-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Mial isc do stalego - ale czy to prawda czy wymysl dyrki to nie wiadomo! Bo dyrce donosi jakas [EMAIL="!@#$"]!@#$[/EMAIL] co czyta forum, wiec jak zobaczyla dym, to mogla rownie dobrze wymyslic ten dom, zeby dac jej spokoj. W ogole dziwna sprawa jest w tym schronie, bo zawsze jak pojawia sie zwierze w miare rasowe, to dyrka od reki ma chetnych i to takich co nie marudza ze maja tyle zabulic. DC tez teoretycznie nagle dom znalazla! Onek jest psem zdrowym, te jego choroby to tez jej wymysl, w klinice gdzie go niby leczyla, padli ze smiechu po takich informacjach! Z info wynika, ze robila mu jedynie badanie moczu za 15 zł i nic mu nie dolega. Po co wymysla te niestworzone historie? kto wie? Wszystko idzie sprawdzic, a szanowna pani dyrektor mysli pewnie, ze nikt niczego sie nie dowie :evil_lol: Schron ma okolo 700 zwierzat, w zeszlym lub na poczatku jeszcze tego roku byl zamkniety za wiele niedociagniec. Jak jest na chwile obecena niewiadomo. Ale dowiedziec sie mozna :p -
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
pies mial isc wczoraj do domu wiecej nie wiem :shake: ale jesli interesuje Cie rowniez kundelek to wraca wlasnie z adopcji jeden mlodziak [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/wadera-jej-dzieci-sa-bezpieczne-zwrot-z-adopcji-138399-new/"][FONT=Consolas][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/forum/f85/wadera-jej-dzieci-sa-bezpieczne-zwrot-z-adopcji-138399-new/[/SIZE][/FONT][/URL] -
Czy ktos dzwonil choc raz o Milke?
-
kto pomoze Kapselkowi?
-
jesli poszla na afn to troche potrwa zanim bedzie rozliczenie
-
szczeniaczek z mega przykurczem w schronisku - pilnie potrzebny DT
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dziekuje serdecznie za pomoc, znalazlam dzis domek tu na miejscu, tak wiec maluch bedzie juz niedlugo bezpieczny ;) mam tylko nadzieje, ze uda sie go postawic na proste nóżki!!! :loveu: -
szczeniaczek z mega przykurczem w schronisku - pilnie potrzebny DT
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ajula']biedak mały czy go to boli?[/quote] nie mam pojecia czy go boli :shake: -
szczeniaczek z mega przykurczem w schronisku - pilnie potrzebny DT
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']To potrzebny dt na już praktycznie. Słuchajcie, a może jakiś hotelik? z dostępem do rehabilitacji?[/quote] na hotelik nie ma kasy :-( ja juz mam jedna podopieczna od prawie roku, poki jej nie wydam nie moge wziac sobie nastepnego psa na glowe, bo nie dam rady. A moja sunia jest praktycznie nieadopcyjna :shake: kto robi banerki? czas leci, a dla tego malucha kazdy dzien jest wazny :placz: -
szczeniaczek z mega przykurczem w schronisku - pilnie potrzebny DT
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
niestety wiem tylko tyle ile napisalam w 1 poscie, potrzebne sa masaze kilka razy dziennie a tak w ogole to potrzebna bylaby cala, porzadna diagnostyka malego -
szczeniaczek z mega przykurczem w schronisku - pilnie potrzebny DT
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata-air']Oj kusicie kusicie... moja wyżelka ma podbne nogi i podobnie chodzi... chętnie bym dała mu DT, ale w tej chwli ma 4 tymaczasowiczów ;( Roześlę do znajomych, mam nadzieję, ze znajdzie się jakaś dobra dusza.[/quote] ech szkoda ze jestes taka zapsiona :-o bo bylby super DT :eviltong: -
szczeniaczek z mega przykurczem w schronisku - pilnie potrzebny DT
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
kasa pewnie sie przyda, ale najpierw potrzeba DT zeby go wyciagnac ze schronu :placz: -
zbieramy na kastracje - kto sie dorzuci?
-
Mila na gore!!!
-
witaj paros! dostalam wlasnie 20 zł na Rozalke od Oxy - dzieki :loveu: czyli na te chwile mamy 144 zł zbieramy dalej:)
-
szczeniaczek z mega przykurczem w schronisku - pilnie potrzebny DT
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dzieki bico podnosze maluszka moze komus serducho zmieknie -
szczeniaczek z mega przykurczem w schronisku - pilnie potrzebny DT
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dzieki lavinia kto zrobi maluchowi jakis malutki banerek? -
bardzo dziekuje za wplate na hotelik Ukrytemu Smokowi - 50 zł :loveu: oprocz tego mam z bazarku (po odliczeniu przesylek): - 21 (kuba) - 11 (grosziwo) - 31 (pliszka) - 11 (maciek) razem - 74 zł - dziekuje serdecznie :loveu: prosze pamietajcie o Rozi :modla:
-
szczeniaczek z mega przykurczem w schronisku - pilnie potrzebny DT
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
no jasne, dzieki wielkie :loveu: bierzcie ciotki i spamujcie gdzie sie da :eviltong: -
szczeniaczek z mega przykurczem w schronisku - pilnie potrzebny DT
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
podnosze maluszka z prosba o pomoc -
szczeniaczek z mega przykurczem w schronisku - pilnie potrzebny DT
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
w Jozefowie koło Legionowa (okolice Warszawy) -
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
bo to nie jest do rozumienia niestety :shake: nie dzwonmy tam na razie ;) ciekawe czy ten tez wedle cennika? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczeniaczek-z-mega-przykurczem-w-schronisku-pilnie-potrzebny-dt-146549/[/URL] -
[FONT=Consolas][SIZE=3]Do schroniska zostal podrzucony razem z innymi maly szczeniaczek.[/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas][SIZE=3]Jego rodzenstwo jest jak najbardziej ok, on natomiast ma klopot z nozkami. Nóżki są krzywe, przykurczone, widać na filmie.[/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas][SIZE=3]Wet mowi-ze to przez pokrycie matki zbyt duzym psem , przez bardzo ograniczone miejsce u mamy w brzuszku.[/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas][SIZE=3]Psiak jest uroczy, cudowny, kochany ...[/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas][SIZE=3]Wymaga codziennych masazy...dzieki nim jest szansa na to ze maluszek bedzie chodzil w miare normalnie.[/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas][SIZE=3]wiadomo ze w schronie wsrod 700 psow nie jest to mozliwe.[/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas][SIZE=3]Szukamy dobrej duszy co przygarnie go na DT :modla:[/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas][SIZE=3]To dla niego jedyna szansa na normalne zycie, na znalezienie domku stalego. Bez opieki poza schronem maly nie ma szans, dorosnie tam i zostanie na wieki :placz:[/SIZE][/FONT] [url=http://www.youtube.com/watch?v=kNRAElWI1wc&feature=channel_page]YouTube - Mam kłopoty z nóżkami - pomocy (szczeniak szuka domu)[/url] [url=http://www.youtube.com/watch?v=GUUY2FOBwQM&feature=channel_page]YouTube - Szczeniaczek - Piracik[/url]
-
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
ja uwazam ze wysoce niemoralne byloby zaplacic jej za tego psa tyle kasy! -
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
musimy go wydobyc wczesniej, on nie moze tyle czekac :shake: ale dzieki za pomoc :loveu: -
Wadera i jej dzieci . ZWROT Z ADOPCJI-pomoc potrzebna.
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
****!!! :angryy: ktory maluch???