Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. Odebrałam dzis Sonię, zabieg poszedł ok, nic sie nie dzieje. Sonia czuje sie dobrze.
  2. nie moge spać jak tu myśleć intensywnie trzeba :evil_lol:
  3. bedzie w domu w sobote i niedziele a potem wola boza i skrzypce .....ale mam nadzieje, ze nie bedzie dramatu na ten miesiąc jeszcze starczyło i ze sterylki powinno byc jeszcze 50 zł jutro ją odbieram i napisze jak się miewa wetka mowiła ze zadbana, ze dobrze wygląda - mam nadzieje tylko ze to nie ciąza :cool3:
  4. 10 letnia sunia (mix onka) jutro straci dach na glową, jej wlasciciele 80-letnia babcia z dziadkiem jada do domu spokojnej starosci ,pies wychodzi razem z nimi z tym ze jego nikt nigdzie nie zabierze , gdzie pojdzie tam bedzie :( Syn tych panstwa dal czas do jutra , albo zabieramy psa , albo otworzy mu drzwi . pomozcie prosze , ta 10 letnia sunia cale zycie spedzila w domu.nie widzialam psa , to byl tylko kontakt telefoniczny , okolice warszawy
  5. Właśnie odwiozłam Sonie na sterylke, wiec jest teraz pod nozem :evil_lol: trzymac kciuki dawno tam nie bylam i balam sie ze znow zobacze chudziny, a tu niespodzianka - psiaki pasztety :multi: zastawilam 20 kg zarełka zeby nie schudły :evil_lol:
  6. cygan wiernie czeka na pana. Jakby mogl ktos dac mu domek tymczasowy, pieniadze za hotel zostały by przezaczone na chore bidy ze schronu, ktorych tam nie brakuje :placz:
  7. alez prosze, polecam sie na przyszłosc :eviltong:
  8. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Zdj281cie12.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Zdj281cie11.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Zdj281cie10.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Zdj281cie9.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Zdj281cie8.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Zdj281cie5.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Zdj281cie4.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Zdj281cie2.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Zdj281cie1.jpg[/IMG]
  9. niestety u mnie tez problem ze zmiana czasu teraz zamiast o 6.50 budzi mnie o 5.50 :mad:
  10. trzeba kliknąć jeszcze raz edit, wtedy wyskakuje okienko do edycji tematu :lol:
  11. to moze jednak lepiej pojechac tam i zabrac sunie, zanim umrze z glodu, zimna i rozpaczy, ze zostala sama?????
  12. Lulka

    Norwegia

    min. 120 dni po szczepieniu na wscieklizne pobierasz krew i wysylasz do puław na badania i taka usługa kosztuje 350-360 złotych. czekasz iles tam tygodni chyba 2-4 i jak badanie jest ok to robisz paszport. [B]Wazne jest zeby pies przed szczepieniem na wscieklizne mial czip lub tatuaz.[/B] w ciagu 10 dni przed wyjazdem odrobaczasz drontalem i musisz tez miec wpis tego w paszporcie. Do 7 dni po przyjezdzie odrobaczasz ponownie. I po przyjzedzie czeka tez cie pewnie wizyta u weta.
  13. Lulka

    Norwegia

    juz sie dokopalam do info. dzieki:lol:
  14. a i jeszcze jest na adopcje.org
  15. piekny chlopak na allegro: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=138032574
  16. [quote name='Agnie Koty'] Np. gdyby Lulka nagle się pojawiła z kontenerkiem... ![/quote] to kiedy mam byc? :evil_lol:
  17. jestem, jestem, ja caly czas czytam super opowiesci o "mojej" malenkiej, ale nie zawsze mam czas cos pisac wybaczcie ciotuchny :loveu:
  18. szukamy tymczasu, ale niestety to nie takie proste :shake: jasne, ze lepiej byloby placic nawet te 200 zł za tymczas niz 600 za hotel, tylko gdzie te tymczasy?
  19. czy moze jeszcze ktos dorzucic Cyganowi do hotelu??????? PLISSSSS caly czas Cyganek szuka tymczasu - moze byc za opłatą, ale wiadomo niewielką
  20. super Kosmitku :loveu: to juz chyba czas tamat zmienic :cool3:
  21. wydaje mi sie ze jest za droga, chyba chetniej ludzie dadza po 2, 5 zł niz po 15 ale to takie moje wolne wnioski ;)
×
×
  • Create New...