-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
[quote name='Lulka']Tomek K tez nam juz przelał swoja czesc plus ode mnie wiec zliczamy ;) 50+74+20+50+100+50 = 344zł [/quote] czyli 344 plus 120 paros plus 22 ludwa bazarek plus 16 dzodzo bazarek = 502 - 450 hotel (22.08-22.09) - zostaje 52 zł dziekuje raz jeszcze :loveu:
-
serdecznie dziekuje paros za wpłatę na Rozi - dostalysmy 120 zł :multi: dzieki temu hotelik za zeszly miesiac czyli do 22.09 jest oplacony :multi: jutro jade odwiedzic swinke i dowiem sie ile trzeba jeszcze doplacic za szczepienia itp
-
oj byloby cudownie
-
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
a ja widze :p piekny piesio i super ze jednak zdrowy!!! nie kumam za cholere po co byla ta sciema ze chory :shake: -
ok dziekuje :loveu: wyslalam wczoraj mailem dane, bo dogo mi nie chodzilo wieczorem mam nastepne wplaty z bazarku, poniewaz cioteczka Yana zafundowala przesylke, to cale kwoty ida na Swinke [B]ludwa - 22 zł i dzodzo - 16 zł[/B] [B]czyli 38 zł - dokladam 2 zł i wysylam na szczepienie na wirusowki - podrozalo niestety i kosztuje teraz 40 zł[/B] dziekuje raz jeszcze wszystkim za wsparcie :loveu:
-
dzieki serdeczne wydatki naprawde ogromne :-(
-
ooo super :loveu:
-
z bazarku wpadnie mi jeszcze kilka groszy to przeznacze na szczepienie, odrobaczenie i na fiprex a tym czasem nowy bazarek ;) kosmetyki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-kosmetyki-lotion-kremy-szampon-maseczka-plyn-do-soczewek-na-rozi-17-09-a-146323/#post12956977"][COLOR=#000000]http://www.dogomania.pl/forum/f99/no.../#post12956977[/COLOR][/URL] ksiazki i plyty CD [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-muza-cd-na-utrzymani-chorej-swinki-w-hotelu-28-09-a-147039/#post13008608"][COLOR=#000000]książki i muza CD na utrzymani chorej świnki w hotelu! 28.09[/COLOR][/URL]
-
no to sie z Asia zdublowalam :eviltong: i niestety mialam racje :-(
-
po zabiegu, ale pewnie zrobione na kreske
-
[quote name='paros']Ja dołożę brakująca sumę :lol: tylko nie wiem gdzie wpłacić :niewiem:[/quote] wow!!! :multi::multi::multi: dzieki wielkie :loveu: mozesz wplacic do mnie i ja przeleje cala sume dalej albo bezposrednio do hoteliku jesli wolisz ;)
-
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
nie mam pojecia wlasnie jak to jest i co gorsze gdzie to sprawdzic? suka dogo canario juz grzalaby dupke w domu, ale cena 700 zł :angryy: ludzi przerosla dobrze byloby gdyby sprawa handlu psami w schronie zajely sie jakies media :diabloti: -
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
i tak wiec sie napedza biznes pani dyrektor ... -
[quote name='Lulka']bardzo dziekuje za wplate na hotelik Ukrytemu Smokowi - 50 zł :loveu: oprocz tego mam z bazarku (po odliczeniu przesylek): - 21 (kuba) - 11 (grosziwo) - 31 (pliszka) - 11 (maciek) razem - 74 zł - dziekuje serdecznie :loveu: prosze pamietajcie o Rozi :modla:[/quote] [quote name='Lulka']witaj paros! dostalam wlasnie 20 zł na Rozalke od Oxy - dzieki :loveu: czyli na te chwile mamy 144 zł zbieramy dalej:)[/quote] [quote name='retka1976']dziś poszło ode mnie 50 zł na świnkę[/quote] Tomek K tez nam juz przelał swoja czesc plus ode mnie wiec zliczamy ;) 50+74+20+50+100+50 = 344zł brakuje 106 zł - jesli moze sie ktos dolozyc na hotelik za 22.08-22.09 to bede mega wdzieczna
-
ale czad :multi: dzieki ogromne :loveu:
-
dzieki kochani!!! :loveu: Kapselek juz po kastracji, czuje sie dobrze! Wrocil juz do hoteliku i łobuzuje z kołnierzem :evil_lol:
-
nie ma dziewczyna szczescia
-
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
tu jest tel i plan dojazdu [url=http://www.psy-warszawa.pl/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=70]Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Józefowie[/url] -
[quote name='retka1976']dziś poszło ode mnie 50 zł na świnkę[/quote] wielkie wielkie dzieki!!!!! :loveu: za 3 dni trzeba zaplacic za wrzesien, a do tego dostalam info, ze konczy sie szczepienie swince, trzeba ja odrobaczyc i zabezpieczyc przeciwko kleszczom....ech.... Rozi ma sie dobrze, spedza jeszcze dnie na dworku, na slonku, ale juz niebawem niestety cale dnie bedzie w boksie, kurcze tak strasznie mi szkoda, ze ona nie moze spedzac zimnych nocy w cieplym domu :placz:
-
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
DT był tylko w razie chorych nerek, dla zdrowego psa nie mam DT. Niestety plany sie zmienily i wolontariusze nie jada w najblizszym czasie do schronu, takie dostalam info. Mysle, ze jak ktos bylby zainteresowany adopcja to mozna zadzwonic do dyrekotorki i umowic sie na wizyte, obejrzec go, zabrac na spacer. -
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Powiem Ci sczerze, ze nie wiem jak to załatwic niestety. Zeby go zdiagnozowac i potwierdzic lub wykluczyc choroby to trzeba go zabrac do weta. Czyli musi ktos (nie wiem kto? chetnych nie ma) pojechac adoptowac psa i pojechac z nim do weta, jak jest zdrowy to ma dom, a jak jest chory to co dalej? -
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
no oczywiscie mozna sprobowac potargowac sie, ale mysle ze to juz najlepiej na miejscu podczas adopcji -
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
taaaa...pies nadal jest, cena spadla do 400 zł ... Bullek poszedl za 700 zł :mad: suka DC siedzi nadal w schronie, bo jej cena na dzis to 700 zł!!!! wiec ludzie zrezygnowali :shake: -
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
nie wiem jak ma sie sprawa z łapami, wiem tylko ze nie jest chory na nerki! -
Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
nie jestem w stanie tego sprawdzic :shake: [FONT=Consolas][SIZE=3][COLOR=red][B]WARSZAWA!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas][SIZE=3][COLOR=red][B]Matka i szczeniaki bez opieki, bez jedzenia....kto może pomoc?[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Consolas][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1161/w-wa-suka-5-szczeniat-146761/"][FONT=Consolas][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/w-wa-suka-5-szczeniat-146761/[/SIZE][/FONT][/URL]