Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. Baksiu jest wyjątkowo cierpliwy :evil_lol:
  2. To to lecimy dalej z fotkami :razz: [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/6241/dsc091165vp.jpg[/IMG] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/6239/dsc091255zl.jpg[/IMG] [img]http://img91.imageshack.us/img91/1755/dsc091246ly.jpg[/img] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4715/dsc091234yn.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/979/dsc091213hv.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/412/dsc091207qc.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7285/dsc091194pb.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/5294/dsc091174kw.jpg[/IMG]
  3. [quote name='andre']wiecie co, za "wiarygodnosc" schro i jego kierownictwa niech swiadczy dzisiejsza wypowiedz ich weta oddanego, ktory powiedzial mi dzis... "zielonogorskie schronisko ma najwyzszy procent uzdrowionych psow. jestesmy nr 1 w polsce. 99,9% naszych psow zostaje wyleczonych" !!!!!! myslalem, ze nie sa juz mnie w stanie niczym zaskoczyc, a jednak... 99,9%...... AM[/quote] 99,9% ??? jak już kłamią to niech kłamią wiarygodnie!!! :angryy: :angryy: :angryy:
  4. Czy Oscarkowi się uda??? pomóż mu odzyskać wiarę w człowieka... :roll:
  5. Dobi jest zaszczepiony (przeciwko chorobą zakaźnym i wściekliźnie), odrobaczony i wykastrowany :roll:
  6. "Mam nadzieje, że to już ostatnia operacja mojej nóżki..." :-(
  7. Lento szuka domu! :-( schronisko mu nie sprzyja :shake: Dzisiaj trochę się z nim pobawiłam, a potem poprzytulałam :) no i Lentuś nie chciał mnie wypuścić z boksu :evil_lol: "nie odchodź..."
  8. Coś mi się wydaje, że Dobisia będzie musiał znów zobaczyć weterynarz :shake: Dzisiaj zobaczyłam na jego łapie rankę, której wcześnie nie miał, nie wiem czy przypadkiem sobie jej nie zrobił ze stresu i samotności :( Ten pies jest chodzącą dobrocią... :-( On tak kocha ludzi...
  9. Do góry przystojniaku! :roll:
  10. Nasz Baniś kochany potrzebuje domu! :cool3:
  11. [img]http://img63.imageshack.us/img63/4431/dsc090848wo.jpg[/img] [img]http://img63.imageshack.us/img63/5634/dsc090859ii.jpg[/img] Kto wypatrzy Diksi? :evil_lol: [img]http://img63.imageshack.us/img63/3610/dsc090865sh.jpg[/img] [img]http://img392.imageshack.us/img392/5599/dsc090879jj.jpg[/img] [img]http://img392.imageshack.us/img392/2063/dsc091096jh.jpg[/img] [img]http://img214.imageshack.us/img214/6834/dsc091109cy.jpg[/img] [img]http://img392.imageshack.us/img392/1108/dsc091119rf.jpg[/img] [img]http://img392.imageshack.us/img392/7836/dsc091125ua.jpg[/img] [img]http://img70.imageshack.us/img70/9140/dsc091135zx.jpg[/img] [img]http://img392.imageshack.us/img392/6392/dsc091142tz.jpg[/img][URL="http://img63.imageshack.us/img63/4431/dsc090848wo.jpg"][/URL]
  12. Ciąg dalszy dzisiejszych spacerków :cool3: [img]http://img504.imageshack.us/img504/6656/dsc091401pu.jpg[/img] [img]http://img504.imageshack.us/img504/9793/dsc091418cx.jpg[/img] [img]http://img61.imageshack.us/img61/6721/dsc091434zr.jpg[/img] [img]http://img357.imageshack.us/img357/2714/dsc091460pg.jpg[/img] [img]http://img63.imageshack.us/img63/9905/dsc091470gm.jpg[/img] cdn. :loveu:
  13. [quote name='andre']wydawanie byle komu - niedawno mloda, sympatyczna, aczkolwiek nieulozona suczka husky, na ktora bylo bardzo duzo chetnych, zostala wydana... do mieszkania kobiecie w zaawansowanej ciazy!!! oczywiscie szybko wrocila do schroniska... przychodzi wlasciciel ogrodzonego terenu do pilnowania, przyprowadza 10-letniego ON-ka i... wymienia go na mlodego rottka!!! 90 letni facet w ciagu pol roku bierze dwa duze wilczury ze schroniska i mloda suczke wilczura. podczas naszej kontroli (jedynej, bo pierwszej...) okazuje sie, ze pierwszy pies zostal najprawdopodobniej zabity, bo "zagryzl kury", a mloda suczka zamknieta w kojcu, na lancuchu, z buda zdecydowanie na nia za malo, a na dodatek na widok czlowieka kuli sie i ucieka... to tylko jedne z wielu przypadkow... AM[/quote] ***** :angryy: coś trzeba z tym zrobić :shake:
  14. pamiętam i nigdy nie zapomnę... :-(
  15. [quote name='zaba14']Patka naprawde? :) [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/8669/1004279kopia2tg.jpg[/IMG] Szczery uśmiech [IMG]http://img458.imageshack.us/img458/7765/1004280kopia2bx.jpg[/IMG][/quote] Widzę, że Miukuś tak samo jak mój Shogun jest papierkożercą :evil_lol:
  16. Fotki z dzisiejszych spacerków :loveu: [img]http://img59.imageshack.us/img59/8904/dsc091293tr.jpg[/img] [img]http://img59.imageshack.us/img59/5998/dsc091315xv.jpg[/img] [img]http://img59.imageshack.us/img59/4971/dsc091340ss.jpg[/img] [img]http://img59.imageshack.us/img59/3573/dsc091362ck.jpg[/img] [img]http://img60.imageshack.us/img60/1562/dsc091372gv.jpg[/img] [img]http://img60.imageshack.us/img60/5639/dsc091398rr.jpg[/img] cdn. :razz:
  17. On tak bardzo chce do domku :roll:
  18. Oskarek już tak długo czeka.... :shake:
  19. My tu podnosimy i podnosimy, a domku nadal nie ma :(
  20. [quote name='Patikujek_Zabrze']Byś się wstydziła, dla własnych psiaków czasu nie masz :shake: . Musisz trochę znaleźć[/quote] Dla psiaków mam czas, ale nie na robienie zdięć psiaką , które tego nie lubią :evil_lol:
  21. Widzę, że na Zaborzu roztopy :evil_lol: żeby Mikuś Ci się nie utopił, bo on taki malutki :)
×
×
  • Create New...