-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Byłam wczoraj w schronisku, nie wiem jak duza hienka, bo bylo ciemno juz i nic nie było widać. Mała siedzi sama w łazience i uuuu daje takiego czadu :crazyeye: , musimy poszukac jej tymczasu, gdzie ktos jest w domu, bo dogofanke to po 8 godzinach piskliwego szczekania i wycia na 100% wywalą z domu :diabloti: . Nie miałam pojecia, ze taki maly piesek moze robic tyyyyyle hałasu. [B]Szukam tez tymczasu dla Buni, Dziuni i Laluni - są to spore 3 miesieczne szczeniaki z kaszlem kennelowym, jedna ma juz zapalenie płuc - to jest dokładnie to co miała nasza Figusia - co w warunkach schroniskowych marnie lub wcale sie nie daje leczyc.[/B]
-
no wlasnie my same nic nie wiemy :shake:
-
dac to chetnie, gorzej wlasnie z transportem:(
-
szkoda tylko ze nic o domu nie wiemy :shake:
-
nic nie wiem, bede w schronie w sobote to zobacze co i jak
-
dzis sie allegro skonczylo wiec ja go ciach ponownie :evil_lol: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=140636277
-
dobry pomysl - dzieki :loveu:
-
transport potrzebny dla malenstwa Warszawa-Katowice, nawet pociagiem, moge dac kontenerek napisałam tez na transportowym
-
no wiec tak taki maluch powinnien jesc 5 razy dziennie, ale w schronie to je jakies 2 razy. 8 godzin to troche długo dla takiego malca, mozesz miec niezle chate zabrudzoną po powrocie ;) transportu szukamy, szukamy :lol:
-
jestem jak najbardziej za, przepraszam ze nie dzwonilam wczoraj ale nie wiem gdzie rece wsadzic, mamy dwa psy po wypadku i brak czasu. mam takie oto pytanka :evil_lol: : masz jakies zwierzaki w domu? i czy jestes pełnoletnia? no i czy domownicy sie zgadzają? zaraz zaczne szukac transportu
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
to stara strona, juz nieaktualizowana schronisko nie ma oficjalnej strony są dwie strony wolontariuszy: [URL="http://www.hauuhauu.republika.pl"]www.hauuhauu.republika.pl[/URL] i [URL="http://www.psy-warszawa.pl"]www.psy-warszawa.pl[/URL] -
dogofanka - a na jaki czas mozesz? do skutku, tzn, do czasu znalezienia domu? Psiaki są zaszczepione, odrobaczone, narazie zdrowe. Ta wieksza bedzie srednim psem, jest wieksza i potezniejsza niz Figa
-
hienki pchają sie na gore i zapraszają ciotki w odwiedziny kto moze podarować szczeniusiom chocby tymczas, zby nie odeszły bezimienne :shake:
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
nie obie mamy trafiły do schroniska w ciazy jaka stronke schroniska? podaj prosze link. -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
ciotki mamy nowe hienki w schronie :placz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2394111#post2394111[/URL] -
[B][COLOR=red]Ta druga pięknosc jest u Agnie na tymczasie, juz zdrowa, niedługo dokonczy szczepienia i moze isc do swojego domku. [/COLOR][/B] mamy dwa nowe nabytki hienkowe, od dwoch roznych mamek, jeden ma lepiej bo siedzi w biurze i ma ciepło, ale moze niestety w kazdej chwili cos złapać, bo reszta rodzenstwa odeszła juz za TM. Jest to sunia od malenskiej mamki, szczeniusia jest malutka i baaaardzo samotna. Moze ma ktos jakis tymczasik dla takiej drobinki, zeby sie nie pochorowała :-( [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/s322odzi4-m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/s322odzi-m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/s322odzi3-m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/s322odzi2-m.jpg[/IMG] druga sunia, wiekszych gabarytow - matka jest srdenim psem do kolana- marznie biedna w budzie. Rodzenstwa w sumie jest 3 sztuki, bo jednej sie wczoraj udało i została adoptowana. Kilka umarło. Matka niestety ucieka i szczeniaczki siedzą same. Jest ta hienkowa sunia, jasna-bezowa sunia i ciemny-czarny podpalany- chłopiec. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/hienka3-m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/hienka2m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/hienka1-m.jpg[/IMG] Juz jednej hience Figusi z tego schroniska sie udało, grzeje dupke w super domku - moze zechce ktos takie cuda??? Jesli moze ktos pomoc w ogłaszaniu maluchow w necie to baaaaaaardzo prosze. :loveu:
-
Polska Wieś.Suki Skazane Na Śmierć. PUNIA JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Lulka replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
a słomę chociaz ma w tej "budzie"?, moze ja z zewnatrz chociaz styropianem obłozyc?