Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. dzieki dziewczyny:loveu: ja tez moj bazarek jednak na Crossa przeznacze, w ogole nie pomyslalam o innych potrzebnyh mu rzeczach operacja miala byc juz umawiana, na kiedy dokladnie jeszcze nie wiem
  2. [quote name='ick']:lol:Zapraszamy serdecznie na bazarek z cudeńkami Dziękujemy :loveu:kasiek0506 dla Crossa [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bizutki-przerozne-na-crossa-z-przepuklina-do-11-11-a-147943/#post13083735[/URL][/quote] wielkie dzieki :multi:
  3. sponsor pokryje tylko koszt operacji co do kastracji to nie wiem, bo sama operacja ma byc dosc pracochlonna, ale zapytam za pobyt, jedzenie, leki nikt nie placi, co bedzie dalej nie wiem, na razie miejsce ma, jesli przez dluzszy czas nie znajdzie domu pewnie bedzie musial to miejsce opuscic, ale tym to zawsze zdazymy sie martwic - o ile taka sytuacja nastapi trzeba go oglaszac koniecznie i szukac DS - choc zdaje sobie sprawe ze wielki onkowaty kundel ma male szanse na szybkie znalezienie domu :-( w sumie tak sobie mysle, ze pewnie milo byloby zebrac troche grosza na odrobaczenie, szczepienie, bo panie maja oprocz niego jeszcze kilka takich psow bezdomnych i powoli hotelik przeksztalca sie w przytulisko, a z kasa tam jak wszedzie krucho i za kazda pomoc są wdzieczne. Jest tam jeszcze suka mix charta ktora wpadla we wnyki i jej lapka uschla i pewnie jest do amputacji. Cross jest rzeczywiscie mlodziutki.
  4. jejku tak sie ciesze, ze jego meki juz niedlugo sie skoncza i bedzie mozna chlopakowi domku szukac:p
  5. znalazl sie sponsor, ktory oplaci operacje :multi: bardzo dziekuje wszystkim za pomoc:loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. kto zrobi nam banerek? plisss
  7. [quote name='paros']Ja dorzucę :lol: Kto jeszcze pomoże chłopakowi w potrzebie:-(:-([/quote] dzieki serdeczne :loveu: kto jeszcze kto? plissss, nawet malutkie wplaty sie licza!
  8. dlatego trzeba go jak najszybciej operowac, zeby nie cierpial, ale bez srodkow na operacje nie da rady :-(
  9. kto moze sie jeszcze dorzucic? nawet bardzo bardzo drobne wplaty sie licza
  10. bedzie bedzie zdecydowanie, doktor Bany zawsze liczy nasze bezdomniaki taniej :loveu:
  11. ojej paros to juz zrobilas ogloszenia? cudownie :loveu: dziekuje serdecznie!!! :multi: byloby super jakby wydrukowali Rozi w metrze
  12. na gore po pomoc
  13. podniose chlopaczka
  14. dzieki dzieki dzieki :multi: to mamy pierwsze pieniadze na opercje :loveu:
  15. czekam na info od weta, trzeba sprawdzic ile te siatki kosztuja ale mysle, ze kolo 500 zł trzeba liczyc
  16. zapraszam na bazarek na ratowanie zycia Crossa! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/zabawki-sznury-pilki-piszczalki-gryzaki-na-operacje-guza-147730/#post13065923[/URL]
  17. kto pomoze w oplaceniu operacji? nawet malutkie wplaty sie licza
  18. nie ma tam poprosze jak najbardziej :loveu: nowe foty sa na str 27
  19. podnosze i prosze o pomoc :modla:
  20. Cross to wielki fajny, zabawowy owczarkowaty kundel. Został znaleziony 10 dni temu na cmentarzu w Palmirach i mial jechac do schroniska w Kutnie! Nie pojechal, bo koło odbytu ma ogromnego guza :-(, w schronisku nie mialby szans, nikt by sie tym nie zajal, tym bardziej w Kutnie. Jak sie okazuje jest to przepuklina okołoodbytowa, bardzo niefajna rzecz, tak naprawde powinnien byc jak najszybciej operowany, bo w kazdej chwili w te przepukline moga wpasc inne narzady i wtedy juz dupa :-( Zwracam sie z ogromna prosba o wsparcie na leczenie bidusia, operacja takiego guza nie jest tania, bo trzeba zamowic specjalne siatki, ktore trzeba gdzies tam wszysc, zeby sie nie odnawialo - kurcze nie znam sie na tym, moglam cos pokrecic, wiem na pewno, ze czym szybciej tym lepiej. Prosze, blagam o nawet najmniejszy grosik :modla: zeby uratowac te bide, on jest mlodziutki i pelen energi - taki dzieciak jeszcze... Operacje chcemy zamowic u doktora Banego w Legionowie - ale to jeszcze byloby potwierdzone czy da rade. Zobaczcie Crossa [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090486.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090479.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090482.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090483.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090473.jpg[/IMG]
  21. kochani bylam wczoraj u Rozi i oczom nie wierzylam, to zupelnie inna sunia. Schudla ladnie, ma teraz linie i nie wyglada jak utuczony wieprzyk, siersc jej sie blyszczy i ruchowo jest bardzo dobrze :p pani doktor mowi, ze ona biega bez problemu, tzn nadal jest pokrzywiona, ale zeszlej zimy to ona ledwo szla i po kilku metrach juz zawracala, a teraz daje takiego czadu, ze szok :razz: z szyja tez lepiej, podnosi glowe bardziej do gory, juz nie jest to tylko takie patrzenie w ziemie, jest super! Niestety fotek nie zrobilam, bo jak oblecialam wszystkie nowe psiaki i obfocilam to sie na maxa rozpadalo i dupa ze zdjec :placz: mam tylko jedno ze stajni ale kochana Rozi stanela do mnie tylkiem wiec ...:diabloti: A pyskata jest przez te siatke ze hej! Zaplacilam 40 zl za szczepienie - wirusowki plus wscieklizna, wiec w skarpecie zostaje 12 zł
  22. [quote name='Patia']Sunia Kasi - Furia jest wysterylizowana , Kasia na 100% nie jest osobą , która ma w planie rozmnażanie psa niehodowlanego , rozumie i podziela moje i Wasze poglądy na ten temat .[/quote] oj to cudownie :loveu: bo schronisko niestety nie kastruje psow, a szkoda, bo te rasopodobne powinni obowiazkowo
  23. na gore Kapselek po pomoc
  24. [quote name='kakadu']podniosę bidulka i przy okazji Wam powiem, że udało się sprzedać drukarkę za 55 złotych :multi: dziękuję Jolancie08 i soema za udział w bazarku i gratuluję wygranej tej ostatniej :)[/quote] super :p:p:p
×
×
  • Create New...