-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
Lulka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
podnosze Cygana -
no w oklarach w dlugich wlosach to wlasnie ta "kierowniczka" a sunie są zarezerwowane dla niego to fakt a z ta adopcja na odleglosc to bzdury totalne :shake:
-
3 dni stała przywiązana przy śmietniku. W nowym domku :)
Lulka replied to Kasiek's topic in Już w nowym domu
dokładnie moja młoda tez tak ma ...niestety -
Maleńki Dyzio jest już szczęśliwy przekroczył TM
Lulka replied to ciapuś's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
he he dobre dobre, no ciotka trzeba pilnowac talerza a nie sie po kuchni wloczyc :evil_lol: -
TM - Ślepy Kruz chory na mocznicę - żegnaj, biedny psiulku :-(
Lulka replied to fona's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
polecam dr Banego w Legionowie, tam ma estima chyba blisko albo calodobowa klinike na tarchominie na sreniawitow -
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dziekuje bardzo bardzo serdecznie:loveu: -
TM - Ślepy Kruz chory na mocznicę - żegnaj, biedny psiulku :-(
Lulka replied to fona's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o jejku niedobrze :shake: a gdzie go kochana leczysz? -
Wszystkie szczeniaczki w nowych domkach - Rumbo zaginął!
Lulka replied to Krysiam's topic in Już w nowym domu
cudne wielkoludy :loveu: trzymajcie jej pod pupką, zeby przepukliny nie dostały -
Wszystkie szczeniaczki w nowych domkach - Rumbo zaginął!
Lulka replied to Krysiam's topic in Już w nowym domu
śliczna sunia i juz ma trochę ciałka :multi: -
[quote name='Agnie Koty']spokojnie,chyba coś wymyślilam żeby drastycznie obniżyć koszt . pozwolicie, że nie napiszę na razie. Jutro wszystkiego się dowiem. Lulka, Kopernika odpada. Zaraz napisze do Państwa i przedstawię sytuację......[/quote] oki to czekamy do jutra ;)
-
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
poprosilam wlasnie Greenevil o przelew ze skarpetki calosci czyli 534 zł, zaplace za hotel bo juz sie dopytuja psiaki beda mialy oplacone do 3 kwietnia Argo i do 5 kwietnia Ata bardzo prosze o pomoc, kazda nawet najmiejsza wplata sie liczy musimy uzbierac na kwiecien -
na Kopernika jest do 31 marca ale nie wiem za ile, max to 200 ale jak masz zaufanie do Pani Magdy to rozumiem, kase wysle na Twoje konto mam nadzieje, ze domek poczeka :roll:
-
podnosze pilne!!!!!!!!!!!! komu pieknego psiaka, na prawde wyglada jak labko-goldenek :loveu:
-
3 dni stała przywiązana przy śmietniku. W nowym domku :)
Lulka replied to Kasiek's topic in Już w nowym domu
generalnie lepiej po 1 cieczce, ale w takiej sytuacji lepiej ja teraz zrobic niz by miala potem rodzic bez przerwy, a na to sie zapowiada niestety :shake: mozna ciac jak pies ma skonczone pol roku -
[quote name='Agnie Koty']loozi, ja dobrze zrozumiałam. Jakoś nie zauwazyłam że Kiwka ma szcżęscie że ma tymczas u mnie. Marnie szukam, nieważne. Słuchejcie, p. Magda poiwedziała ze skoro Kiw ma ukończone pół roku /a ma nawet więcej, :diabloti: / to nie ma żadnych przeciwskazań żeby jej nie sterylizować. A nawet gdyby ten pies/rezydent był kastrowany to tam wszędzie są domy jednorodzinne i wszędzie są psy, które wejdą przez siatkę . Jestem umówiona na zabieg we czwartek na 12 tą, nie dało się znaleźć nic wolnego.Teraz mniej przyjemna wiadomość, 250 zł jak w mordę strzelił.[/quote] tylko mam jeszcze takie pytanko czy ta pani jest zdecydowana na bank, bo szkoda byloby ja kroic jesli jej nie wezmie cena wysoka, ale co zrobic......nie da sie jakiegos rabatu wyprosic na bezdomna bide? hmm...teraz w sumie sa ogolnopolskei dni sterylizacji...ale pewnie ta wetka nie bierze w tym udzialu?
-
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
super, dzieki :loveu: , z moich bazarkow troche splynelo kaski, bedzie na pokrycie tego miesiaca, a my juz powinnysmy za nastepny zaplacic :shake: ech.... kazda zlotowka sie liczy, dzieki za kazda pomoc -
o masz ci los, jakiej suczki Ci nie wydano? a to trzeba bylo wziac wyzelka :evil_lol:
-
siedzi zrezygnowany w budzie i czeka :shake:
-
Ata-czekala 6 miesiecy by byc krolewna swojej Pani
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
a jednak nie dotarlysmy :shake: ech...ale u psiakow dobrze, tylko domkow im brak a nam kasy na hotele :shake: -
no wlasnie zastanawialam sie nad tym czy lepiej przed 1 cieczka czy na przyklad sterylke aborcujna robic :roll: jakbys mogla Agnie zapytac sie pani wetki to super :loveu:
-
Miś odszedł za TM a ja nie znalazłam mu domu.Wybacz mi kochany
Lulka replied to asiaf1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o matko......te psie nieszczescia...jak grzyby po deszczu :placz: -
[quote name='Agnie Koty']ja naprawdę chcę dobrze dla Kiwi i nie upchnę jej byle gdzie, :oops: .[/quote] alez co do tego to nie mam najmniejszych watpliwosci ja sobie tylko tak glosno mysle.......chcialabym zebysmy podjeli jakas wspolna decyzje ;)
-
no powinno sie po 1 cieczce, ale nie wiem wlasnie jak to bedzie tam na miejscu ....a jak nie dopilnuja?
-
Miś odszedł za TM a ja nie znalazłam mu domu.Wybacz mi kochany
Lulka replied to asiaf1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podniose Miska kochanego -
[quote name='Agnie Koty']Kiwi, na 99.9% ma domek, ale przezorny zawsze ubezpieczony! Zapewne w piątek wieczorem pojedzie do nowego domu żeby przez weekend się zaklimatyzować. Ma być pieskiem domowo/ podwórkowym, będzie miała dużo większego kolegę zatem go nie zdominuje.:evil_lol: Pani chce ją w stosownym czasie wysterylizować bo nie wyobraża sobie tego teamu razem. Kochani, jest niesamowicie duża szansa że Kiwi będzie miała super dom! Żeby było śmieszniej, Państwo są sąsiadami mojej koleżanki, jaki ten świat mały..... A teraz jadę na działkę. Tytlko jednego nie rozumiem, dlaczego moja ciocia przez cały czas pobytu Państwa u mnie podsłuchiwała w kuchni?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] co oznacza domowo-podworkowy? :razz: