-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
Ostatnia szansa Hamera i Tulipana - potrzebne fundusze na hotel!
Mysia_ replied to Como's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Może z logowania Cię wyrzuca? Mnie kiedyś picassa nie chciała wpuścić. To jest w sumie bardzo stresujące, że przy tak trudnych psach nie bardzo się da polegać na opinii hoteliku... To może go zmienić? Jest na dogo taki pies [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/194756-Samsung-u-Jamora-PILNIE-DS-od-ZARAZ-!!!"]Samsung vel Zap[/URL], który się przewinął i przez lenę13 (to była porazka) potem zrobił pewne postępy u Jamora przez 2 lata i przez parę miesięcy w Psanatorium, ale od maja jest u niejakiej Magdy i robi postępy absolutnie skokowe! Aż trudno w to uwierzyć.[/QUOTE] ciężka sprawa :-( Bjutko taki komunikat mi wyskakuje: "Nieprawidłowe przekierowanie Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie. [SIZE=1] Problem ten może się pojawić w wyniku zablokowania lub odrzucenia ciasteczek.[/SIZE]" -
Ostatnia szansa Hamera i Tulipana - potrzebne fundusze na hotel!
Mysia_ replied to Como's topic in Już w nowym domu
ja się najbardziej obawiam tego, że na dobra sprawę nie wiemy jacy oni tak na prawdę są... Pan z hoteliku często zmienia zdanie na ich temat :-( Dostałam na maila nowe zdjęcia, ale nie dam rady wrzucić dzisiaj, bo nie wiem co mi się dzieję z tym kompem, że picassa mi nie działa, ma ktoś może jakiś pomysł o co może chodzić? -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
ooo Filip ma w końcu fotki z prawdziwego zdarzenia :loveu: i Mikuś jak ładnie się prezentuje :loveu: -
IWO - zagubiony onek gryzie swój ogon i łapki, domek na cito potrzebny!
Mysia_ replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
[QUOTE=ania >;20979696]jak co to piszcie jaki jest, jak sie zachowuje, mi ciezko poki co bo bylam z nim tylko raz, ale to milosc od pierwszego spaceru :) a kto mu tak załatwił uszko? :([/QUOTE] prawdopodobnie ktoś przez płot... Zostawał akurat na noc na wybiegu, żeby sobie pobiegać... A na drugi dzień ucho dziabnięte :-( Niestety Iwo nie lubi innych psów, początkowo wydawało się, że nawet nie ma nic przeciwko nim, ale teraz niestety każda próba połączenia go z innym psiakiem jest nieudana :-( Natomiast w stosunku do ludzi jest prze kochany, bardzo łagodny i miły :) Na spacerach to ideał, nie ciągnie na smyczy, jest wpatrzony w człowieka i w ogóle :) Mieliśmy jeszcze w schronisku Gomeza - z takimi samymi behawioralnymi problemami i teraz w weekend został adoptowany, trzymam mocno kciuki, że Iwusiowi też się poszczęściło :) -
Super filmiki :) [QUOTE=ania >;20979579]o, kolejne filmiki :) mi sie juz ich nazbieralo troche do obejrzenia ale moj grat tak muli ze nie mam cierpliwosci... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244491-IWO-zagubiony-onek-gryzie-swój-ogon-i-łapki-domek-na-cito-potrzebny![/URL] - wątek Iwa Mysiu moze moglabys napisac o nim cos wiecej? [/QUOTE] już tam biegnę :)
-
Ostatnia szansa Hamera i Tulipana - potrzebne fundusze na hotel!
Mysia_ replied to Como's topic in Już w nowym domu
O chłopakach wiem tylko pośrednio, że nie jest dobrze.... Chyba najpierw była informację, że oba psiaki są problemowe, że Tulipan ma lęk separacyjny, a Hamer przy zapinaniu na smycz bardzo szaleje... Potem dowiedzieliśmy się, że Pan z hoteliku będzie im szukać domu, a teraz już się z tego wycofał i stwierdził, że psiaki są po szkoleniu i mamy sobie je zebrać.... Chyba z tym hotelikiem to trochę nie wypał, bo już na prawdę nie wiem co teraz robić :-( -
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
Mysia_ replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
200 zł doszło na konto TOZ-u :) -
Bjutko, Labradorka to Szila vel Gracja już kiedyś u nas była po tym jak uciekła właścicielom, a teraz oni twierdzą, że jej w domu nie było już ponad rok i jej nie chcą... Szczeniaczek to Mufinka :) A York to Tina i już dzisiaj wróciła do swojego domku. A co do frisbee to właśnie wczoraj go poszukiwałyśmy, bo Iza i Misia chciały, ale najważniejsze, że się znalazło :evil_lol:
-
AKTUALNOŚCI 7-13.06.2013 Niestety wieści nie mamy dobrych, przyjęliśmy aż 20 psiaków - 8 z interwencji, 8 przyprowadzonych przez osoby prywatne i 4 zwrócone :-( Z interwencji przyjechały do nas: piesek średni biały w typie pudla razem z suczką średniej wielkości białą w brązowe laty z ul. Powstańców Śląskich, suczka duża czarna-podpalana z stojącymi uszami z ul. Zembali, starszy pies średni brązowy pręgowany z białymi dodatkami w typie boksera z sklepu Lidl przy ul. Wolności w Zabrzu - Zaborzu, suczka szczenię czarne - podpalane z ul. Tarnopolskiej, piesek mały czarny jamnikowaty z ul. Szybowej, starszy psiak mało-średni brązowy z ciemnym nalotem kudłaty z ul. 3-go Maja oraz piesek malutki czarny-podpalany długowłosy z ul. Bolesława Śmiałego. Przyprowadzone zostały: piesek w typie shih-tsu beżowo-biały z ul. Zamkowej, suczka mała brązowa szorstkowłosa z ul. Rodziewiczówny, piesek mały czarny-podpalany z średnim włosem z ul. Pośpiecha, pies duży czarny w typie labradora z ul. Chrobrego, suczka mała brązowa z średnim włosem z ul. Armii Krajowej, suczka mała czarna krótkowłosa znaleziona na DK 88 na wysokości Osiedla Młodego Górnika, psiak mało średni trikolor z stojącymi uszami z ul. Różańskiego i suczka w typie yorka z ul. Nad Kanałem. Niestety wróciły do nas cztery psiaki... Amara (6846) adoptowana ze schroniska 3 lata temu, bo przestała już być potrzebna. Simpson (7561) i Therma (8302), które najwidoczniej nie sprostały wymaganiom swoich nowych domów. Trafiła też do nas znaleziona suczka czarna labradorka Gracja (7381), którą kiedyś po ucieczce od nas odebrali właściciele, którzy już jej nie chcą i twierdzą, że ma ona innych właścicieli. Do swoich właścicieli wróciło 5 piesków :) Riszin (8507), który trafił do nas z ul. Rogoźnickiej okazał się Bąblem; Puszek (8513), który trafił z ul. Powstańców Śląskich; shih-tsu Wadin (8511), który trafił do nas z ul. Zamkowej okazał się Chapsem; Iwa (8519), która trafiła z ul. Zembali oraz Brutusek (8522), który trafił do nas z ul. Bolesława Śmiałego. Niestety adoptowane zostały tylko cztery pieski. Sonia (8477) trafiła do mieszkania w Zabrzu, a Borisia (8421) do domku z ogrodem również w naszym mieście. Maciejka (8479) zamieszkała w Bytomiu, a Pronto (8420) w Gliwicach :) Żaden psiak nie odszedł za Tęczowy Most :) Do schroniska przyjęliśmy cztery nowe koty: kocurka czarnego z białymi dodatkami z opuszczonego mieszkania przy ul. Struzika, kocurka biało-szaroburego pręgowanego znalezionego na ul. Broniewskiego i dwa kociaki kocurki z ul. Łaskiego. Na szczęście aż 9 kotków trafiło do nowych domków :) Tropik (k-2085), nowy kociak kocurek (k-2127), Saweli (k-2123), Orel (k-2124) i Winta (k-2107) zamieszkali w Zabrzu :) Pawlo (k-2125) w mieszkaniu w Bytomiu, Czeburaszka (k-2122) w mieszkaniu w Rudzie Śląskiej, nowy kociak kocurek (k-2132) w mieszkaniu w Bedzinie, a Autumn (k-2104) w domku z ogrodem w Lorcach. Niestety jeden bezimienny kociak (k-2120) z ul. Barbary odszedł za Tęczowy Most :-( Odwiedziły nas dzieci z Integracyjnego Ośrodka Edukacyjno-Kulturalnego "Jestem" w Zabrzu, Szkoły Sportowej w Zabrzu i z Świetlicy Środowiskowej Stowarzyszenia "Guido" :) Otrzymaliśmy również dary od: Szkoły Podstawowej nr 16 w Zabrzu, Gimnazjum nr 7 w Rudzie Śląskiej, Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 13 w Zabrzu, z Niemieckiego Stowarzyszenia Tierhiefsnetzwerk Europa, od Basi i od osoby anonimowej :)) Wszystkim bardzo dziękujemy! :)
-
Ślepy staruszek miał być uspiony, a ma dom w Sopocie.
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Oby jak najdłużej mogli się sobą cieszyć na wzajem :) -
AKTUALNOŚCI 31.05-6.06.2013 Do schroniska przyjęliśmy 12 nowych psiaków: 10 z interwencji i dwa przyprowadzone przez osoby prywatne. Z interwencji przyjechały do nas: piesek szczenię czarny-podpalany z trochę dłuższym włosem z ul. Przystankowej, pies husky czarno-biały z jednym okiem niebieskim drugim brązowym z ul. Lubuskiej, starszy średni czarny-podpalany psiak z ul. Ofiar Katynia, piesek mały rudy z ul. Spółdzielczej, piesek mały brązowy z ciemnym nalotem z ul. Bytomskiej, suczka średnia czarna-podpalana krótkowłosa po wypadku z ul. Jordana, psiak średni czarny-podpalany z ogródków działkowych "Malina" przy ul. Rogoźnickiej oraz trzy wystraszone psiaki (prawdopodobnie wyrzucone), które koczowały przy ul. Szybowej: dorosły piesek mało-średni czarny-podpalany, piesek szczenie brązowy z średnim włosem i suczka czarna krótkowłosa. Przyprowadzone przez osoby prywatne zostały: suczka malutka czarna z siwym pyszczkiem z ul. Joliot Curie i piesek mały czarny-podpalany z dłuższym włosem z ul. Goethego. Do właścicieli wróciły trzy pieski: Azor (8504), który trafił z ul. Spółdzielczej; Karmel (8505), który trafił z ul. Bytomskiej oraz Mefis (8476), który trafił z Placu Krakowskiego okazał się Pimpkiem :) Adoptowanych zostało 9 psiaków :) Hilary (8351), Dudzia (8186), Dżachu (8264) i Szoko (8496) trafili do mieszkań w Zabrzu, a Toler (8329) do domku z ogrodem też w Zabrzu - zamieszkał u swojego ukochanego wolontariusza :) Borinek (8313) zamieszkał w domku z ogrodem w Chudowie, Dragon (8186) w mieszkaniu w Sosnowcu, Kaszmir (8449) w mieszkaniu w Bytomiu i Paura (4979) w domku z ogrodem w Krakowie :) Niestety za Tęczowy Most odeszła nasza Bernadetka (7580) :-( i nowo-przyjęta sunia (8506) przywieziona po wypadku z ul. Jordana. Do schroniska przyjęliśmy kolejne siedem kotów :-( Cztery schorowane kociaki z ul. Pułaskiego, kociaka kocurka czarnego z ul. Łanowej, kociaka grafitowego przyniesione do Kliniki Weterynaryjnej przy ul. Kochanowskiego i kotkę (k-2072) szaroburo-pręgowaną zwróconą z nieudanej adopcji. Do nowych domków trafiły dwa kotki: jeszcze bezimienny kocurek (k-2109) do mieszkania w Zabrzu i Kacperek (k-2109) do mieszkania w Katowicach :) Niestety za Tęczowy Most odszedł mały kociak (k-2120), który trafił z ul. Barbary. Odwiedziły nas dzieci z Świetlicy Środowiskowej przy Stowarzyszeniu Guido, który wyprowadziły na spacerki naszych podopiecznych :) Oprócz tego otrzymaliśmy dary z Gimnazjum nr 1 w Pyskowicach, z Sklepu "Pupil" przy Kauflandzie, z imprezy Zwierzynalia oraz od Pani Ani z Bytomia i Pani Ani z Chudowa, wszystkim bardzo dziękujemy za ogromną pomoc :)
-
Ślepy staruszek miał być uspiony, a ma dom w Sopocie.
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']Staruszek wykorzystał do maksimum swój kredyt na zycie. Był kochany i akceptowany. A Panią spotykam teraz z tym drugim szorstkim seniorem i nowym nabytkiem ze schroniska Promyk. Tworzą przesympatyczne trio.[/QUOTE] Dziękuję Ci bardzo za informacje! Oszek żył na prawdę na kredyt.... Cudownie, że był kochany tak długo :) A jak tam Misio (ten szorściuszek) z zdrówkiem, wiesz może? :) -
AKTUALNOŚCI 24-30.05.2013 Do schroniska przyjęliśmy 6 piesków: 4 z interwencji, jeden przyprowadzony przez osobę prywatną i jeden zwrócony z nieudanej adopcji :-( Z interwencji trafiły do nas: pies rottweiler w stanie agonalnym znaleziony w lesie przy ul. Matejki, piesek szczenię czarny-podpalany szorstkowłosy z ul. Sejmowej, psiak dość duży czarny z białymi dodatkami z ul. Sportowej i suczka mała ruda z białymi dodatkami po wypadku z rejonu skrzyżowania Alei Monte Casino z ul. Wolności. Osoba prywatna przyniosła pieska szczeniaka beżowo-białego z ul. Długosza. Niestety wrócił do nas Taker (8391), podobno gryzł się z innymi psami na spacerach, ale u nas w schronisku zgadza się z wszystkimi pieskami także trudno wyczuć o co dokładnie chodziło :-( Do swoich właścicieli wróciły dwa pieski: Hera (8492), która trafiła do nas z ul. Pod Borem oraz Teri (8490), który trafił z ul. Głogowskiej. Do nowych domków trafiło 9 psiaków :) Barbo (8494) i Poppy (8484) zamieszkali w Zabrzu, Jaśmin (8482) i Zorza (8487) w Rudzie Sląskiej, a Maczek (8480) i Żonkil (8481) w Bytomiu :)) Bosza (8203) zamieszkała w domku z ogrodem w Będzinie, Penta (8467) w mieszkaniu w Siemianowicach Śląskich, a Latina (8459) w domku z ogrodem w Niemczech :) Niestety za Tęczowy Most odeszło, aż 5 piesków :-((( Dwa całkiem nowe pieski - psiak rottweiler (8495), którego ktoś w stanie agonalnym wyrzucił w lesie i nowy piesek (8493) z ul. Trocera, który został prawdopodobnie skatowany :-( Odeszła też w domu tymczasowym staruszka rottweilerka Martusia (7550), nasz Reks (7166) który jak się okazało miał nowotwór kości i dziadek Trasio (8073) :-( Do schroniska przyjęliśmy sześć nowych kotów: kocura dużego biało- szaroburego znalezionego na Placu Traugutta, cztery biało-szarobure kociaki z ul. Przykrej i kocura biało-szaroburego z ul. Tarnopolskiej. Do właścicieli wrócił Kocur Maciek (k-2121), który trafił z Placu Traugutta. Nowy domek niestety znalazł tylko Summer (k-2106), który trafił do mieszkania w Bytomiu. Za Tęczowy Most odszedł malutki Bartuś (k-2108 ) :-( Otrzymaliśmy dary od Joanny i Lidii oraz odwiedziły nas dzieciaki wraz ze swoją wychowawczynią z Świetlicy Środowiskowej Stowarzyszenia GUIDO :) Wszystkim bardzo dziękujemy za ogromną pomoc :)
-
[QUOTE=ania >;20890210]a na jakiej zasadzie to bedzie? :) tak jak zawsze prezentacje psow czy poprostu spacerki wsrod ludzi? powiedz mi Mysiu gdzie znajde takie psiaki jak Iwo, Jowisz, Tarzan?[/QUOTE] Tarzanek pojechał już do domku do Warszawy :) Jowisz jest w 32 z Horusem, a Iwo jest zmienianym psiakiem czyli trzeba go szukać po tej samej stronie co Jowisza tylko w boksie, który akurat jest na wybiegu ;) Mam kilka minut dla siebie także zrobimy prezentacje psiaków, a jesteś chętna? ;)
-
[quote name='Monika89']Wizyta poszła bardzo dobrze. Miałam także okazję chwilkę porozmawiać przez telefon. Rodzinka jest mocno zainteresowana i od zawsze w ich życiu towarzyszył pies. Do soboty włącznie jestem mocno ograniczona czasowo. Więc najwcześniej w niedziele, a najpóźniej w poniedziałek zaworze Paurę do nowego domku.[/QUOTE] wspaniałe wieści! :)
-
AKTUALNOŚCI 17-23.05.2013 Do schroniska przyjęliśmy 18 psiaków: 15 z interwencji, jeden przyprowadzony i niestety dwa zwrócone :-( Z interwencji przyjechały do nas: piesek szczenie jasnobrązowy szorstkowłosy z ul. Wawelskiej, suczka husky szaro-biała z ul. Gagarina, pies mało średni czarny - podpalany staruszek z tartaku przy ul. Bytomskiej, suczka mała czarna z białymi dodatkami z ul. Łukasińskiego, suczka średnia czekoladowa jasnopodpalana szorstkowłosa z ul. Tarnopolskiej, piesek szczenię czarny-podpalany z ul. Kupca, psiak w typie teriera czarny-podpalany z ul Głogowskiej, pies owczarek szkockie Collie trikolor z ul. Niedziałkowskiego, suczka duża czarna-podpalana z dłuższym włosem z ul. Pod Borem, pies mały czarny-podpalany bardzo wychudzony z ul. Trocera oraz suczka czekoladowa jasnopodpalana wychudzona z piątką swoich szczeniąt z ul. Korwina. Osoba prywatna przywiozła starszego psiaka błękitnego pręgowanego w typie cane corso, który podobno biegał sam po ulicy w rejonie Guido przy ul. 3-go Maja. Niestety wróciła do nas Lola (8336) zabrana ze schroniska jako szczenię, jej właściciele podali mnóstwo powodów oddania jej, ale chyba ani jednego konkretnego :-( niestety też nasz Borinek (8313) ma strasznego pecha - trafił z interwencji, jego właściciela nawet do nas dzwonili czy nie trafił do schroniska, mieli przyjechać, ale niestety nie przyjechali :-( Do swoich właścicieli wróciło 6 psiaków :)) Pluto (8474), który trafił z ul. Ślęczka; Izyda (8470), która trafiła z Parku przy ul. Dubiela okazała się Syrią; staruszek Dżeki (8486), który trafił z Tartaku przy ul. Bytomskiej; husky Sara (8483), która trafiła z ul. Gagarina oraz dwie suczki Aga (8473) i Czika (8475), które trafiły z ul. Cmentarnej. Nowe domki znalazło 10 psiaków :)) Akasha (8411) i Czaruś (7513) zamieszkali w Zabrzu, natomiast Riks (8381), Nepto (8489) i Sznaps (8465) w Bytomiu. Spaniel Maks (78427) trafił do mieszkania w Siemianowicach Śląskich, Merkury (8472) do mieszkania w Chorzowie, a Simpson (7561) do domku z ogrodem w Gniazdowie :) Po Swinga (8386) i Askera (8443) nowe właścicielki przyjechały aż z Niemiec, gdzie chłopaki zamieszkają w domkach z ogrodem, nie razem, ale w tym samym mieście :) Do schroniska przyjęliśmy 10 kotków :-( kotkę trikolorkę z trzema kociakami z ul. Barbary, cztery kociaki z ul. Władysława, czarnego kociaka z ul. Grottgera i malutkiego kocurka biało-szaroburego przyniesionego przez anonimową osobę do schroniska. Do domku trafił tylko kociak Spring (k-2105), który zamieszkał w Zabrzu. Odwiedziły nas dzieciaki z Zespołu Szkół Specjalnych nr 39 w Zabrzu, Gimnazjum nr 20 w Zabrzu, Zespołu Szkół nr 4 w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 36 w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 16 w Bytomiu oraz Świetlicy Środowiskowej Stowarzyszenia GUIDO w Zabrzu, bardzo dziękujemy za spacery z naszymi podopiecznymi i dary :) Za prezenty dla naszych czworonogów dziękujemy również rodzinie Sikorek z Gliwic, Panu Mariuszowi i Pani Lidii :))) [quote name='__Lara']Chyba nie dam rady :( pogoda szykuje się nie za fajna, a ja muszę siedzieć w domu i grzać moje chore zatoki :( :( :( bardzo mi przykro :( :( :([/QUOTE] ojjj szkoda :-( [quote name='Artemida']My będziemy na stosiku z naklejką bo P. Dausia stwierdziła że jesteśmy potrzebne :) Kurczaki chociaż w sumie wzięłabym psa ale chyba nie dam rady dojechać przez to cholerne kolano:angryy:[/QUOTE] dalej? Chyba już nie powinno boleć po takim czasie od zabiegu? :/
-
dziękujemy za zdjęcia śpiocha dziadeczka :loveu: