Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. Byłam wczoraj w schronisku, nie wiem jak duza hienka, bo bylo ciemno juz i nic nie było widać. Mała siedzi sama w łazience i uuuu daje takiego czadu :crazyeye: , musimy poszukac jej tymczasu, gdzie ktos jest w domu, bo dogofanke to po 8 godzinach piskliwego szczekania i wycia na 100% wywalą z domu :diabloti: . Nie miałam pojecia, ze taki maly piesek moze robic tyyyyyle hałasu. [B]Szukam tez tymczasu dla Buni, Dziuni i Laluni - są to spore 3 miesieczne szczeniaki z kaszlem kennelowym, jedna ma juz zapalenie płuc - to jest dokładnie to co miała nasza Figusia - co w warunkach schroniskowych marnie lub wcale sie nie daje leczyc.[/B]
  2. no wlasnie my same nic nie wiemy :shake:
  3. dac to chetnie, gorzej wlasnie z transportem:(
  4. szkoda tylko ze nic o domu nie wiemy :shake:
  5. nic nie wiem, bede w schronie w sobote to zobacze co i jak
  6. dzis sie allegro skonczylo wiec ja go ciach ponownie :evil_lol: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=140636277
  7. mozna sprobowac, ale zaczym oni dadza ogloszenie to pies juz dawno w domu grzeje dupsko - juz 2 razy tak mialysmy, najpierw dluuuuugo sie prosi potem oni drukuja i jest nieaktualne :evil_lol:
  8. dobry pomysl - dzieki :loveu:
  9. transport potrzebny dla malenstwa Warszawa-Katowice, nawet pociagiem, moge dac kontenerek napisałam tez na transportowym
  10. no wiec tak taki maluch powinnien jesc 5 razy dziennie, ale w schronie to je jakies 2 razy. 8 godzin to troche długo dla takiego malca, mozesz miec niezle chate zabrudzoną po powrocie ;) transportu szukamy, szukamy :lol:
  11. jestem jak najbardziej za, przepraszam ze nie dzwonilam wczoraj ale nie wiem gdzie rece wsadzic, mamy dwa psy po wypadku i brak czasu. mam takie oto pytanka :evil_lol: : masz jakies zwierzaki w domu? i czy jestes pełnoletnia? no i czy domownicy sie zgadzają? zaraz zaczne szukac transportu
  12. czyli potrzebujemy 600 zł miesiecznie na hotel plus koszt operacji
  13. to stara strona, juz nieaktualizowana schronisko nie ma oficjalnej strony są dwie strony wolontariuszy: [URL="http://www.hauuhauu.republika.pl"]www.hauuhauu.republika.pl[/URL] i [URL="http://www.psy-warszawa.pl"]www.psy-warszawa.pl[/URL]
  14. dogofanka - a na jaki czas mozesz? do skutku, tzn, do czasu znalezienia domu? Psiaki są zaszczepione, odrobaczone, narazie zdrowe. Ta wieksza bedzie srednim psem, jest wieksza i potezniejsza niz Figa
  15. hienki pchają sie na gore i zapraszają ciotki w odwiedziny kto moze podarować szczeniusiom chocby tymczas, zby nie odeszły bezimienne :shake:
  16. nie obie mamy trafiły do schroniska w ciazy jaka stronke schroniska? podaj prosze link.
  17. ciotki mamy nowe hienki w schronie :placz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2394111#post2394111[/URL]
  18. [B][COLOR=red]Ta druga pięknosc jest u Agnie na tymczasie, juz zdrowa, niedługo dokonczy szczepienia i moze isc do swojego domku. [/COLOR][/B] mamy dwa nowe nabytki hienkowe, od dwoch roznych mamek, jeden ma lepiej bo siedzi w biurze i ma ciepło, ale moze niestety w kazdej chwili cos złapać, bo reszta rodzenstwa odeszła juz za TM. Jest to sunia od malenskiej mamki, szczeniusia jest malutka i baaaardzo samotna. Moze ma ktos jakis tymczasik dla takiej drobinki, zeby sie nie pochorowała :-( [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/s322odzi4-m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/s322odzi-m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/s322odzi3-m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/s322odzi2-m.jpg[/IMG] druga sunia, wiekszych gabarytow - matka jest srdenim psem do kolana- marznie biedna w budzie. Rodzenstwa w sumie jest 3 sztuki, bo jednej sie wczoraj udało i została adoptowana. Kilka umarło. Matka niestety ucieka i szczeniaczki siedzą same. Jest ta hienkowa sunia, jasna-bezowa sunia i ciemny-czarny podpalany- chłopiec. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/hienka3-m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/hienka2m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/hienka1-m.jpg[/IMG] Juz jednej hience Figusi z tego schroniska sie udało, grzeje dupke w super domku - moze zechce ktos takie cuda??? Jesli moze ktos pomoc w ogłaszaniu maluchow w necie to baaaaaaardzo prosze. :loveu:
  19. a słomę chociaz ma w tej "budzie"?, moze ja z zewnatrz chociaz styropianem obłozyc?
  20. trzymam kciuki za sunie, musi byc dobrze Asia - Ty sie nie zadreczaj, nie ma w tym przeciez twojej winy. Co my mozemy za to, ze swiat nosi takich psycholi.
  21. kamień z serca, wielkie dzieki ciotka, Ty zawsze na posterunku :loveu: ile wyniósł koszt operacji? trzeba załozyc suni jakąś skarpete, bardzo prosimy o wsparcie na opłacenie operacji i hotelu
  22. dzis sie dowiedzialysmy ze jednak pies byl 10 lat na dworze bez budy, ja juz nie wiem co jest prawdą. jest tymczas na 2 dni i dalej sie pomysli
×
×
  • Create New...