Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. podnosze! kto moze dolozyc sie do zbiorki na mlodego?
  2. [quote name='betinka24']psiak napewno został adoptowany. na stronie [URL="http://www.psy-warszawa.pl"]www.psy-warszawa.pl[/URL] w psach adoptowanych sa jego zdjecia z nowego domu.[/quote] dzieki wielkie :loveu:
  3. na gore po pomoc!!!!!!!!!!
  4. taaaaaa......nie bedzie onka za symboliczną złotówkę! Dostałam info, ze zarówno onek jak i suka DC kosztują po 500 zł!!!!!!!!!!!!!!! :angryy::angryy::angryy: nie wiem co robić z tą handlarą :mad: moze do prasy? ma ktos jakies dojscia, moze chcieliby opisac handel psami w schronie!?
  5. [quote name='Kana'] Czy jedna osoba moglaby isc do schroniska porozmawiac z tą kierowniczką? Najlepiej taka z darem przekonywania ?[/quote] moze isc, o czym ma rozmawiac konkretnie?
  6. Najpierw to trzeba zebrac stale deklaracje na hotelik, to jest najwazniejsze teraz! wykup to drugorzedna sprawa, bo nie wiadomo tak naprawde czy nie odda go za symboliczna zlotowke w zwiazku z jego choroba. Adopcja samca kosztuje normalnie 100 zł. Tak jak juz pisalam to jest schronisko nalezace do fundacji, prywatne, nie miejskie i ceny adopcji ustala dyrektorka. Kasa ponoc idzie na utrzymanie schroniska. Cena suki 170 zł - jest jako tako uzasadniona, bo suka jest po sterylce, ale cena samca? Moze za czip, szczepienia? - jesli je dany pies ma w ogole... Jakby nie bylo tak zawsze tam bylo i nie sadze, zeby sie zmienilo :roll: Tak wiec najwazniejsze, kto bedzie placil za comiesieczne utrzymanie psiaka w hoteliku? Bez deklaracji to nawet jak pies bedzie za darmo to i tak dupa...
  7. nie wiem, tak powiedzieli, ale czy to prawda? :roll: dziwne troche, dziewczyny tu pisalay ze bal sie i nie wychodzil z budy... a tu nagle adopcja...
  8. kochani trzeba Kapselkowi zrobic wydmuszki z jajek :diabloti: kto moze sie dolozyc do kastracji??? :modla:
  9. Nie wiem ile wezma za tego psa, moze mniej, bo jest chory. Choc stara, chora mopsiczka kosztowala wlasnie 300 zł :angryy:- zakladalam jej watek na mopsach - tam pewnie potwierdzą, bo straszny byl dym z tego powodu. Mozna zadzwonic do dyrektorki i zapytac o tego psa, jego adopcje i ile kosztuje.
  10. z tego wynika ze nie musimy zbierac na nia kasy - super :p dzieki wielkie bico za ofertę :loveu:
  11. nie sadze zeby byly robione zdjecia, nie mam w tej chwili kontaktu z wolontariuszka, jak tylko mi odpowie to napisze. wiem ze zaordynowano mu na 21 dni antybiotyk na te nerki i teraz pytanie czy w tym czasie pies zostanie wydany ze schronu? raczej watpie :shake: no i przede wszystkim skad wytrzasnac minimum 300 zł co miesiac na hotel?
  12. dzieki serdeczne :loveu:
  13. [quote name='GoskaGoska']LuLka bardzo cię proszę zmien tytuł , ze potrzebne deklaracje- rozmawiałam z jedną osobą - by prosiła drugą osobę o DT-ale to będzie płatny DT, poza tym psu będzie potrzeba karmy , diagnozy i operacja. [B]Tak więc konieczne - ale to bardzo są wpłaty jednorazowe, deklaracje stałe i bazarki.[/B] Ja nienawidzę takiego marazmu jak nic się nie dzieje- a ten pies bardzo potrzebuje pomocy. dlatego bardzo cię proszę i innych o deklaracje , wpłaty itd - nie ma na co czekać. Im [B]szybciej zorganizujemy pomoc dla niego tym większe szansę , ze się go uratuje[/B][/quote] ok, zaraz zmieniam [quote name='BeaBono']Za wiele pomóc nie mogę, wrzuciłam link i info na owczarek.pl [URL="http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=15656&PID=853155#853155"]Forum Owczarek.pl: Piękny ON w schronie - ma tylko 5 mcy, chore stawy[/URL][/quote] dzieki :p
  14. kurcze ciezko bedzie po pierwsze watpie zeby dyrektorka na to przystala, sama tez nie pojedzie do Warszawy ... po drugie nie wyobrazam sobie zeby zabrac go do weta i potem oddac do schronu znów, nie wiem czy ktos taki sie znajdzie :shake: czy moze ktos zalozyc watek na OwP??? :modla:
  15. Brysio - jejku!!!!! :loveu: wielkie wielkie dzieki za pomoc!!!! super!!!! :multi:
  16. no kasa to bylaby potrzebna jak bylby DT, a tak to, to chyba ze ktos chce schron sponsorowac bez DT nie bardzo da sie mu pomoc :shake: jesli to dysplazja to tak mlodego psa mozna operowac i moze byc calkiem na chodzie, ale to czas tu bedzie mial ogromne znaczenie bo takie OP wykonuja do 7 miesiaca chyba tylko
  17. Asiu zmien moze temat ze potrzebne wsparcie na hotel - albo stale deklaracje?
  18. cudny cudny ale jaki chory kurcze, taki mlody :shake: ludzie sa potworni, jak tak mozna?
  19. wlasnie zalozylam mu watek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekny-w-schronie-ma-tylko-5-mcy-chore-stawy-nerki-help-146192/#post12944297[/URL]
  20. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV30689.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV30709.jpg[/IMG]
  21. śliczny owczarek czeka w schronisku w Jozefowie koło Legionowa zostal porzucony pod bramą kto moze dac oneczkowi DT? On jest jeszcze mega młody, Pomozcie bo inaczej zgnije w schronie :-( zmienilam troche opis bo jak sie okazalo chlopaczek jest raczej zdrowy:) niestety cena psa to 400 zł mimo ze to schronisko :shake: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV30702.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV30700.jpg[/IMG]
  22. bosko :loveu::loveu::loveu:
  23. super!!!! ogromne dzieki! dlaczego nikt nie dzwoni o tego fantastycznego psiaka?
×
×
  • Create New...