Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. [quote name='Lulka']Tomek K tez nam juz przelał swoja czesc plus ode mnie wiec zliczamy ;) 50+74+20+50+100+50 = 344zł [/quote] czyli 344 plus 120 paros plus 22 ludwa bazarek plus 16 dzodzo bazarek = 502 - 450 hotel (22.08-22.09) - zostaje 52 zł dziekuje raz jeszcze :loveu:
  2. serdecznie dziekuje paros za wpłatę na Rozi - dostalysmy 120 zł :multi: dzieki temu hotelik za zeszly miesiac czyli do 22.09 jest oplacony :multi: jutro jade odwiedzic swinke i dowiem sie ile trzeba jeszcze doplacic za szczepienia itp
  3. oj byloby cudownie
  4. a ja widze :p piekny piesio i super ze jednak zdrowy!!! nie kumam za cholere po co byla ta sciema ze chory :shake:
  5. ok dziekuje :loveu: wyslalam wczoraj mailem dane, bo dogo mi nie chodzilo wieczorem mam nastepne wplaty z bazarku, poniewaz cioteczka Yana zafundowala przesylke, to cale kwoty ida na Swinke [B]ludwa - 22 zł i dzodzo - 16 zł[/B] [B]czyli 38 zł - dokladam 2 zł i wysylam na szczepienie na wirusowki - podrozalo niestety i kosztuje teraz 40 zł[/B] dziekuje raz jeszcze wszystkim za wsparcie :loveu:
  6. dzieki serdeczne wydatki naprawde ogromne :-(
  7. ooo super :loveu:
  8. z bazarku wpadnie mi jeszcze kilka groszy to przeznacze na szczepienie, odrobaczenie i na fiprex a tym czasem nowy bazarek ;) kosmetyki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-kosmetyki-lotion-kremy-szampon-maseczka-plyn-do-soczewek-na-rozi-17-09-a-146323/#post12956977"][COLOR=#000000]http://www.dogomania.pl/forum/f99/no.../#post12956977[/COLOR][/URL] ksiazki i plyty CD [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-muza-cd-na-utrzymani-chorej-swinki-w-hotelu-28-09-a-147039/#post13008608"][COLOR=#000000]książki i muza CD na utrzymani chorej świnki w hotelu! 28.09[/COLOR][/URL]
  9. no to sie z Asia zdublowalam :eviltong: i niestety mialam racje :-(
  10. po zabiegu, ale pewnie zrobione na kreske
  11. [quote name='paros']Ja dołożę brakująca sumę :lol: tylko nie wiem gdzie wpłacić :niewiem:[/quote] wow!!! :multi::multi::multi: dzieki wielkie :loveu: mozesz wplacic do mnie i ja przeleje cala sume dalej albo bezposrednio do hoteliku jesli wolisz ;)
  12. nie mam pojecia wlasnie jak to jest i co gorsze gdzie to sprawdzic? suka dogo canario juz grzalaby dupke w domu, ale cena 700 zł :angryy: ludzi przerosla dobrze byloby gdyby sprawa handlu psami w schronie zajely sie jakies media :diabloti:
  13. i tak wiec sie napedza biznes pani dyrektor ...
  14. [quote name='Lulka']bardzo dziekuje za wplate na hotelik Ukrytemu Smokowi - 50 zł :loveu: oprocz tego mam z bazarku (po odliczeniu przesylek): - 21 (kuba) - 11 (grosziwo) - 31 (pliszka) - 11 (maciek) razem - 74 zł - dziekuje serdecznie :loveu: prosze pamietajcie o Rozi :modla:[/quote] [quote name='Lulka']witaj paros! dostalam wlasnie 20 zł na Rozalke od Oxy - dzieki :loveu: czyli na te chwile mamy 144 zł zbieramy dalej:)[/quote] [quote name='retka1976']dziś poszło ode mnie 50 zł na świnkę[/quote] Tomek K tez nam juz przelał swoja czesc plus ode mnie wiec zliczamy ;) 50+74+20+50+100+50 = 344zł brakuje 106 zł - jesli moze sie ktos dolozyc na hotelik za 22.08-22.09 to bede mega wdzieczna
  15. ale czad :multi: dzieki ogromne :loveu:
  16. dzieki kochani!!! :loveu: Kapselek juz po kastracji, czuje sie dobrze! Wrocil juz do hoteliku i łobuzuje z kołnierzem :evil_lol:
  17. nie ma dziewczyna szczescia
  18. tu jest tel i plan dojazdu [url=http://www.psy-warszawa.pl/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=70]Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Józefowie[/url]
  19. [quote name='retka1976']dziś poszło ode mnie 50 zł na świnkę[/quote] wielkie wielkie dzieki!!!!! :loveu: za 3 dni trzeba zaplacic za wrzesien, a do tego dostalam info, ze konczy sie szczepienie swince, trzeba ja odrobaczyc i zabezpieczyc przeciwko kleszczom....ech.... Rozi ma sie dobrze, spedza jeszcze dnie na dworku, na slonku, ale juz niebawem niestety cale dnie bedzie w boksie, kurcze tak strasznie mi szkoda, ze ona nie moze spedzac zimnych nocy w cieplym domu :placz:
  20. DT był tylko w razie chorych nerek, dla zdrowego psa nie mam DT. Niestety plany sie zmienily i wolontariusze nie jada w najblizszym czasie do schronu, takie dostalam info. Mysle, ze jak ktos bylby zainteresowany adopcja to mozna zadzwonic do dyrekotorki i umowic sie na wizyte, obejrzec go, zabrac na spacer.
  21. Powiem Ci sczerze, ze nie wiem jak to załatwic niestety. Zeby go zdiagnozowac i potwierdzic lub wykluczyc choroby to trzeba go zabrac do weta. Czyli musi ktos (nie wiem kto? chetnych nie ma) pojechac adoptowac psa i pojechac z nim do weta, jak jest zdrowy to ma dom, a jak jest chory to co dalej?
  22. no oczywiscie mozna sprobowac potargowac sie, ale mysle ze to juz najlepiej na miejscu podczas adopcji
  23. taaaa...pies nadal jest, cena spadla do 400 zł ... Bullek poszedl za 700 zł :mad: suka DC siedzi nadal w schronie, bo jej cena na dzis to 700 zł!!!! wiec ludzie zrezygnowali :shake:
  24. nie wiem jak ma sie sprawa z łapami, wiem tylko ze nie jest chory na nerki!
  25. nie jestem w stanie tego sprawdzic :shake: [FONT=Consolas][SIZE=3][COLOR=red][B]WARSZAWA!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas][SIZE=3][COLOR=red][B]Matka i szczeniaki bez opieki, bez jedzenia....kto może pomoc?[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1161/w-wa-suka-5-szczeniat-146761/"][FONT=Consolas][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/w-wa-suka-5-szczeniat-146761/[/SIZE][/FONT][/URL]
×
×
  • Create New...