Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. Jeszcze jedna fotka: [img]http://img486.imageshack.us/img486/9867/dscf00290il.jpg[/img]
  2. Oskarek ma około 8 latek, w schronisku jest już prawie 6 lat :( jest ładnym psiakiem, ale najprawdopodobniej kiedyś skrzywdzonym przez ludzi :( boi się gwałtownych ruchów i obcych ludzi... Jednak kiedy już kogoś pozna potrafi być taki kochany :loveu: Czy taki psiak ma jeszcze prawo do szczęścia??? [IMG]http://img473.imageshack.us/img473/3824/969oskar2ih.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/6623/969oskar8kx.jpg[/IMG] aktualizacja 2.09.07 r.: [IMG]http://images13.fotosik.pl/59/52131259f0b8b681.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/71/18612aed1d077526.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/72/f91c083fd64244d5.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/59/b34a47c59124aa90.jpg[/IMG]
  3. Do góry Maksiu... żeby ktoś Cię pokochał... :roll:
  4. Dobi chudzoni zmykaj na pierwszą stronkę :)
  5. Ale Lento dzisiaj się do mnie przytulał :loveu: on tak kocha ludzi... :roll: Chciałam mu dzisiaj zrobić zdięcia , ale aparat mi się zepsuł :(
  6. Maksio na pierwszą stronkę szybciutko! :roll:
  7. [quote name='azzie5']aukcja kolejnych trzech:[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=94009552"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=94009552[/URL][/quote] dzięki :Rose:
  8. Lentuś zmykaj szybko na pierwszą stronkę... :roll:
  9. Według mnie 4 zł dziennie na psa to jest dużo :shake:
  10. a jak tam po kastracji chłopak się trzyma? :evil_lol:
  11. [quote name='Patikujek_Zabrze']Halo, halo Mysza- where are you?[/quote] Nie mam czasu :shake:
  12. pamiętam... :placz:
  13. Maksio pokaż się w szczycie oglądalności :cool3:
  14. a domku jak nie było tak nie ma... :shake:
  15. Dobi zmykaj do góry! biegiem :razz:
  16. [quote name='zaba14']Ojej.. ale uśmiechnięte pycholki :) :loveu:[/quote] To daje mi ogromną satysfakcje i radość :) :loveu: :multi:
  17. o rany :shake: dziewczyny walczcie o psiaki... :roll:
  18. Maksio na pierwszą stronkę... :roll:
  19. Wolontariusze to potęga schroniska :razz:
  20. Fotki z dziś :) [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3818/dscf00281ab.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/2267/dscf00300xc.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/1492/dscf00180kn.jpg[/IMG] [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/1073/dscf00193on.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/8274/dscf00205wd.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/9271/dscf00274mq.jpg[/IMG] [img]http://img217.imageshack.us/img217/5476/dscf00144sv.jpg[/img] [img]http://img217.imageshack.us/img217/7051/dscf00168ri.jpg[/img] [img]http://img504.imageshack.us/img504/4939/dscf00175yt.jpg[/img] [img]http://img504.imageshack.us/img504/4259/dscf00129tz.jpg[/img] [img]http://img482.imageshack.us/img482/2351/dscf00134ug.jpg[/img] [img]http://img482.imageshack.us/img482/7752/dscf00040bc.jpg[/img] [img]http://img97.imageshack.us/img97/8519/dscf00070jc.jpg[/img] Dzisiaj na spacerku szukaliśmy wiosny... I nawet troszkę znaleźliśmy :razz: : [img]http://img482.imageshack.us/img482/1049/dscf00117yq.jpg[/img]
  21. Coś naszego Dobika psa nie lubią :( domku gdzie jesteś???
  22. [quote name='azzie5'][URL="http://www.allegro.pl/item93436547_biedne_psy_blagaja_o_pomoc_pokochaj_je_.html"]http://www.allegro.pl/item93436547_biedne_psy_blagaja_o_pomoc_pokochaj_je_.html[/URL] może być?[/quote] azzie5 dziękuje :loveu:
  23. Zaraz sprawdzę :roll: Lento do góry!
×
×
  • Create New...