Pamiętam historię Darwina... Był przywiązany do drzewa i ktoś go puścił z tej smyczki (myśleli, że pójdzie do domku), a on cały dzień chodził tam i spowrotem (od schroniska do głównej drogi) , potem usiadł pod tym drzewem gdzie go przywiązano i czekał... czekał... miał nadzieje, że jego ukochany pan wróci... nikt po niego nie wrócił :-( :angryy: :angryy: Wieczorem jak szłam do domu zwabiłam Darwinka do schroniska i zaprowadziłam do boksu... A on nadal czeka, aż jego pan wróci... :placz:
[B]OGŁOSZENIA DARWINKA[/B]
[URL="http://www.alegratka.pl/"][COLOR=#000000]www.alegratka.pl[/COLOR][/URL]
[URL="http://www.kupiepsa.pl/"][COLOR=#000000]www.kupiepsa.pl[/COLOR][/URL] ( w 2 działach, za darmo i inne rasy)
[URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"][COLOR=#000000]www.kupsprzedaj.pl [/COLOR][/URL]
adopcje.org
[URL="http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Darwin,11704"][COLOR=#000000]Darwin - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/COLOR][/URL]
[URL="http://www.allegro.pl/"][COLOR=#000000]www.allegro.pl[/COLOR][/URL]