Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. to dobrze ze z brzusiem okey :lol: ona wypatruje, bo to chyba trosze mysliwski piesek i chetnie by kogos upolowała :evil_lol: a za czym ona ma tesknic, jak u was ma raj na ziemi :loveu:
  2. bedzie mozna ja zabrac na tymczas, tylko oczywiscie musialby byc to baaaaardzo powazny dom, zeby nie bylo po paru dniach, nie radzimy sobie i buch spowrotem do schronu, bo to juz sunia przerabiała :-(
  3. tej sunce chocby tymczas bardzo pomogł
  4. to kamień z serca, buziaczki dla laleczki :lol:
  5. ona sie w domu przy odpowiednich ludziach zmieni na 100% nie tak dawno pojechal do adopcji taki sam dzikus, nie mozna bylo go poglaskac, a teraz....przytulanka rodziny. A nowa pani bardzo sie dziwila jak jej mowilysmy ze piesek w schronie nie pozwalal sie dotykac i uciekal. Nasza Gerdunia potrzebuje spokojnego kacika (nawet domu tymczasowego), zeby zaufala czlowiekowi i wtedy bedzie na pewno prosciej o domek staly.
  6. a na stronach/forach sznaucerow ogloszona? napiszcie do malawaszki, ona sie zajmuje sznaucerkami, moze zna jakies strony, albo ma chetnych na miniaturke.
  7. dajcie koniecznie do [URL="http://www.oferta.pl"]www.oferta.pl[/URL] i do gazety wyborczej - przepraszam ze nie moge pomoc w dawaniu ogloszen ale nie wyrabiam sie ze swoimi. polecam jeszcze adopcje.org - tylko tam trzeba sie zarejestrowac, ale warto
  8. :multi: :loveu: :Cool!: :Cool!: :laugh2_2: :Dog_run: :BIG: Agnie- jeszcze raz wielkie dzieki, OGROMNE!!!!!!!!!! Dziewczyny - dla Was tez gigantyczne dziekuję za to, ze jestescie :loveu: Figuniu - bądz grzeczna dziewczynką i przyność super wiele radości swojej nowej rodzince. Temat juz zmieniam i pisze pw do moda.
  9. jak jestesmy w schronie, to mozna powiedziec ze ja odwiedzamy, ale sunia zaraz ucieka jak sie na nia spojrzy, ni ganiam za nia bo to bez sensu raczej :shake:
  10. i ja sie bardzo ciesze i dziekuje kochane ciotki za wszystko :loveu:
  11. dzieki wszystkim dobrym duszyczkom trzymajacym kciuki i myslacym pozytywnie :loveu:
  12. ojejku czy to prawda? juz sie mozemy cieszyc??? :multi: :loveu: :p
  13. moje kochane genialne słonko :loveu:
  14. o prosze bardzo. dziewczyna tolerancyjna :lol:
  15. trzymammmmmmyyyy baaaardzo mocno, zeby to byl ten domek
  16. [quote name='erka']A może ja trzeba wstawić na Allegro? Jeżeli nie jest, to czy mógłby ktoś to zrobić? Albo jakieś plakaciki, wyciskacze łez dobrze by było porozwieszać.[/quote] allegro jest, zawsze ktos obserwuje ale na tym sie konczy
  17. taaak, ona nigdy nie lubila facetow obcych. a jak doktorka obszczekala jak ja na te sterylke zaprowadzilam :evil_lol: to szok.
  18. to i ja darzuce, najwyzej zostanie na wscieklizne
  19. a ja nie moge sie nadziwic nad kulturą a raczej jej brakiem u niektorych ludzi dzwonila do mnie babka w sprawie figi z ogloszenia i gadka szmatka bla bla bla i pyta czy moze psa zobaczyc, no to ja ze jasne, ze jest w grodzisku........i łup słuchawka :roll: czad
  20. Hania - prosze cie.... no ja tu leze i rycze ze smiechu :evil_lol: toc to z takim talentem to ksiazki powinnas pisac :loveu:
  21. dzieki Dabrowka, mam nadzieje, ze jednak bedziesz sprawdzac ten domek :lol: a ta z Brzegu - to jakis dzieciak pewnie, mama nie chce to nie dostanie :evil_lol:
  22. o prosze a to na jakies twoje ogloszenie tak?
×
×
  • Create New...