Oskarek ma około 8 latek, w schronisku jest już prawie 6 lat :( jest ładnym psiakiem, ale najprawdopodobniej kiedyś skrzywdzonym przez ludzi :( boi się gwałtownych ruchów i obcych ludzi... Jednak kiedy już kogoś pozna potrafi być taki kochany :loveu: Czy taki psiak ma jeszcze prawo do szczęścia???
[IMG]http://img473.imageshack.us/img473/3824/969oskar2ih.jpg[/IMG]
[IMG]http://img115.imageshack.us/img115/6623/969oskar8kx.jpg[/IMG]
aktualizacja 2.09.07 r.:
[IMG]http://images13.fotosik.pl/59/52131259f0b8b681.jpg[/IMG]
[IMG]http://images25.fotosik.pl/71/18612aed1d077526.jpg[/IMG]
[IMG]http://images24.fotosik.pl/72/f91c083fd64244d5.jpg[/IMG]
[IMG]http://images13.fotosik.pl/59/b34a47c59124aa90.jpg[/IMG]