Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. pewnie dlatego, że wszystkie psy teraz jedzą sucha karmę, a nie koniecznie wszystkie są z tego zadowolone, ale Mestor już jakiś czas jest dokarmiany gotowanym jedzonkiem, więc powinien przytyć :)
  2. [quote name='__Lara']A ja dzisiaj przy Piłsudskiego spotkałam samotnie biegającego pieska, który prawdopodobnie był po potrąceniu samochodu - kulał na jedną łapę, coś z nią miał :( niestety nie udało mi się go złapać - uciekać i szczekał na mnie :([/QUOTE] Ola, nie sensu go łapać ;) Psiak ma porażoną łapkę od dobrych kilku lat, ma właścicieli i na prawdę świetnie sobie radzi :) [quote name='Angi'][IMG]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1426417_472350242877576_1669734153_n.jpg[/IMG] [I][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]"dnia 14.11.20013 do mojego znjomego przy ulicy Lompy przybłąkał się kundelek. Ma obroze czerwono czarną w białe kości. Prawdopodobnie jest czyjś.. Jezeli to twój pies lub twego znajomego to skontaktuj się z nim pod nr tel 510692028, ponizej podaje jego zdjęcie"[/FONT][/COLOR][/I][/QUOTE] to jest chyba zaginiony Pluto, widziałam już wcześniej na facebooku i dałam znać właścicielom :)
  3. AKTUALNOŚCI 8-14.11.2013 Do schroniska przyjęliśmy 8 psiaków: 4 z interwencji, 1 przyprowadzony, jeden porzucony i 2 zwrócone z adopcji :-( Z interwencji przyjechały do nas: suczka szczenię czarna-podpalana z ul. Gen. De Gaulle'a, pies mały czarny krótkowłosy z ul. Kowalskiej, suczka mała jasnobrązowa szorstkowłosa z ul. Poniatowskiego oraz psiak mały biały w brązowe łaty z średnim włosem i stojącymi uszkami :) Osoba prywatna przyprowadziła suczkę małą brązową pręgowań z ul. Bałtyckiej po tym jak jakiś czas temu zmarł jej właściciel :-(( Przez schroniskowy płot został przerzucony malutki piesek biały w brązowe łatki, który prawdopodobnie kiedyś mieszkał na ulicy Reform Rolnych i ma imię Łatek :-( Niestety do schroniska wróciły dwie suczki: Miga (7566) oraz Devi (5096), obie z powodu wyjazdu właścicieli zagranicę, z tym, że ta druga po prawie 7 latach od adopcji :-( Do swoich właścicieli wróciły 3 psiaki: pekińczyk Zu (8682), który trafił do nas z ul. Jordana; Galia (8696), która trafiła do nas z ul. Wolności (Zaborze) okazała się Dorą i Saba (8725), która trafiła z ul. Poniatowskiego. Adoptowanych zostało 8 psiaków :)) Nowa suczka szczenię (8721), Apsi (8679), Hurio (8698 ), Sonia (8574) i Bandzior (8374) zamieszkali w Zabrzu :) Pensi (8689) i Lunia (8602) zamieszkały w Gliwicach, a Szapo (8576) w domku z ogrodem w Chudowie. Niestety za Tęczowy Most odeszły dwa staruszki :-( Cyprian (8667), który miał niewydolność wątroby i Randall (8717), który miał nowotwór płuc :-(((( Do schroniska przyjęliśmy 5 nowych kotów: kocię kotka czarna z ul. Wolności (Centrum), dwa kociaki z ul. Skargi, kocię biało-czarne z ul. Joliot - Curie i kocurek szarobury-pręgowany znaleziony na jednym z naszych wybiegów dla psów. Adoptowane zostały cztery kotki :) Szarla (k-2285) zamieszkała w Zabrzu, Sobian (k-2283) w Bytomiu, a Malutki (k-2259) razem z Kluską (k-2248 ) w mieszkaniu w Chorzowie :) Niestety za Tęczowy Most odeszła kotka Elsma (k-2282), która miała nowotwór szpiku kostnego i malutka koteczka (k-2279), która miała panleukopenię :-( Otrzymaliśmy dary Szkoły Podstawowej nr 26 w Zabrzu, Przedszkola nr 3 w Katowicach, Przedszkola nr 82 w Katowicach, Społem Zabrze, od Bożeny, Sylwii, Jakuba, Łukasza, Urszuli oraz od Nowożeńców Magdaleny i Bartłomieja :) Wszystkim bardzo dziękujemy :)))
  4. Bjutko, w razie co Panowi od Hareta można dać namiary na Olę, ona jest teraz na miejscu, pewnie chętnie pomoże :) A nie wiesz co w końcu z ta umową adopcyjną? Ankiety z października :) [CENTER][CENTER][B]ANKIETA DLA OSOBY ADOPTUJĄCEJ ZWIERZĘ ZE SCHRONISKA[/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][U]PAŹDZIERNIK 2013[/U][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][U] [/U][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B]Ilość osób ankietowanych: [COLOR=red]37[/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][COLOR=red] [/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [FONT=&quot]1. [/FONT]Skąd dowiedziałeś się o naszym schronisku? [FONT=&quot]o [/FONT]Znajomi [B][COLOR=red]17[/COLOR][/B] [FONT=&quot]o [/FONT]Internet [B][COLOR=red]17[/COLOR][/B] [FONT=&quot]o [/FONT]Telewizja [FONT=&quot]o [/FONT]Prasa [B][COLOR=red]1[/COLOR][/B] [FONT=&quot]o [/FONT]Bilbordy [B][COLOR=red] [/COLOR][/B] [FONT=&quot]o [/FONT]Miałem już wcześniej zwierzaka ze schroniska [B][COLOR=red]3[/COLOR][/B] [FONT=&quot]o [/FONT]Plakaty i ulotki [B][COLOR=red]2[/COLOR][/B] [FONT=&quot]o [/FONT]Akcje, imprezy i prelekcje na których pojawiali się przedstawiciele schroniska [B][COLOR=red]2[/COLOR][/B] [FONT=&quot]o [/FONT]Inne (jakie?) ……… [B][COLOR=red] od córki wolontariuszki 1[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Z radia Piekary 1[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Byłam wolontariuszką 1[/COLOR][/B] [B][COLOR=red] [/COLOR][/B] [FONT=&quot]2. [/FONT]Czy zwierzaka, którego adoptujesz widziałeś już gdzieś wcześniej? [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Oficjalna strona schroniska [URL="http://www.psitulmnie.pl/"][COLOR=windowtext]www.psitulmnie.pl[/COLOR][/URL] [B][COLOR=red]24[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Inne portale ogłoszeniowe (jakie?)……… [B][COLOR=red]facebook 2[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Prasa (jaka?)…………………………….. [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Telewizja (jaka?)………………………………… [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Pokazy psów ze schroniska [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Inne (jakie?)……………………………….. [B][COLOR=red] nie 9[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]U rodziny 1[/COLOR][/B] [B][COLOR=red] U znajomej 1[/COLOR][/B] [B][COLOR=red] Słyszałam w radiu 1[/COLOR][/B] [B][COLOR=red] [/COLOR][/B] [B][COLOR=red] [/COLOR][/B] [B][COLOR=red] [/COLOR][/B] [FONT=&quot]3. [/FONT]Co skłoniło Cię do adopcji zwierzęcia akurat ze schroniska? [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Duży wybór wśród zwierzaków [B][COLOR=red]1[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Chęć pomocy bezdomnym zwierzętom [B][COLOR=red]35[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Mniejsze koszta niż np. przy kupnie zwierzaka z hodowli [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Brak innych pomysłów na nabycie zwierzęcia [B][COLOR=red]1[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot][B]o [/B][/FONT][/COLOR]Inne (jakie?) [B][COLOR=red] [/COLOR][/B] [B][COLOR=red] [/COLOR][/B] [FONT=&quot]4. [/FONT]Czy miałeś już wcześniej zwierzę? Jeśli tak to skąd? [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Schronisko [B][COLOR=red]7[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Hodowla [B][COLOR=red]5[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Znajomi i rodzina [B][COLOR=red]17[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Ogłoszenia prywatnych osób (prasa, Internet, itp.) [B][COLOR=red]5[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Inne (jakie?) [B][COLOR=red] znaleziony [/COLOR][/B][B][COLOR=red] 3[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Sklep zoologiczny 2[/COLOR][/B] [B][COLOR=red] nie 3 [/COLOR][/B] [B][COLOR=red] [/COLOR][/B] [B][COLOR=red] [/COLOR][/B] [B][COLOR=red] [/COLOR][/B] [FONT=&quot]5. [/FONT]Czy w domu mieszkają dzieci? Jeśli tak to w jakim wieku? [FONT=&quot]o [/FONT]0-3 lat [B][COLOR=red]6[/COLOR][/B] [FONT=&quot]o [/FONT]4-7 lat [B][COLOR=red]6[/COLOR][/B] [FONT=&quot]o [/FONT]8-12 lat [B][COLOR=red]8[/COLOR][/B] [FONT=&quot]o [/FONT]Powyżej 12 lat [B][COLOR=red]8[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Nie ma 17 [/COLOR][/B] [FONT=&quot]6. [/FONT]Gdzie ma przebywać Twój adoptowany zwierzak? [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Domek z ogrodem : głównie w domu [B][COLOR=red]11[/COLOR][/B] /tylko na podwórku [B][COLOR=red] 2[/COLOR][/B] (zaznaczyć właściwe) [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Mieszkanie w bloku [B][COLOR=red]24[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Firma [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Inne (jakie?)………………………………. [FONT=&quot]7. [/FONT]Jeśli w domu mieszkają jakieś inne zwierzęta to jakie? [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Pies [B][COLOR=red]9[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Kot [B][COLOR=red]9[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Gryzoń [B][COLOR=red]5[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Ptak [B][COLOR=red]2[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Inne (jakie?)…………………………… [B][COLOR=red]Rybki 2[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Nie 16 [/COLOR][/B] [FONT=&quot]8. [/FONT]Czy chciałbyś utrzymywać stały kontakt z naszym schroniskiem tj. otrzymywać informacje o wszelkich imprezach, pokazach i akcjach związanych z naszą działalnością? Jeśli tak to w jaki sposób najlepiej się z Tobą kontaktować ? [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Tradycyjna poczta [B][COLOR=red]5[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Poczta mailowa [B][COLOR=red]19[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Telefonicznie [B][COLOR=red]14[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Inne (jakie?)…………………………………. [B][COLOR=red]Nie 1[/COLOR][/B] [B][COLOR=red] [/COLOR][/B]
  5. [quote name='winter7']Czy Pimpek nadal dostaje Arthroflex? Bo jeśli tak, to rozważcie podawanie mu Apto-flexu. Ma lepszy skład i jest tańszy. Polecił mi go weterynarz i podaję go moim psom. [URL]http://www.mall.pl/witaminy-psy/aptus-apto-flex-500-ml[/URL][/QUOTE] dostaje, bardzo dziękujemy za informację! :)
  6. AKTUALNOŚCI 1-7.11.2013 Do schroniska przyjęliśmy 10 psiaków: 4 z interwencji, 5 przyprowadzonych i jeden zwrócony :-( Z interwencji przyjechały do nas: psiak w typie boksera brązowy z siwą kufą z ul. Klonowej, suczka husky brązowo-biała z ul. Jordana, mały staruszek czarny-podpalany z średnim włosem z ul. Roosevelta oraz suczka mała czarna z białym krawatem z ul. Wolności (Centrum). Przyprowadzonych zostało 5 psiaków: piesek mały staruszek biszkoptowy znaleziony na ul. Kowalskiej, piesek mały biało-czarny z cmentarza przy Parafii Św. Andrzeja przy ul. Wolności (Centrum), psiak mały czarny-podpalany z krótkim ogonkiem z ul. Hutniczej, pies średni wilczasty krótkowłosy z ul. Lelewela i pies husky szaro-biały z ul. Kasprowicza. Niestety wróciła do nas Sonia (8574), która była zbyt szalona na towarzysza malutkiego dziecka :-( Do swoich właścicieli wróciły cztery pieski :) Santa (8711), która trafiła z ul. Roosevelta; husky Misiu (8718 ), który trafił do nas z ul. Kasprowicza; Czarek (8720), który trafił z ul. Lelewela oraz Tarzan (8713), który trafił do nas z ul. Klonowej. Adoptowane zostały tylko cztery psiaki :-( Skaut (8706) i Nadin (8612) zamieszkali w Zabrzu, a Hansi (8694) i Bambiś (8686) w Rudzie Śląskiej. Do schroniska przyjęliśmy pięć kotów: kotkę szarobura pręgowaną z trójką maluszków z ul. Bytomskiej i kocurka biało-czarnego z ul. Porzeczkowej. Nowe domki znalazły trzy kotki: Szarin (k-2286) w mieszkaniu w Zabrzu, Jolka (k-2246) w mieszkaniu w Pyskowicach i Idea (k-2287) w mieszkaniu w Czerwionce - Leszczyny. Niestety za Tęczowy Most odszedł Kubuś (k-1425), który miał wodobrzusze :-( Odwiedziły nas dzieciaki wraz z opiekunami z Świetlicy Elf w Centrum Edukacji Twórczej w OPP nr 4 w Zabrzu i Szkoły Podstawowej nr 31 w Zabrzu. Otrzymaliśmy również dary z Szkoły Podstawowej nr 26 w Zabrzu, Grupy Myszek z Przedszkola nr 46 w Zabrzu, Przedszkola nr 82 w Katowicach, Państwa Witkowskich, Państwa Żmuda, Joachimna i Dorothee, Alicji, Bartosza, Pauliny, Miłosza, Kasi, Sylwii, Kingi i osób anonimowych. Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc :))))
  7. [quote name='Bjuta']Zarahowi się udało!! A właśnie go polecałam komuś, kto chciał huszczaka, ale zdaje się, że są jakieś nowe huszczaki? Bardzo się cieszę, że wreszcie Typek znalazł dom! Taki przewspaniały pies! No i Fistaszek znowu został sam... Myślałam, że dłużej potrwa nim Jordzie znajdzie dom![/QUOTE] Jordzie adoptowała Pani, która chciała jej pomóc kiedy ta była na wolności... A potem od kiedy do nas trafiła wyprowadzała ją i Fistaszka regularnie, czasem nawet parę razy w tygodniu :) No i w końcu zabrali ją do domku :) A Fistaszek ma już nową koleżankę, właśnie husky :) Z huskowatych to nic więcej,.. Ewentaulnie taki w typie malamuta nowy chłopak ;)
  8. AKTUALNOŚCI 25-31.10.2013 Do schroniska przyjęliśmy 8 psiaków: 5 z interwencji, 2 przyprowadzone i jeden zwrócony :-( Z interwencji przyjechały do nas : mały młodziutki czekoladowy-jasnopodpalany psiak z ul. Wolności (Park przy Domu Harcerza), piesek szczenie brązowe w stanie agonalnym z ul. De Gaulle'a, psiak duży beżowy z ciemną kufą z ul. Kasprowicza po wypadku, pies w typie amstaffa brązowo-biały z ul. Chodkiewicza i suczka mała biała w brązowe łatki jack russel terrier z ul. Roosevelta. Osoby prywatne przyprowadziły dwa pieski: małego białego w łatki z ul. Jaworowej i młodziutkiego pieska mało-średniego czarnego znalezionego na ul. Roosevelta. Niestety wróciła do nas Arga (8487), która podobno nie umiała zachować się w mieszkaniu :-( Do swoich właścicieli wróciły dwa psiaki: Legal (8700), który trafił z ul. Nad Kanałem i Buster (8710), który trafił z ul. Chodkiewicza. Do nowych domków trafił 9 piesków :) Stelio (8652), Typek (7963), Bamba (8687), Biszkopt (7968 ), Zarah (8500) trafili do mieszkań w Zabrzu, a Jordzia (8647) i Tunia (8670) zamieszkały w domkach z ogrodem też w Zabrzu :) a Sonia (8574) i Oskar (8671) zamieszkali w Gliwicach :) Niestety za Tęczowy Most odszedł szczeniaczek (8707) z ul. De Gaulle'a :-( Przyjęliśmy 5 nowych kotków: kocurka biało-szaroburego z czerwoną obróżką z ul. Wajdy, kocura szaroburego-pręgowanego z ul. Bytomskiej, kocie kotkę szaroburą pręgowaną z z ul. 3-go Maja i dwa kociaki (kotka i kocurek) biało-szarobure z ul. Tatarkiewicza. Adoptowane zostały dwa kociaki: Mery (k-2276) do mieszkania w Zabrzu i Piszczałka (k-2200) do domku z ogrodem w Wyrach. Niestety za Tęczowy Most odszedł Dżort (k-2266), który był poważnie, nieuleczalnie chory :-((( Odwiedziły nas dzieciaki z opiekunami z: Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobieszowicach, Klubu Przyjaciół Braci Mniejszych z Gimnazjum nr 11 w Zabrzu, Zespołu Szkół Sportowych w Zabrzu i Publicznego Gimnazjum w Siemoni. Ponadto otrzymaliśmy dary z Przedszkola nr 30 w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 21 w Zabrzu, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 26 w Zabrzu, Przedszkola nr 6 w Zabrzu, Przedszkola nr 34 w Zabrzu oraz od Anny, od Tomasza i osób anonimowych :) Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc! :)
  9. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Vz_fcHPc1CI/Ume-DLqIujI/AAAAAAABkrk/E3WA7loTkw8/s576/8633%253BKuba.jpg.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-KU0COM2DDk4/Ume-MBWkBiI/AAAAAAABksM/khGZbX3VgG0/s640/DSC_0224.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Dmx6LgKIQY4/Ume-NPPxHUI/AAAAAAABksU/vSgY8RHaIeg/s640/DSC_0225.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-3Iq5N4TTs7E/Ume-Pe0kNnI/AAAAAAABksk/n4lZmMKUBiA/s640/DSC_0228.jpg[/img]
  10. AKTUALNOŚCI 18-24.10.2013 Do schroniska przyjęliśmy 10 psiaków: 9 z interwencji i jeden zwrócony po nieudanej adopcji. Z interwencji przyjechały: suczka mało-średnia czarna z małą rudą plamką na karku z ul. Wolności (Zaborze), pies średni czarny-podpalany z krótkim ogonkiem po wypadku z ul. Botanicznej, piesek średni brązowy z ciemnym nalotem z ul. Działkowej, suczka mała biszkoptowa z krótkim ogonkiem z ul. Witosa, pies amstaff brązowo - biały z ul. Nad Kanałem, piesek mały brązowy staruszek z ul. Froehlicha, psiak mało-średni czarny z białymi dodatkami starszy z ul. Hutniczej, pies malamut szary z ul. Budowlanej i piesek mały brązowy z czarnym nalotem z ul. Krakowskiej. Wrócił niestety Arston (6729), bo podobno za bardzo ciągnął na smyczy... Niestety żadnego psiaka nie odebrali właściciele. Do nowych domków trafiło 6 psiaków :) Dżeki (8661) i Netto (8635) zamieszkali w Zabrzu, Justa (8673) w mieszkaniu w Katowicach, Achaja (8645) w domku z ogrodem w Wielowsi, suczka szczenię (8693) w domku z ogrodem w Niemczech i nasz Bodzio (3538 ) po 9 latach czekania zamieszkał w domku z ogrodem w Jemielnicy. Niestety za Tęczowy Most odeszły cztery pieski :-((( Psiak (8697) po wypadku z ul. Botanicznej, nowy piesek (8701) z ul. Froehlicha miał niestety paskudny nowotwór, staruszek Rodan (6796) miał ostra niewydolność nerek i Kontos (8648 ) okazało się, że cierpi na niewydolność nerek i wątroby :-((( Do schroniska przyjęliśmy cztery nowe koty: kotkę szaroburą pręgowaną z ul. Bytomskiej i trzy około 3 tygodniowe kociątka z Lecznicy dla Zwierząt przy ul. Szczęść Boże. Do nowych domku trafiły cztery koty :) Hofuś (k-2275) i jeszcze bezimienna kotka (k-2278 ) zamieszkali w Zabrzu, Liszi (k-2277) w Gliwicach, a Kala (k-2209) w domku z ogrodem w Mikołowie :) Na szczęście żaden kotek nie przeszedł za Tęczowy Most. Otrzymaliśmy dary od Przedszkola nr 46 w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 14 w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 2 w Zabrzu, sklepu Kaufland, Martyny, Joanny, Małgorzaty, Eugenii, Dawida, Urszuli, Oyun i Bat oraz osób anonimowych. Z darami odwiedziły nas też dzieci wraz z opiekunami z Szkoły Podstawowej nr 8 w Zabrzu i Szkoły Podstawowej nr 36 w Zabrzu :) Wszystkim bardzo dziękujemy za pomoc :)
  11. Bodzio zamieszkał w domku z ogrodem z trzema suniami ;) Nowa właścicielka Bodzia jest znajomą naszej zaprzyjaźnionej Pani Uli, także ta na pewno będzie miała na niego oko :) [quote name='__Lara']:loveu::loveu::loveu::loveu: Szykuje się kolejna adopcja :) Mysiu_, czy ja mogę zarezerwować dla Pani Ani, która adoptowała Milę, pieska Dżekusia: I czy on jest już wykastrowany? Ostatnio widziałam, że miał opatrunek.[/QUOTE] Olu, Dżekuś od wczoraj jest już w nowym domku :) A Pani Ania ma jakieś konkretne wymagania co do wyglądu, wielkości psiaka? Jutro do adopcji idzie Oskar :)
  12. [quote name='asiuniab']cudowni właściciele Go oddali???[/QUOTE] Niestety tak :-(
  13. Kuba już raz był w naszym schronisku, ale ja akurat wtedy byłam na L4 i go nie widziałam.. Z tego co dziewczyny mówiły to wtedy został przyprowadzany pod pretekstem, że został znaleziony, ale nie mogą go zatrzymać, bo robi demolkę w mieszkaniu... Wtedy chyba zaraz na drugi dzień go odebrały, że jednak go wezmą z powrotem... Tym razem został oddany już chyba ostatecznie :-(
  14. Mureczko, Kuba brązowy pręgowany, który kiedyś u Ciebie mieszkał trafił do naszego schroniska :-(
  15. Kochane, nie wiem jakim cudem to znalazłam... Ale wiedziałam, że już gdzieś widziałam tego psiaka! Pewnie na jakiś zdjęciach u Murki... Kuba jest w naszym schronisku :-( Oddały go właścicielki...
  16. AKTUALNOŚCI 11-17.10.2013 Do schroniska przyjęliśmy 12 psiaków: 10 z interwencji, jeden przyprowadzony i jeden zwrócony z adopcji. Z interwencji przyjechały do nas: pies brązowy w typie kaukaza z ul. Płaskowickiej, piesek i sunia małe czarne - podpalane z ul. Bytomskiej, pies duży biało-czarny deresz z ul. Tatarkiewicza, suczka mała brązowa krótkowłosa z ul. Wolności (Centrum), suczka mała biało-czarna krótkowłosa z ul. Bończyka, suczka mało-średnia czarna krótkowłosa z ul. Karola Miarki, piesek mały czarny-podpalany z dłuższym włosem z ul. Roosevelta, suczka mała brązowa z ciemnym nalotem i średnim włosem z ul. Grzybowskiej oraz pies mały czarny z białymi dodatkami w typie terriera z KWK Makoszowy. Osoba prywatna przyniosła około 6 tygodniową czarną suczkę z ul. 11-go Listopada. Do schroniska wróciła suczka Sonia (8574) z powodu problemów rodzinnych :-( Do swoich właścicieli wróciły cztery pieski: Ramzes (8685), który trafił z ul. Płaskowickiej; Caro (8683), który trafił z ul. Witkacego; Giga (8678 ), która trafiła z ul. Rymera oraz Puszek (8692), który trafił z ul. Roosevelta. Do nowych domków trafiły tylko cztery psiaki: Arston (6729), Aszo (8672) i Burger (8593) zamieszkali w Gliwicach, a Wincent (8430) jako jedyny w domku z ogrodem w Zabrzu :) Do schroniska przyjęliśmy 9 nowych kotków: trzy kocięta z ul. Czechowej, kocurka szaroburego pręgowanego z naderwanym uszkiem z ul. Joliot Curie, dwa kociaki szarobure pręgowane z ul. Zamenhoffa, kocię kotka czarna z ul. Kruczkowskiego, kocię kotka biało-czarna z ul. Pułaskiego i kotka szarobura pręgowana z ul. Chopina. Adoptowanych zostało 11 kociaków :))) Piratka (k-2198 ), Kolenka (l-2153), Red (k-2222), Bombelek (k-2253), Śnieżka (k-2252) i White (k-2221) zamieszkali w Zabrzu. Hofka (k-2275) i kocię kocurek szarobury pręgowany (k-2271) zamieszkali w Rudzie Śląskiej, a jego rodzeństwo czarna kotka (k-2272) i szarobura kotka (k-2270) zamieszkały razem w Gliwicach :) Nat6omiast malutka Sasza (k-2241) zamieszkała w Katowicach :) Niestety jeden z naszym podopiecznych - kociak Marshall (k-2251) odszedł za Tęczowy Most :-( Dostaliśmy prezenty dla naszych podopiecznych oraz odwiedzili nas: Klasa IIIB z Szkoły Podstawowej nr 22 w Zabrzu, Gimnazjum nr 20 w Zabrzu, Gimnazjum nr 5 w Zabrzu, Klub Przyjaciół Braci Mniejszych z Gimnazjum nr 11 w Zabrzu, trzy uczennice Klasy VI B z Szkoły Podstawowej nr 22 w Zabrzu, Przedszkole nr 34 w Zabrzu, Aleksandra, Państwo Kosowscy, Tomasz, Tadeusz, Magdalena, Lidia, Ola i Asia oraz osoby prywatne :))) Wszystkim bardzo dziękujemy!
  17. jeśli ja bym miała wybór to wolałabym ten syrop dla koni :evil_lol:
  18. [quote name='__Lara']ooo, superowo :) Bardzo ładny wynik finansowy :) to jeden z wielu psów na dogo, który jest dłużej w hoteliku i jest na plusie.[/QUOTE] nad Kurusiem czuwają najcudowniejsza dogomaniackie anioły :)
  19. Dzisiaj dostałam maila w sprawie Bodzia... Było by cudownie, trzymajcie kciuki :) [quote name='Laraine']Zostały Wam jeszcze jakieś gadżety z tego festynu na sprzedaż?[/QUOTE] Pewnie :)
  20. [quote name='asikowska']może jeszcze jakieś wpłaty wpłynęły do poprzedniego skarbnika, widzę że Winter wpłacała jeszcze 200 zł ale jeszcze nic do mnie nie wpłynęło i deklaracji jest wtedy na styk przydały by się jakieś bazarki na wypadek leczenia itd[/QUOTE] Z tego co pamiętam do Winter nie dało się wysłać PW na dogo, ale wysłałam jej wiadomość na facebooku, że jest zmiana konta. Może znowu spróbuję.
  21. U Bartka wszystko OK., mamy dostać zdjęcia :) Niestety prawdopodobnie za jakiś czas będzie musiał zmienić miejsce zamieszkania :-( Biedną Gosię trochę pewne sprawy związane ze zwierzakami przerosły :-( W razie co cioteczka Joaaa zgodziła się na przejęcie Bartka, no ale jeszcze zobaczymy jak to wszystko się potoczy.
  22. AKTUALNOŚCI 4-10.10.2013 Do schroniska przyjęliśmy 9 psiaków: 6 z interwencji, 2 przyprowadzone i jeden zwrócony z nieudanej adopcji :-( Z interwencji trafiły do nas: suczka duża wilczasta z ul. Lipowej, piesek średni biszkoptowy szorstkowłosy po wypadku z ul. Korczoka, pies duży w typie owczarka niemieckiego czarny-podpalany z ul. Janika, mały psiak biszkoptowy w typie pekińczyka z ul. Jordana, pies czarny labrador z ul. Witkacego oraz pies czarny w typie amstaffa z ul. Witkacego. Osoby prywatne przyprowadziły: suczkę małą brązową z średnim włosem z ul. Rymera oraz suczkę małą czarną z białymi dodatkami z średnim włosem z ul. Kasprowicza. Niestety wrócił do nas Golds (5804) adoptowany ze schroniska 5 lat temu :-( Właściciel się rozeszli, a psa niestety nikt z nich nie chciał.... Do swoich właścicieli wróciły trzy psiaki: husky Szaman (8676), który trafił z ul. Krakowskiej; Fifi (8677), która trafiła z ul. Lipowej oraz Bari (8681), który trafił z ul. Janika. Do nowych domów trafiło 6 psów :) Rozik (8669), Hank (8675) i Najsa (8649) zamieszkały w Zabrzu. Pakiś (8664) zamieszkał w Gliwicach, Brajs (8093) w Rudzie Śląskiej, a Czoko (8675) w mieszkania w Woli. Niestety psiak (8680) przywieziony po wypadku z ul. Korczoka niestety był nie do uratowania :-( Przyjęliśmy aż 17 kotów :-( Dwa kociaki z ul. Mrozka, dwa kociaki z targowiska przy ul. Piastowskiej , kotkę biało-szaroburą znalezioną w rejonie parkingu Centrum Handlowego M1, kotka czarno-ruda z szóstka kociaków z ul. Leszczynowej, kocię kotka biało-szarobura z ul. De Gaulle'a , kocię szarobure pręgowane z ul. Kossaka, kilkumiesięczny kocurek szarobury-pręgowany z ul. Jordana, kocię kocur biało-czarny z ul. Grunwaldzkiej oraz kocię kocurek czarny razem z swoją biało-czarną siostrą z ul. Matejki. Do adopcji trafiły tylko 3 kotki: kocię kocurek biało-czarny (k-2254), Kocię kocurek biało-czarny (k-2255) i kocię Adamek (K-2226), wszystkie zamieszkały w Zabrzu :) Otrzymaliśmy dary od: Danieli, Marty, Anny, Magdaleny, Oli i Artisa, Lidii, rodziny adoptowanej od nas Fibi, Madzi, Renaty od adoptowanej od nas Kasiulki, Jolanty, Kasi i Kariny, Przedszkola nr 6 im. Chatki Niedźwiadka w Zabrzu, Młodej Pary Państwa Zielke i Agnieszki. Odwiedziły nas z prezentami dla naszych podopiecznych dzieci wraz z opiekunami z Szkoły Podstawowej nr 18 w Zabrzu, Zespołu Szkół Sportowych w Zabrzu, Przedszkola nr 34 w Zabrzu i Klasy II B z Szkoły Podstawowej nr 14 w Zabrzu. Uczniowie z SP 18 i ZSS pomogli nam nawet w popołudniowych spacerach :) Wszystkim bardzo dziękujemy za ogromną pomoc!
  23. [CENTER][CENTER][B]ANKIETA DLA OSOBY ADOPTUJĄCEJ ZWIERZĘ ZE SCHRONISKA[/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][U]WRZESIEŃ 2013[/U][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][U] [/U][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B]Ilość osób ankietowanych: [COLOR=red]42[/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][COLOR=red] [/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [FONT=&quot]1. [/FONT]Skąd dowiedziałeś się o naszym schronisku? [FONT=&quot]o [/FONT]Znajomi [B][COLOR=red]12[/COLOR][/B] [FONT=&quot]o [/FONT]Internet [B][COLOR=red]22[/COLOR][/B] [FONT=&quot]o [/FONT]Telewizja [B][COLOR=red]1[/COLOR][/B] [FONT=&quot]o [/FONT]Prasa [FONT=&quot]o [/FONT]Bilbordy [B][COLOR=red] [/COLOR][/B] [FONT=&quot]o [/FONT]Miałem już wcześniej zwierzaka ze schroniska [B][COLOR=red]4[/COLOR][/B] [FONT=&quot]o [/FONT]Plakaty i ulotki [B][COLOR=red]3[/COLOR][/B] [FONT=&quot]o [/FONT]Akcje, imprezy i prelekcje na których pojawiali się przedstawiciele schroniska [B][COLOR=red]6[/COLOR][/B] [FONT=&quot]o [/FONT]Inne (jakie?) ……… [B][COLOR=red] [/COLOR][/B] [B][COLOR=red] [/COLOR][/B] [FONT=&quot]2. [/FONT]Czy zwierzaka, którego adoptujesz widziałeś już gdzieś wcześniej? [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Oficjalna strona schroniska [URL="http://www.psitulmnie.pl/"][COLOR=windowtext]www.psitulmnie.pl[/COLOR][/URL] [B][COLOR=red]26[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Inne portale ogłoszeniowe (jakie?)……… [B][COLOR=red]facebook 2[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]tablica pl. 2[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Prasa (jaka?)…………………………….. [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Telewizja (jaka?)………………………………… [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Pokazy psów ze schroniska [B][COLOR=red]1[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Inne (jakie?)……………………………….. [B][COLOR=red] nie 10[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Na dogtekkingu 2[/COLOR][/B] [B][COLOR=red] [/COLOR][/B] [B][COLOR=red] [/COLOR][/B] [B][COLOR=red] [/COLOR][/B] [FONT=&quot]3. [/FONT]Co skłoniło Cię do adopcji zwierzęcia akurat ze schroniska? [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Duży wybór wśród zwierzaków [B][COLOR=red]5[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Chęć pomocy bezdomnym zwierzętom [B][COLOR=red]36[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Mniejsze koszta niż np. przy kupnie zwierzaka z hodowli [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Brak innych pomysłów na nabycie zwierzęcia [B][COLOR=red]1[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot][B]o [/B][/FONT][/COLOR]Inne (jakie?) [B][COLOR=red] [/COLOR][/B] [B][COLOR=red] To był ten pies 1[/COLOR][/B] [B][COLOR=red] Poszukiwałam przyjaciela 1[/COLOR][/B] [FONT=&quot]4. [/FONT]Czy miałeś już wcześniej zwierzę? Jeśli tak to skąd? [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Schronisko [B][COLOR=red]6[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Hodowla [B][COLOR=red]10[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Znajomi i rodzina [B][COLOR=red]17[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Ogłoszenia prywatnych osób (prasa, Internet, itp.) [B][COLOR=red]3[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Inne (jakie?) [B][COLOR=red] znaleziony [/COLOR][/B][B][COLOR=red] 4[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Sklep zoologiczny 1[/COLOR][/B] [B][COLOR=red] nie 4 [/COLOR][/B] [B][COLOR=red] [/COLOR][/B] [B][COLOR=red] [/COLOR][/B] [B][COLOR=red] [/COLOR][/B] [FONT=&quot]5. [/FONT]Czy w domu mieszkają dzieci? Jeśli tak to w jakim wieku? [FONT=&quot]o [/FONT]0-3 lat [B][COLOR=red]4[/COLOR][/B] [FONT=&quot]o [/FONT]4-7 lat [B][COLOR=red]9[/COLOR][/B] [FONT=&quot]o [/FONT]8-12 lat [B][COLOR=red]6[/COLOR][/B] [FONT=&quot]o [/FONT]Powyżej 12 lat [B][COLOR=red]10[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Nie ma 18 [/COLOR][/B] [FONT=&quot]6. [/FONT]Gdzie ma przebywać Twój adoptowany zwierzak? [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Domek z ogrodem : głównie w domu [B][COLOR=red]9[/COLOR][/B] /tylko na podwórku [B][COLOR=red] 2[/COLOR][/B] (zaznaczyć właściwe) [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Mieszkanie w bloku [B][COLOR=red]31[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Firma [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Inne (jakie?)………………………………. [FONT=&quot]7. [/FONT]Jeśli w domu mieszkają jakieś inne zwierzęta to jakie? [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Pies [B][COLOR=red]6[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Kot [B][COLOR=red]5[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Gryzoń [B][COLOR=red]11[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Ptak [B][COLOR=red]3[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Inne (jakie?)…………………………… [B][COLOR=red]Rybki 1[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Nie 20 [/COLOR][/B] [FONT=&quot]8. [/FONT]Czy chciałbyś utrzymywać stały kontakt z naszym schroniskiem tj. otrzymywać informacje o wszelkich imprezach, pokazach i akcjach związanych z naszą działalnością? Jeśli tak to w jaki sposób najlepiej się z Tobą kontaktować ? [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Tradycyjna poczta [B][COLOR=red]5[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Poczta mailowa [B][COLOR=red]24[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Telefonicznie [B][COLOR=red]13[/COLOR][/B] [COLOR=#00000A][FONT=&quot]o [/FONT][/COLOR]Inne (jakie?)…………………………………. [B][COLOR=red]Nie 2[/COLOR][/B] [B][COLOR=red] [/COLOR][/B]
  24. Ogłoszenia bardzo mile widziane :) Leonek ostatnio jakoś tak posmutniał :-(
×
×
  • Create New...