Do wchroniska w Zabrzu trafił staruszek, rasy bokser :( Lento jest bardzo zaniedbany i wychudzony... Jest grzeczny, lubi przytulać się, szuka kontaktu z człowiekiem, jest nauczony załatwiania się na dworze, toleruje inne psy... schronisko nie jest miejscem dla takiego psa :shake: Czy ktoś rozgłosi go w internecie?