-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
[quote name='Magda'] Mój ukochany wiesio:loveu: [/QUOTE] Mój ukochany Big Mac :loveu:
-
fajne te buty :loveu: też takich szukam na co dzień ale u nas nie ma nic fajnego...poszukam jeszcze też na allegro tylko, że ja mam szczupłą nogę i mogę nie trafić z cholewką dlatego zawsze wolę przymierzyć wpierw...
-
cze Gamonie :loveu: ładnie to sushi wygląda, apetycznie nawet...tylko nie wiem czy ja bym to zjadła? raz nawet miałam okazję ale zrezygnowałam bo śmierdziało mi to...:cool1:
-
co za botki to były? poka...:lol: no to teraz powodzenia na jazdach! ja bardzo lubiłam te jazdy przed egzaminem, miałam fajnego instruktora ;) potem już było gorzej jak trza było 4 razy podchodzić do egzaminu...:evil_lol: jak tam po kąpieli Somy? stoi chociaż ona spokojnie czy się trzepie cały czas? :p
-
[quote name='madziasto4'] To kup sobie je drugi raz i chowaj po prostu jak wychodzisz. Z nóg Ci przeciez nie zje kapci :p [/QUOTE] taa, dwa razy schowam a trzeci zapomnę i zaś będzie po kapciach... ja jestem roztrzepana, zawsze wszędzie się spieszę a zwłaszcza wtedy jak wychodzę z chałupy i na pewno będę zapominać je chować :p tak już mam - wiele rzeczy zapominam, wiele mi umyka i dopiero po fakcie sobie przypominam, że przecież cos miałam zrobić albo coś miałam schować :cool1:
-
te kapcie mientkie są, dlatego mu się przypodobały :loveu: teraz łazi z tym drugim, którego mu dałam w prezencie :p i wiem, że drugi raz już sobie takich nie kupię choć bardzo wygodne były... teraz muszę nabyć takie z twardą podeszwą co by ich nie rozbroił za szybko... albo ino w samych zokach łazić...:cool1: i cze tak w ogóle :loveu:
-
Fidlasty zjadł mi jednego kapcia, takiego o: [url=http://www.allegro.pl/item774229519_774229519.html]Kapcie, bambosze SUPER cichobiezki!!! ESSENTIALS (774229519) - Aukcje internetowe Allegro[/url] kupiłam se je, miałam całe 2 dni a na trzeci ostał się już tylko jeden!!! on zawsze jak jestem w pracy leży z moimi kapciami, zawsze jeden jest wymemłany i wyśliniony ale do tej pory zawsze były całe...aż jednego zjadł :mad: a tak poza tym to dobrze u niego. zaś się robi większy na zimę, apetyt mu dopisuje :cool1:
-
cze Magda :lol: no mamy wesoło, czasami aż za bardzo :evil_lol: dzisiaj malujemy łóżko na biało, Tomek je porozkręcał i powynosił do pokoju Małego by tam malować. Łukaszek był akurat u babci, gdy go przyprowadziłam z powrotem do domu i powiedziałam, że dzisiaj będziemy spać na podłodze bo łóżko jest rozkręcone to On na to kręcąc głową tylko jedno zdanie: JA PEDOLE!!! :p i zapomniałabym! zamiast do widzenia to jest NA GAZIE! - w każdej sytuacji, nawet jak wychodzimy z przedszkola czy ze sklepu :evil_lol:
-
pokaźne to akwarium :lol: czekamy z niecierpliwością na fotki z mieszkańcami! [COLOR="PaleTurquoise"]Madźka dostałam tego mojego maila z tymi zdjęciami do banera?[/COLOR]
-
dzień dobry :loveu: fajnie siedzieć sobie tak w domku i odpoczywać...czasami takie wolne wskazane jest :lol: [B] Aniu[/B], Łukaszek nie mówił prawie nic do momentu skończenia 3 lat. I nagle jakby jakaś blokada, puściła zaczął od razu składać zdania i powtarzać wszystko co usłyszy - teraz jest tak, że czasami to aż proszę się Go aby przestał już tyle klepać bo On nawet jak śpi to gada :evil_lol: Japak mu się nie zamyka wcale i co chwilę tylko CZEMU? DLACZEGO? I skubany podchwycił hasło BO NIE MA DŻEMU A MARMOLADA SIĘ NIE NADA! i każdemu teraz tak odpowiada, nawet Pani w przedszkolu :p
-
witamy się wieczorowo :loveu: mały jest niezły, tylko że powtarza wszystko, dosłownie wszystko nawet to czego nie powinien :p zamiast zimno to mówi PIŹDZI, zamiast gorąco to jest GORKO, a jak mu coś nie wychodzi to jest JA PEDOLE! a ja przestałam już Go upominać, bo jak upominałam to jeszcze więcej tak mówił...a tak jak nie zwrócę uwagi na to to drugi raz nie powtórzy. od kilku dni chodzi po chałupie i gada sam do siebie: JACHA JACHA DYMI CZACHA! :evil_lol:
-
cze wszystkim i każdemu z osobna :lol: [quote name='Pegaza'] Czolem Kasiasta:multi: co tam slychac u Lukasza>? moze znowu jakis tekscik smieszny powiedzial?:evil_lol::loveu:[/QUOTE] On cały czas coś tam gada, powtarza albo wymyśla.... Dziś byliśmy u lekarza bo znów jest przeziębiony a z racji tego, że 12 listopada mamy testy alergologiczne i mały musi być zdrowy to dostałam na Niego opiekę i tak se posiedzimy 2 tydnie w domku :lol: Dzisiaj powiedział pani doktor tak: [I]"Ja mam w domu kurtkę ze skóry i jestem figo-fago! I wszystkie dziewczyny z przedszkola są MOJE!!!"[/I] Kiedyś tam w radiowej reklamie usłyszał słowo MENOPAUZA, które bardzo wbiło mu się w główkę i ostatnio w sklepie gdy stałam przy kasie i płaciłam za zakupy zapytał się mnie: [I]"Mama, kto ma [/I][I]dzisiaj MENOPAUZĘ? Ta Pani?"[/I] - i pokazał paluszkiem na panią, która nas obsługiwała....:evil_lol:
-
ale fajne zdjęcie :loveu: :loveu: [url]http://i176.photobucket.com/albums/w197/goranik/Image3-24.jpg[/url] super fotki! zresztą jak wszystkie naszej Madzi ;)
-
[quote name='laurin'] Cześć Kasiu:multi: fajna dynia, my też robiliśmy:loveu: widać że małe dzieci mamy:loveu: [/QUOTE] widziałam Waszą na nk :loveu: D-E, bier ile wlezie :loveu: :evil_lol:
-
cze helloweenowo-dyniowo :loveu:
-
to teraz z troszkę innej beczki, nie autowej...;) [CENTER][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkOrange"][B]UDANEGO HELLOWEEN![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_8236.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_8240.jpg[/IMG]
-
cze Ania :lol: piszę co słyszałam, tak mówili Ci co mają...no ale mniejsza z tym ;) my mamy benzyniaka i na razie muszę nim jeździć, oby już jak najkrócej...
-
[quote name='Pegaza'] Cze:loveu: to zmiencie na gaz sie oplaca:cool1: jest tanszy niz dizel a autem ile Ci zajmuje jazda do roboty? [/QUOTE] nie zmienimy na gaz bo: - nie wiem jak długo będę jeszcze dojeżdżać do TEJ pracy więc nie wiemy, czy przerobienie instalacji nam się zwróci bo do jeżdżenia po samym mieście i okolicy to gaz nam niepotrzebny niestety... - a druga sprawa jest taka, że przy gazie są częstsze przeglądy co równa sie kasie no i jak zauważyłam u znajomych co chwilę cos się psuje, cos nie tak idzie co chwilę cos z tym gazem mają i co rusz naprawiają tak więc mając dizelka co mało pali to nie wiem czy na to samo nie wyjdzie :cool1:
-
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Kasia replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
skąd one się wzięły na tych ulicach??? -
my na razie mówimy dzień dobry :loveu: fotki obejrzymy potem w chałupie bo w pracy nie ma mozliwości...
-
deszczowe dzień dobry :loveu: paskudnie dzisiaj u nas,leje i zimno strasznie...
-
[quote name='madziasto4'] Jeju, 50km, to dobre 40 minut nie? Autem dojezdzasz? Jak macie na gaz, to i tak pól biedy... [/QUOTE] właśnie że nie mamy na gaz...:shake: chcemy zmienić auto i kupić jakiegoś diselka ale wciąż jeszcze zbieramy pieniażki... [quote name='FREDZIU'] Witamy cię Kasiu, 50km do pracy? Ty masz słabość do swojej pracy.:crazyeye: Goła pensja, zmiany na gorsze i tyle zachody zeby do niej dojechać:cool3: Chba ze ta goła pensja, to taka PENSJA:-o:-o [/QUOTE] wiesz, to nie słabość tylko konieczność - lepiej mieć nawet troche grosza w kieszeni niz siedzieć na bezrobotnym i nie mieć nic, a u nas naprawdę jest cieżko z dostaniem jakiejś ciekawej i dobrej pracy, ba nawet z cudem graniczy :shake: [quote name='tigrunia'] Kasia chyba z kimś dojeżdża :roll: [/QUOTE] jeden miesiąc jeździłam sama ale nie opłacało mi sie to, za dużo pali nasze auto i benzyna też tania nie jest... teraz dojeżdżam z jedną osobą (tylko Ona została i ja z dojeżdżających) ale to i tak wciaż wychodzi drogo, a teraz kiedy mamy gołe pensje to same nie wiemy jak to będzie...:shake: [quote name='dysia-u'] przyjemne z pożytecznym :cool3: [/QUOTE] jak dojeżdżało nas więcej czyli całe auto to było to na pewno pożyteczne a teraz...:shake: [quote name='AmiX'] [FONT=Calibri][SIZE=3]Hej Kasiu:)[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Cofnęłam się żeby zobaczyć fotki :) jak zawsze śliczne!:loveu:[/SIZE][/FONT] [/QUOTE] dzieki Aniu :loveu: [quote name='laurin'] cześć Kasiu:loveu::multi: [/QUOTE] cze Anuś :loveu:
-
może i lepiej bym na tym wyszła ale zupełnie się do tego nie nadaję :cool1:
-
[quote name='FREDZIU'] Witamy was środowo, nie martw się napewno znajdziesz lespszą pracę, może nie odrazu. Ale wiesz, wiele z nas ma pracę która nie jest z naszych marzeń, ale cóż takie czasy, wiem słabe to pocieszenie ale zawsze:eviltong::eviltong: Fidlasty piekniusi, synuś też, foteczki romantyczne- zachód słonca:loveu: [/QUOTE] wiesz, u mnie moze nie jest tak że nie lubie swojej pracy ale nastąpiły takie zmiany i przekształcenia, że jest coraz gorzej patrząc na ogólna systuację i wiemy, że będzie jeszcze gorzej...niestety :shake: już nam zabrali wszystkie dodatki i premie, mamy tylko gołe wypłaty gdzie przy moim dojeżdżaniu (50 km dziennie) zaczyna mi sie to juz nie opłacać...:shake:
-
fajny ten płaszczyk :loveu: ino taki bardziej jesienny nie zimowy, co nie? ja kupiłam sobie kurtkę w H&M na zimę, też czarna i też właśnie w kroju takiego płaszczyka z paskiem tylko że materiał kurtkowy (ale nie taki śliski ortalionowy) z polarkiem wewnątrz, który mogę na jesień czy wiosnę odpiąć :lol: fajna taka, praktyczna i w ogóle...