czekają pona 6 lat na dom... część może już dłużej , bo kilka psiaków było już w schronisku kiedy TOZ przejął je 1 lipca 1999 roku, a wcześniej ewidencja była taka choćby wcale :shake: A oto te psiaki:
Żaba:
[img]http://wwww.psitulmnie.pl/images/galeria/adopcja_wirtualna/49.jpg[/img]
Redi:
[img]http://wwww.psitulmnie.pl/images/galeria/adopcja_wirtualna/142.jpg[/img]
Myszka (ona jednak praktycznie nie nadaje się do adopcji, miała już dwa domy, z kazdym razem uciekła):
[img]http://wwww.psitulmnie.pl/images/galeria/adopcja_wirtualna/30.jpg[/img]
Stefuś:
[img]http://wwww.psitulmnie.pl/images/galeria/adopcja_wirtualna/40.jpg[/img]
[img]http://img518.imageshack.us/img518/722/dscf00209xl.jpg[/img]
Zębolek:
[img]http://wwww.psitulmnie.pl/images/galeria/adopcja_wirtualna/70.jpg[/img]
[img]http://img59.imageshack.us/img59/3573/dsc091362ck.jpg[/img]
[img]http://img109.imageshack.us/img109/5294/dsc091174kw.jpg[/img]