Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. Gdzie jest domek dla Oskarka? :-( już tak długo czeka...
  2. wolontariusze górą! :multi:
  3. Kibic nie jest młodym psem, jest wykastrowany... Do schroniska trafiał kilka razy, ale zawsze jakimś cudem uciekał z boksu w to samo miejsce w Zabrzu. Wyjeżdżaliśmy po niego za każdym razem. W końcuzamknełiśmy go w boksie, z którego nie ma możliwości ucieczki (kraty z każdej strony) i tym sposobem "zadomowił się w schronisku"... Kiedy znalazł się na pawilonie w normalnym boksie nadal uciekał, ale tylko żeby pochodzić po terenie schroniska... Zamieszkał przy schroniskowym biurze i już nie wracał do boksu. Dla Kibica nie ma płotu, który stanowił by przeszkodę, każdy płot przeskakuje w sekundzie. Potem Kibic pokazał swoje prawdziwe oblicze - atakuje inne psy i obcych ludzi :-( W schronisku obrał sobie pracownika, za którym chpdzi krok w krok. Jesli chpodzi o kontak z obcymi osobami to potrzebuje trochę czasu, ale da się go przekonac do każdego. Nadawałby się do mieszkania, dla samotnej osoby, najlepiej męźczyzny. W domu nie powinno być innych zwierząt, ewentulanie suczka. Kto da mu szansę na szczęscie? KONTAKT: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 692 581 343 gg: 4913896 [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/9052/dscf00062ye.jpg[/IMG] [IMG]http://www.psitulmnie.pl/images/galeria/psy2005/4062.jpg[/IMG] [B]OGŁOSZENIA KIBICA[/B] adopcje.org cafeanimal
  4. tak to ten sam... :roll:
  5. O zdięcia się postaram jak będę miała chwilę wytchnienia... :roll: Maksiu do góry!
  6. Maciusiu zmykaj szybko na pierwszą stronę!!! :roll:
  7. Lento dzisiaj rano pojechał do lecznicy i tam zostały przeprowadzone badania...
  8. [quote name='lady_lina']TO jest kałuża ? O matko :lol:[/quote] ale psiakom to nie przeszkadza czy kałuża czy jeziorko,ważne , że woda :evil_lol:
  9. :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: najpierw Dobi, potem Baniś, a teraz Lento... :placz: :placz: :placz: Lento został uśpiony... dzisiaj nie byłam w schronisku , ale kumpela wysłała mi smsa, że miał marskość wątroby i coś jeszcze... :-( :-( :-( Już nie mam sił... :-( :-( :-(
  10. 6 lat codziennego wpatrywania się w cztery ściany boksu... :shake:
  11. Piraciku hopaj do góry, bidulku... :roll:
  12. spoko, to tylko kałuża... :evil_lol:
  13. Coś z Lento jest nie tak :( biedak załatwia się z krwią :( najprawdopodobniej jutro zobaczy go weterynarz...
  14. No to znów podnoszę :roll:
  15. dziś odszedł Borys... :placz: pamiętam o tobie... [*]
  16. [quote name='zaba14'][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5225/1004583kopia8uh.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/8976/1004585kopia3vn.jpg[/IMG] [IMG]http://img305.imageshack.us/img305/1204/1004588kopia8vq.jpg[/IMG] [IMG]http://img305.imageshack.us/img305/9566/1004589kopia9as.jpg[/IMG] pies ktory spi na stojaco ;) [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/3770/1004593kopia2up.jpg[/IMG][/quote] Kałuża czy staw? :evil_lol:
  17. Ale szalejesz z tymi fotkami :)
  18. Śliczne foteczki :loveu:
  19. [img]http://img337.imageshack.us/img337/3622/dscf00340mc.jpg[/img] [img]http://img337.imageshack.us/img337/9272/dscf00358rl.jpg[/img] [img]http://img450.imageshack.us/img450/9644/dscf00370aw.jpg[/img] [img]http://img342.imageshack.us/img342/1152/dscf00366fn.jpg[/img]
  20. No to nowe foteczki :loveu: : [IMG]http://img320.imageshack.us/img320/4807/dscf00321zn.jpg[/IMG] [IMG]http://img320.imageshack.us/img320/9821/dscf00210jl.jpg[/IMG] [IMG]http://img320.imageshack.us/img320/5260/dscf00220hq.jpg[/IMG] [IMG]http://img320.imageshack.us/img320/108/dscf00281ye.jpg[/IMG] [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/2951/dscf00165pr.jpg[/IMG] [img]http://img239.imageshack.us/img239/4984/dscf00158zo.jpg[/img]
  21. [*] [*] [*] Banisiu mój malutki, biegaj szczęśliwie po łaka za teczowym mostem... :roll:
×
×
  • Create New...