Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. dzieki serdeczne :loveu: operacja chlopaka jest 19 pazdziernika u doktora Jacka Banego w Legionowie
  2. kurcze najgorsze sa takie patowe sytuacje :shake:
  3. poprosimy o ogloszenia jesli sie da :loveu: jest juz na allegro i na forum ast
  4. ja pierdziele, jak to jada szczeniaki? po co mu one i na co? :angryy: oszalec mozna :placz: czy wiesz gdzie zamierza je trzymac? do budy to tylko i wylacznie sloma, ale ja tez trzeba wymieniac i z tym ociepleniem to dobry pomysl
  5. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090409.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090406.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090420.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090402.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090404.jpg[/IMG]
  6. [FONT=Consolas]Ziva - to młoda sunia, jest to mix asta lub pitta. Ma około roku i jest miniaturką, sięga do pół łydki. Została znaleziona przywiązana w lesie, niestety trafiła z deszczu pod rynnę, ponieważ znaleźli ją pijacy i przywiązali na podwórzu na łańcuchu. Na szczęście udało się zabrać stamtąd sunie i umieścić w hoteliku. Jest już bezpieczna, ale pilnie poszukujemy dla niej domu, szczególnie, że idzie zima, a Ziva mieszka w boksie w budzie.[/FONT] [FONT=Consolas]Ziva jest radosnym, miłym psem, nie jest agresywna. Uwielbia ludzi, choć na początku obawia się kontaktu. Mogła być bita i stąd jej reakcja. Nie gryzie, nie warczy po prostu przylega do ziemi i czeka co zrobi człowiek. Potrzebuje dużo miłości i spokoju ze strony człowieka, nie mniej jest to psiak aktywny i skory do zabawy.[/FONT] [FONT=Consolas]Ziva jest zaszczepiona, odrobaczona i do adopcji zostanie wydana wysterylizowana.[/FONT] [FONT=Consolas]Kontakt: 601 925 696 lub 503 143 355[/FONT] [FONT=Consolas]sunia jest łagodna do psów i dzieci :p[/FONT] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090419.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090415.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090414.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090410.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090408.jpg[/IMG]
  7. sliczny i niewielki czy ktos pomoze z ogloszeniami?
  8. tajdzi czy one maja tam wode? kto przygarnie te bidy chociaz na troche?
  9. [quote name='betinka24']i kolejne pytanie czy kiedykolwiek wyjdą z tego schroniska!!!???:-([/quote] dokladnie, wiece jak jest jak trafia do schronu to juz po nich, nikt o nich nie bedzie pamietal i zginą w morzu innych bid
  10. zrobilam Kapselkowi bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/miski-gryzaki-zabawki-na-kapselka-znad-wisly-13-10-a-148207/#post13101296[/URL]
  11. w schronisku jesc dadza, ale pytanie czy ich inne psy nie zagryza :shake:
  12. potrzebny DT a takich jak na lekarstwo :-(
  13. melduje sie na watku dzieki Bogu ze je tajdzi odkryla, bo jeszcze chwila i umarlyby z glodu :shake: tylko teraz pytanie co dalej?...
  14. ja zrobilam allegro, ale takie zwykle
  15. wielkie dzieki za ogloszonka!!!!!!!!! ma ktos jakis pomysl jak zebrac jakas kaske dla Kapselka? zaraz mu zrobie allegro
  16. ...................
  17. [quote name='Lulka']czyli 344 plus 120 paros plus 22 ludwa bazarek plus 16 dzodzo bazarek = 502 - 450 hotel (22.08-22.09) - zostaje 52 zł dziekuje raz jeszcze :loveu:[/quote] [U]52 - 40 szczepienie = 12 zł[/U] + 15 bazarek hajaa + 100 Tomek K (wplata na hotelik 22.09-22.10) + 130 anonimowa cioteczka sponsorka ;) (j.w) __________________________________________ 257 zł :multi: dziekuje serdecznie :loveu: i zapraszam nadal na bazarki
  18. [quote name='asiaf1']wiem ale na razie mam zablokowane bo muszę zapłacic rachunek a nie bardzo mam z czego:shake:[/quote] a ile potrzeba? moze jakos razem zbierzemy?
  19. sliczna dziewczyna :loveu:
  20. Asiu czy ona nadal jest oglaszana jako azjata? :evil_lol:
×
×
  • Create New...