-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
podnosze! kto moze dolozyc sie do zbiorki na mlodego? -
JÓZEFÓW ok WARSZAWY- Bulterier Potrzebujący Pomocy
Lulka replied to invictus hilaritas's topic in Już w nowym domu
[quote name='betinka24']psiak napewno został adoptowany. na stronie [URL="http://www.psy-warszawa.pl"]www.psy-warszawa.pl[/URL] w psach adoptowanych sa jego zdjecia z nowego domu.[/quote] dzieki wielkie :loveu: -
na gore po pomoc!!!!!!!!!!
-
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
taaaaaa......nie bedzie onka za symboliczną złotówkę! Dostałam info, ze zarówno onek jak i suka DC kosztują po 500 zł!!!!!!!!!!!!!!! :angryy::angryy::angryy: nie wiem co robić z tą handlarą :mad: moze do prasy? ma ktos jakies dojscia, moze chcieliby opisac handel psami w schronie!? -
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kana'] Czy jedna osoba moglaby isc do schroniska porozmawiac z tą kierowniczką? Najlepiej taka z darem przekonywania ?[/quote] moze isc, o czym ma rozmawiac konkretnie? -
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Najpierw to trzeba zebrac stale deklaracje na hotelik, to jest najwazniejsze teraz! wykup to drugorzedna sprawa, bo nie wiadomo tak naprawde czy nie odda go za symboliczna zlotowke w zwiazku z jego choroba. Adopcja samca kosztuje normalnie 100 zł. Tak jak juz pisalam to jest schronisko nalezace do fundacji, prywatne, nie miejskie i ceny adopcji ustala dyrektorka. Kasa ponoc idzie na utrzymanie schroniska. Cena suki 170 zł - jest jako tako uzasadniona, bo suka jest po sterylce, ale cena samca? Moze za czip, szczepienia? - jesli je dany pies ma w ogole... Jakby nie bylo tak zawsze tam bylo i nie sadze, zeby sie zmienilo :roll: Tak wiec najwazniejsze, kto bedzie placil za comiesieczne utrzymanie psiaka w hoteliku? Bez deklaracji to nawet jak pies bedzie za darmo to i tak dupa... -
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
kto moze dac maluchowi DT? -
JÓZEFÓW ok WARSZAWY- Bulterier Potrzebujący Pomocy
Lulka replied to invictus hilaritas's topic in Już w nowym domu
nie wiem, tak powiedzieli, ale czy to prawda? :roll: dziwne troche, dziewczyny tu pisalay ze bal sie i nie wychodzil z budy... a tu nagle adopcja... -
kochani trzeba Kapselkowi zrobic wydmuszki z jajek :diabloti: kto moze sie dolozyc do kastracji??? :modla:
-
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Nie wiem ile wezma za tego psa, moze mniej, bo jest chory. Choc stara, chora mopsiczka kosztowala wlasnie 300 zł :angryy:- zakladalam jej watek na mopsach - tam pewnie potwierdzą, bo straszny byl dym z tego powodu. Mozna zadzwonic do dyrektorki i zapytac o tego psa, jego adopcje i ile kosztuje. -
Staruszek z rakiem na dozyciu - potrzebne wsparcie na leki i karmę
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
z tego wynika ze nie musimy zbierac na nia kasy - super :p dzieki wielkie bico za ofertę :loveu: -
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
nie sadze zeby byly robione zdjecia, nie mam w tej chwili kontaktu z wolontariuszka, jak tylko mi odpowie to napisze. wiem ze zaordynowano mu na 21 dni antybiotyk na te nerki i teraz pytanie czy w tym czasie pies zostanie wydany ze schronu? raczej watpie :shake: no i przede wszystkim skad wytrzasnac minimum 300 zł co miesiac na hotel? -
dzieki serdeczne :loveu:
-
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoskaGoska']LuLka bardzo cię proszę zmien tytuł , ze potrzebne deklaracje- rozmawiałam z jedną osobą - by prosiła drugą osobę o DT-ale to będzie płatny DT, poza tym psu będzie potrzeba karmy , diagnozy i operacja. [B]Tak więc konieczne - ale to bardzo są wpłaty jednorazowe, deklaracje stałe i bazarki.[/B] Ja nienawidzę takiego marazmu jak nic się nie dzieje- a ten pies bardzo potrzebuje pomocy. dlatego bardzo cię proszę i innych o deklaracje , wpłaty itd - nie ma na co czekać. Im [B]szybciej zorganizujemy pomoc dla niego tym większe szansę , ze się go uratuje[/B][/quote] ok, zaraz zmieniam [quote name='BeaBono']Za wiele pomóc nie mogę, wrzuciłam link i info na owczarek.pl [URL="http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=15656&PID=853155#853155"]Forum Owczarek.pl: Piękny ON w schronie - ma tylko 5 mcy, chore stawy[/URL][/quote] dzieki :p -
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
kurcze ciezko bedzie po pierwsze watpie zeby dyrektorka na to przystala, sama tez nie pojedzie do Warszawy ... po drugie nie wyobrazam sobie zeby zabrac go do weta i potem oddac do schronu znów, nie wiem czy ktos taki sie znajdzie :shake: czy moze ktos zalozyc watek na OwP??? :modla: -
Brysio - jejku!!!!! :loveu: wielkie wielkie dzieki za pomoc!!!! super!!!! :multi:
-
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
no kasa to bylaby potrzebna jak bylby DT, a tak to, to chyba ze ktos chce schron sponsorowac bez DT nie bardzo da sie mu pomoc :shake: jesli to dysplazja to tak mlodego psa mozna operowac i moze byc calkiem na chodzie, ale to czas tu bedzie mial ogromne znaczenie bo takie OP wykonuja do 7 miesiaca chyba tylko -
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
jest jakas fundacja owczarkowa? -
Asiu zmien moze temat ze potrzebne wsparcie na hotel - albo stale deklaracje?
-
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
cudny cudny ale jaki chory kurcze, taki mlody :shake: ludzie sa potworni, jak tak mozna? -
wlasnie zalozylam mu watek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekny-w-schronie-ma-tylko-5-mcy-chore-stawy-nerki-help-146192/#post12944297[/URL]
-
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV30689.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV30709.jpg[/IMG] -
śliczny owczarek czeka w schronisku w Jozefowie koło Legionowa zostal porzucony pod bramą kto moze dac oneczkowi DT? On jest jeszcze mega młody, Pomozcie bo inaczej zgnije w schronie :-( zmienilam troche opis bo jak sie okazalo chlopaczek jest raczej zdrowy:) niestety cena psa to 400 zł mimo ze to schronisko :shake: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV30702.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV30700.jpg[/IMG]
-
bosko :loveu::loveu::loveu:
-
super!!!! ogromne dzieki! dlaczego nikt nie dzwoni o tego fantastycznego psiaka?