Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. Mial isc do stalego - ale czy to prawda czy wymysl dyrki to nie wiadomo! Bo dyrce donosi jakas [EMAIL="!@#$"]!@#$[/EMAIL] co czyta forum, wiec jak zobaczyla dym, to mogla rownie dobrze wymyslic ten dom, zeby dac jej spokoj. W ogole dziwna sprawa jest w tym schronie, bo zawsze jak pojawia sie zwierze w miare rasowe, to dyrka od reki ma chetnych i to takich co nie marudza ze maja tyle zabulic. DC tez teoretycznie nagle dom znalazla! Onek jest psem zdrowym, te jego choroby to tez jej wymysl, w klinice gdzie go niby leczyla, padli ze smiechu po takich informacjach! Z info wynika, ze robila mu jedynie badanie moczu za 15 zł i nic mu nie dolega. Po co wymysla te niestworzone historie? kto wie? Wszystko idzie sprawdzic, a szanowna pani dyrektor mysli pewnie, ze nikt niczego sie nie dowie :evil_lol: Schron ma okolo 700 zwierzat, w zeszlym lub na poczatku jeszcze tego roku byl zamkniety za wiele niedociagniec. Jak jest na chwile obecena niewiadomo. Ale dowiedziec sie mozna :p
  2. pies mial isc wczoraj do domu wiecej nie wiem :shake: ale jesli interesuje Cie rowniez kundelek to wraca wlasnie z adopcji jeden mlodziak [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/wadera-jej-dzieci-sa-bezpieczne-zwrot-z-adopcji-138399-new/"][FONT=Consolas][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/forum/f85/wadera-jej-dzieci-sa-bezpieczne-zwrot-z-adopcji-138399-new/[/SIZE][/FONT][/URL]
  3. Czy ktos dzwonil choc raz o Milke?
  4. kto pomoze Kapselkowi?
  5. jesli poszla na afn to troche potrwa zanim bedzie rozliczenie
  6. dziekuje serdecznie za pomoc, znalazlam dzis domek tu na miejscu, tak wiec maluch bedzie juz niedlugo bezpieczny ;) mam tylko nadzieje, ze uda sie go postawic na proste nóżki!!! :loveu:
  7. [quote name='Ajula']biedak mały czy go to boli?[/quote] nie mam pojecia czy go boli :shake:
  8. [quote name='__Lara']To potrzebny dt na już praktycznie. Słuchajcie, a może jakiś hotelik? z dostępem do rehabilitacji?[/quote] na hotelik nie ma kasy :-( ja juz mam jedna podopieczna od prawie roku, poki jej nie wydam nie moge wziac sobie nastepnego psa na glowe, bo nie dam rady. A moja sunia jest praktycznie nieadopcyjna :shake: kto robi banerki? czas leci, a dla tego malucha kazdy dzien jest wazny :placz:
  9. niestety wiem tylko tyle ile napisalam w 1 poscie, potrzebne sa masaze kilka razy dziennie a tak w ogole to potrzebna bylaby cala, porzadna diagnostyka malego
  10. [quote name='agata-air']Oj kusicie kusicie... moja wyżelka ma podbne nogi i podobnie chodzi... chętnie bym dała mu DT, ale w tej chwli ma 4 tymaczasowiczów ;( Roześlę do znajomych, mam nadzieję, ze znajdzie się jakaś dobra dusza.[/quote] ech szkoda ze jestes taka zapsiona :-o bo bylby super DT :eviltong:
  11. kasa pewnie sie przyda, ale najpierw potrzeba DT zeby go wyciagnac ze schronu :placz:
  12. zbieramy na kastracje - kto sie dorzuci?
  13. Mila na gore!!!
  14. witaj paros! dostalam wlasnie 20 zł na Rozalke od Oxy - dzieki :loveu: czyli na te chwile mamy 144 zł zbieramy dalej:)
  15. dzieki bico podnosze maluszka moze komus serducho zmieknie
  16. dzieki lavinia kto zrobi maluchowi jakis malutki banerek?
  17. bardzo dziekuje za wplate na hotelik Ukrytemu Smokowi - 50 zł :loveu: oprocz tego mam z bazarku (po odliczeniu przesylek): - 21 (kuba) - 11 (grosziwo) - 31 (pliszka) - 11 (maciek) razem - 74 zł - dziekuje serdecznie :loveu: prosze pamietajcie o Rozi :modla:
  18. no jasne, dzieki wielkie :loveu: bierzcie ciotki i spamujcie gdzie sie da :eviltong:
  19. podnosze maluszka z prosba o pomoc
  20. w Jozefowie koło Legionowa (okolice Warszawy)
  21. bo to nie jest do rozumienia niestety :shake: nie dzwonmy tam na razie ;) ciekawe czy ten tez wedle cennika? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczeniaczek-z-mega-przykurczem-w-schronisku-pilnie-potrzebny-dt-146549/[/URL]
  22. [FONT=Consolas][SIZE=3]Do schroniska zostal podrzucony razem z innymi maly szczeniaczek.[/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas][SIZE=3]Jego rodzenstwo jest jak najbardziej ok, on natomiast ma klopot z nozkami. Nóżki są krzywe, przykurczone, widać na filmie.[/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas][SIZE=3]Wet mowi-ze to przez pokrycie matki zbyt duzym psem , przez bardzo ograniczone miejsce u mamy w brzuszku.[/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas][SIZE=3]Psiak jest uroczy, cudowny, kochany ...[/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas][SIZE=3]Wymaga codziennych masazy...dzieki nim jest szansa na to ze maluszek bedzie chodzil w miare normalnie.[/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas][SIZE=3]wiadomo ze w schronie wsrod 700 psow nie jest to mozliwe.[/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas][SIZE=3]Szukamy dobrej duszy co przygarnie go na DT :modla:[/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas][SIZE=3]To dla niego jedyna szansa na normalne zycie, na znalezienie domku stalego. Bez opieki poza schronem maly nie ma szans, dorosnie tam i zostanie na wieki :placz:[/SIZE][/FONT] [url=http://www.youtube.com/watch?v=kNRAElWI1wc&feature=channel_page]YouTube - Mam kłopoty z nóżkami - pomocy (szczeniak szuka domu)[/url] [url=http://www.youtube.com/watch?v=GUUY2FOBwQM&feature=channel_page]YouTube - Szczeniaczek - Piracik[/url]
  23. ja uwazam ze wysoce niemoralne byloby zaplacic jej za tego psa tyle kasy!
  24. musimy go wydobyc wczesniej, on nie moze tyle czekac :shake: ale dzieki za pomoc :loveu:
  25. ****!!! :angryy: ktory maluch???
×
×
  • Create New...