Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. [quote name='azzie5']straszne dużo tych psów. Narazie zajęłam się połową, czyli pierwszymi sześcioma. Napiszę tekst na allegro i dam Ci do wglądu, ok?[/quote] super :razz:
  2. Hopajcie do góry moje piękne psiska! :cool3:
  3. Maciusiu nie trać nadzieji... :roll:
  4. Maciuś czeka na domek.. gdzie będzie miał swój kocyk, swoje miseczki... i kochającego właściciela... :roll:
  5. zdięcia psiaków powyżej są na pierwszej stronie... Czy one mają szansę??? :roll:
  6. [quote name='zaba14']Oj.. no nie ładnie Balbina nie ładnie, powinnas sie ruszac ;) Mikus ciagle chodzi na spacerki i jak sie trzyma :cool3:[/quote] No coż... Balbinka to woli wylegiwać się i w kuchni siedzieć :evil_lol: Kiedyś ją zabrałam na spacer i nie była zachwycona... :mad:
  7. Zmykaj do góry piękna :)
  8. Heh :shake:
  9. Suuuper :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Czekamy na zdięcia... :roll:
  10. Nie mogę doczekać się foteczek :roll:
  11. 142-Redi Mały psiak, początkowo w schronisku przeżywał bardzo ciężkie chwile , nadal jest nieufny,przy bliższym kontakcie jest miły, ale wystraszony... Na spacerach wesoły :) 276-Dino Mały piesek z obciętym ogonkiem. Oddany do schroniska przez właściciela nie zachowywał czystości w domu.W pierwszym roku swego pobytu nie ufał pracownikom schroniska, potrafił nawet ugryżć, po kastracji nastąpiła zmiana teraz jest wesołym psiakiem, który lubi przytulić się do człowieka. 354-Czaruś Mały pies,trafił do schroniska z Miasteczka Śląskiego,starszy, lubiący znaczyć swoje terytorium,czaruje ludzi niewinną minką i krótkim ogonkiem,uparty uciekinier nie lubiący boksu, teraz pierwszy podkuchenny,Lakomczuszek pilnujący każdej dostawy karmy. Ostatnio dużo chotuje, miał zerwane ścięgno, był operowany, a tera choruje na serduszko :( 412-Piegus Pies przywieziony z interwencji -Zabrza Helenk,i jest chłopakiem z charakterem, pozwoli się obciąć tylko wtedy,gdy naprawde jest mu za ciepło. Nie jest miłośnikiem kontaktu z człowiekiem, jest inwidualistą, ale dla spacerków i smakołyków jest gotów zrobić naprawde wiele :) 501-Dżery Średniej wielkości miłośnik dłuuuugich spacerów i przytulania się do człowieka, wesoły, ale z biegem czasu, im dłużej w schronisku tym smutniejszy.... 516-Pluto Piesek średniej wielkości, przyjacielski ,lubi dzieci i zabawę.Trafił do shroniska 6.12.99 ( w "Mikołajki"). Jest bardzo spokojnym psiakiem, z roku na rok coraz bardziej ponury :( 627-Mongoł Średni piesek na wysokich nóżkach, został odebrany ze środowiska, gdzie nadużywa się alkohol,20.01.2000 roku.Nieufny do obcych osób lubi biegać po wolnej przestrzeni, niestety nie lubi smyczy i dlatego jako jedyny z ośmiu przywiezionych z tej "meliny" piesków zostal w schronisku. Boi się kontaktu z człowiekiem, jednak po dłuzej znajomości sam podchodzi na "mizianko"... 70-Zębolek Mały, pogodny, wesoły i miły, przyjacielsko nastawiony do ludzi, psiak z gustownym krawacikiem, pomimo swojego optymistycznego podejścia do świata stracił już nadzieje na dom... :( 170-Kajtek Mały pies,przywieziony z Tworogu.Sympatyczny wesoły psiak ,lubi kiedy wszyscy jego towarzysze w boksie czują przed nim respekt... Uwielbia przytulać się i chodzić na spacerki... 40-Stefek Starszy pan ,lubiący spacery, radosny , zawsze uśmiechnięty :) Cały spacer przytula się do mnie i biega beztrosko po polach... Kiedy trafił do schroniska miał 3,5 roku... dziś ma 10 latek :( 49-Żaba Pani w średnim rozmiarze, ma dłuższy włos . Sympatyczna sunia nie sprawiająca kłopotów . Jest wyjątkowo spokojna, lubi chodzić na spacerki... 30-Myszka Mała suczka,pogodna bardzo czujna, spędziła trzy lata w boksie,teraz nie lubi zamknięcia. Była wydana do nowego domu dwa razy, za każdym razem uciekała - ze schroniska nie ucieka ono stanowi jej dom. Ma charakterek i jest bardzo zakochana w psiaku Czapim - za którym pójdzie nawet na koniec świata :)
  12. Pewnie, że potrafię :) postaram się jak tylko będę mieć chwilkę...
  13. [img]http://img232.imageshack.us/img232/9150/zdjcie02346ed.jpg[/img] Ale piękne ząbki? :evil_lol:
  14. Przykro mi bardzo, ale póki co nie dam rady :oops:
  15. Wychudzony doberman czeka na dom, gdzie będzie kochany i nikt go nie skrzywdzi... Jest spokojny, nie ma w nim agresji, uwielbia kontakt z człowiekiem... :roll:
  16. Tak... Czaruś ciągle dostaje leki, ale jest znaczna poprawa :)
  17. [quote name='zaba14']aa.... Balbinka :loveu:[/quote] No tak ulubienica Ani :) Niestety Balbinka na spacerki nie chodzi, bo jej się trochę nie chce :evil_lol:
  18. PODNOSZĘ ŚLICZNĄ SUNIĘ... :roll:
  19. Kontakt: Schronisko dla bezdomnych zwierząt Zabrze-Biskupice ul.Bytomska 133 tel. (032) 271-47-97 mój e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Zaraz na pierwszej stronie dopisze ich pozycje, najlepiej, żeby na Allegro były napisane (jeśli ktoś zadzwoni do schroniska najlepiej podać pozycje - szukanie jest szybsze)
  20. Ależ sliczniutka... :roll: Domek potrzebny...
  21. Filipku... bardzo mi Ciebie brak... :placz: mam nadzieje, że teraz jesteś szczęśliwy...
  22. To już trzy tygodnie... :-( pamiętam maluszki.... bez was jest tak smutno :placz:
×
×
  • Create New...