Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. 14ruda i jak? :evil_lol:
  2. smutne oczka na pierwszą stronę... :roll:
  3. Mysia_

    Metamorfozy

    Tym razem w inną stronę... do jakiego stanu człowiek potrafi doprowadzić psa i jak doszedł do siebie w schronisku... a teraz już w nowym domku :) Kogucik chwilę po trafieniu do schroniska: [img]http://www.psitulmnie.pl/images/kogut.jpg[/img] Kogucik po kilku miesiącach w schronisku: [img]http://www.psitulmnie.pl/images/galeria/psy2005/3249.jpg[/img]
  4. Ale z tego Baksia "bojok" :lol:
  5. Dobi tak tęskni za człowiekiem , że kaleczy sobie nosek o kraty schroniskowego boksu :(
  6. :shake: czeka... [img]http://img354.imageshack.us/img354/8136/dscf00176ak.jpg[/img]
  7. Maksio z dnia na dzień coraz smutniejszy :shake: "Kto mnie pokocha??? :-( " [img]http://img518.imageshack.us/img518/9623/dscf00090fs.jpg[/img] [img]http://img518.imageshack.us/img518/2280/dscf00081ve.jpg[/img] [img]http://img529.imageshack.us/img529/2793/dscf00108fl.jpg[/img]
  8. A dzisiaj to dopiero nie miałam czasu :(
  9. [quote name='nathaniel']Kajusia :) Biedna kochana dziewczynka, a Gośka to prawdziwa bohaterka, praktycznie uratowała Kaję przez uśpieniem :) Gosia co się obijasz, więcej zdjęć[/quote] A no obijam się :oops:
  10. Myślę, że Lento może mieć jakieś 8-9 lat, ale prawdę mówiąc nie zaglądałam mu w ząbki :( Kontakt: Schronisko dla zwierząt w Zabrzu - Biskupicach ul.Bytomska 133 tel. (032) 271-47-97 mój e-mail: [email protected]
  11. Maksio szybko do góry! :roll:
  12. Do góry śliczny! :roll: :roll: :roll:
  13. Ojoj... dzisiaj nie porobiłam zdięć :( ale baterie w aparacie padły :-(
  14. Aktualizacja: 10.03.07r. Maksio ([B]poz.3334)[/B] to psiak o wesołym usposobieniu, w schronisku przebywa już prawie trzy lata :( Ma około 5 latek, był w mieszkaniu... Tak bardzo kocha ludzi i chodzenie na spacerki... Czy możemy pozwolić mu zestarzeć się w schronisku? :shake: [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/281/dscf0048pu7.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6696/dscf0049lb6.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/831/dscf0035dh0.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5792/dscf0050bz9.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8978/dscf0051hj6.jpg[/IMG] [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/2907/dscf0054cf2.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/9/a96e1f49e7789b8b.jpg[/IMG]
  15. Do wchroniska w Zabrzu trafił staruszek, rasy bokser :( Lento jest bardzo zaniedbany i wychudzony... Jest grzeczny, lubi przytulać się, szuka kontaktu z człowiekiem, jest nauczony załatwiania się na dworze, toleruje inne psy... schronisko nie jest miejscem dla takiego psa :shake: Czy ktoś rozgłosi go w internecie?
  16. [quote name='Patikujek_Zabrze']Takie słodziutkie, że tylko schrupać:loveu:[/quote] Żeby jeszcze grzeczne były :mad:
  17. Biedny Dobi... tak bardzo chce mieć domek... :-(
  18. :p :p :p :p :p
  19. czekamy i się doczekać nie możemy :evil_lol:
×
×
  • Create New...