-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dzieki Haniu za Twoje jak zwykle cudne opowiesci o Nelce i jej suchej doopie hahahahahaha biedny ten Miś :-( tak mi go szkoda -
juz pisalam na 1 stronie ze suka juz byla adoptowana do bloku i z adopcji wrocila, boi sie schodow, sika ze strachu pod siebie
-
nie wiem co Chrupek sadzi ale chyba niestety blok to jest przeszkoda :-(
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
to zazroszcze, moja zachowuje sie coraz gorzej :shake: dzis dorwala ksiazke, zjadla miche, obgryzla korek w przepokoju :diabloti: a zostaje przeciez z drugim psem :mad: -
szkoda tylko, ze nie we wlasnym domku :-(
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
chrupek ma :evil_lol: info o zastzryku to sobie sama mozesz wpisac, a szczepienie to wet musi przepisać -
Sunia jest, ukrywa sie teraz w pomieszczeniu, gdzie jest duza ilosc kanap :evil_lol:
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
zgadzam sie z Tobą, jak jest to pies krotkowlosy, bez podszerstka, nawet bokser to powinno sie go ubrać, z tym ze moim zdaniem przy naprawde porzadnych mrozach, bo jak bedziemy ubierac juz teraz to potem byle przeciag i pies sie rozlozy, bo nie bedzie odporny najlepiej zaobserwowac czy pies sie trzesie czy nie, jak biega to mu raczej gorąco :) buzka dla Fiski! -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
jesli pies ma podszerstek to nie potrzeba mu zadnych ubran :evil_lol: -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
w sumie ja tez brałam pod uwagę, ze jak nikt się nie zgłosi, a Agnie powie dość, to sunia wyląduje u mnie :evil_lol: Tymczasem wyladowała u mnie sunia, ale inna, z ulicy, no i została :evil_lol: W sumie to ja juz po jednym dniu nie mogłabym jej oddać, dlatego nigdy nic na tymczas nie chciałam :eviltong: bo wiedziałam, ze nie oddam. Dobrze przynajmniej, ze moja mała jest słusznych rozmiarow, bo z Figi to Lulka by naleśnik zrobiła :evil_lol: Jeśli chodzi o historię Figi to zapytam w schronie. -
Polska Wieś.Suki Skazane Na Śmierć. PUNIA JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Lulka replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
moze trzeba sprobowac z Milanowkiem, bo chyba nic innego nie mamy :( Paluch - koszmar, wiec nic nie zostaje chyba -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
stawaj Haniu w obronie, niech Nelka sie tak nie szarogęsi :) -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
bida nasza kochana, oj musiala dostawac manto, musiala :shake: ale teraz jest juz bezpieczna i kiedys zapomni zle chwile -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
witaj witaj !!!!!!!!!!!!! :loveu: :loveu: :loveu: super, ze jestes :multi: lece czytac na psie forum co tam u malenkiej -
Dominika - sprawdz prosze, kiedy ona miala ten zastrzyk, kurczaki, zeby w ciąze nie zaszła :shake: musze cos wykombinować
-
nawet druga połowa, ale nie ma jak suki wysterylizowac, bo niestety plany sie rypły i nadal nikogo nie ma cały dzien w domu :shake:
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
najprosciej wziac pewne cos do badania na robale i ewentalnie jak sa to sie odrobaczyc :evil_lol: my z chrupkiem tez juz powoli paranoje łapiemy :evil_lol: -
ostatnio chrupek jej nie widziala, czekamy na info co z nią
-
Polska Wieś.Suki Skazane Na Śmierć. PUNIA JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Lulka replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
ale dla szczeniaka to oznacza smierc -
[quote name='robak']Kupuje w [URL="http://www.karmydodomu.pl"]www.karmydodomu.pl[/URL] i jestem bardzo zadowolony z obsługi. Bardzo miły kontakt i częste gratisy. Problem jest nie z dostawcą tylko z dystrybutorem - mają kłopoty z transportem do kraju. Czy jest jakaś inna karma która może w pełni konkurować z PROformance ? Co sądzicie o ACAN Lamb&rice ?[/quote] Ja ostatnio zamawialam z tej firmy i dostalam bez problemu. Acana jest z nizszej polki bodajze. Jesli koniecznie chcesz zmieniac to pomysl o nutrze. Moja dorosla sunia przeszla na Profa i jestem zadowolona, wczesniej jadla nutre i tez nie moge narzekac, szczeniakowi teraz kupilam nutre large breed - ale to ze wzgledow finansowych :cool3: jest poprostu tansza.
-
Polska Wieś.Suki Skazane Na Śmierć. PUNIA JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Lulka replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
Neris - nawet o tym nie mysl :razz: -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
no wlasnie, wlasnie z tym aparatem to sobie nie moglam darowac, bo przed wyjsciem mialam go w lapie, bo nawet sobie pomyslalam, ze Nelke zobacze. A potem mysle, eee nie nie bedzie czasu. No i teraz ciotki nie moga zobaczyc odkarmionej, błyszczacej Nelusi, ktora w kazdym pokoju ma wyrko i sie wyleguje, a poniewaz w kuchni łózka brak to ma pod stołem posłanko :evil_lol: niezły czad :eviltong: Nelka jak mnie zobaczyła to miała oczy jak 5zł, ja jej sie nie dziwie, bo co sie pojawialam to łup do wozu i jedziemy. A tym razem to jeszcze takim gigantem jak autobus :evil_lol: Co tu duzo mowic tak jak bylo wiadomo od początku sunia ma jak w raju :loveu: :loveu: :loveu: -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[LEFT]no prosze to Nelunka juz bez smyczki biega, suuuper :lol: [/LEFT]