[/CENTER]
  24. D-E na górnym mieszka...ale może będzie wiedzieć... ja nie bardzo :shake:
  25. mój Tomek też od jakiegoś czasu wspomina coś o akwarium - tak niby chodem - (kiedyś za kawalera miał takie wielkie...) tylko, że ja nie bardzo mam gdzie je ustawić...no chyba że po remoncie pokoju dopiero jak kupimy nowe meble bo teraz to nie ma gdzie... ile litrów ma to Twoje? [COLOR="PaleTurquoise"]można wiedzieć ile Cie to kosztowało z roślinkami...?[/COLOR] :roll:
×
×
  • Create New...