Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. U nas w schronisku zazwyczaj dobermany znajdują domki bardzo szybko, ale jeśli są młode :shake:
  2. [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/2563/12nc1.jpg[/IMG] [IMG]http://img342.imageshack.us/img342/6565/20bs1.jpg[/IMG]
  3. Heh... :shake: Nie tracimy nadzieji :roll:
  4. Tami jedno wiem na pewno nie możecie sie poddawać!!!
  5. Suuuuuper :multi: Dziuba jesteś wspaniała :buzi:
  6. Dziś minął tydzień... :-( Jeszcze w zeszłą sobote Klemens biegał wesoło na spacerku... ale chyba czuł, że zbliża się TM, bo ciągle chciał się przytulać, jak nigdy :-( Jeszcze w zeszłą niedziele wzieła malą Klementynkę na kolana, a ona patrzyła na mnie takie smutnymi oczkami, mówiącymi: "jestem zmęczona..." :(
  7. Dobek zmykaj do góry... :roll:
  8. 26 lutego minął miesiąc... A ja MAM CIĄGLE TO GŁUPIE UCZUCIE, ŻE JAK IDĘ DO TWOJEGO BOKSU TO CIEBIE TAM ZOBACZĘ... :-(
  9. najgorsze, że tych psiaków do schronisk trafia więcej niż kiedyś :( Żeby temu psiakowi się poszczęściło...
  10. oczywiście, że sama przyjemność :)
  11. Filipku pamiętam... :placz:
  12. teraz jest bardzo ciężko o domki :( mam nadzieje, że uda mi się utuczyć Dobka :)
  13. Mysia_

    Galeria Ramba

    Warto wspomnąć , że sunia (Pusia) siostry nathaniela też jest ze schroniska :)
  14. Witaminki chłopak dostaje :) mam nadzieje, że domek się znajdzie....
  15. A ja myślę, że ta "telenowela" o Essuni teraz to będzie trwać i trwać :) :) :) :evil_lol:
  16. Mysia_

    Zabrze

    Hmmmm.... soboty mam zajęte :( chyba, że po schronisku :) ale bez psów, bo to takie... hmmm... łośki są :evil_lol:
  17. Dobek zdrowieje, a oto zdięcia w schroniskowym szpitaliku: Cały czas wywalał kocyk z legowiska :evil_lol: Przyniosłam mu też michę lepszego jedzonka, żeby trochę chłopaka podtuczyć :)
  18. [img]http://img455.imageshack.us/img455/9091/iso88592qtuptub61nv.jpg[/img] [img]http://img300.imageshack.us/img300/185/iso88592qzdjeacie00012se.jpg[/img] [img]http://img230.imageshack.us/img230/4825/iso88592qzdjeacie00027te.jpg[/img] [img]http://img300.imageshack.us/img300/8930/iso88592qzdjeacie00040il.jpg[/img] [img]http://img522.imageshack.us/img522/4003/iso88592qzdjeacie00057rd.jpg[/img] [img]http://img516.imageshack.us/img516/4126/iso88592qzdjeacie00062mw.jpg[/img] [img]http://img149.imageshack.us/img149/7537/iso88592qzdjeacie00169bi.jpg[/img] [img]http://img514.imageshack.us/img514/4393/iso88592qzdjeacie00178kf.jpg[/img] [img]http://img504.imageshack.us/img504/2589/iso88592qzdjeacie00184uq.jpg[/img] [img]http://img504.imageshack.us/img504/9118/iso88592qzdjeacie00205yy.jpg[/img] [img]http://img514.imageshack.us/img514/2263/iso88592qzdjeacie00286vw.jpg[/img] [img]http://img514.imageshack.us/img514/8909/iso88592qzdjeacie00301ss.jpg[/img]
  19. Oboje byli malutcy, mieli 3/4 ogonka (takie miotełki) , krzywy zgryz i takie uszka... :-( Pamiętam o was...
  20. Dla Marsa [*] [img]http://wwww.psitulmnie.pl/images/galeria/psy2005/4009.jpg[/img]
  21. Hurra!!!! :loveu: Ale suuuuuper :multi: :multi: :multi: :cool2: :laola: :BIG: :ylsuper: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: Mossi i Dziuba jesteście wspaniałe!!! :razz: :razz: :razz:
×
×
  • Create New...