Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. to ta pani z Okreznej? Mam taką prosbe, mozesz umowic Kiwi na sterylke jutro u Twojej wetki? Kase oddalam oczywiscie. Wolalabym, zeby nie została mamusią za kilka tygodni :shake:
  2. kochani Stokrotek dostal wlasnie 500 zl od Lapki i Bondka [*] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23307&page=413[/URL]
  3. och Kiwutku, Kiwutku taka jestes ładna a nikt sie tob nie interesuje :placz:
  4. klinike na Tatarkiewicza polecam ;)
  5. tylko pytanie czy nie bedzie wyc, sikac i niszczyc :roll: trzeba sprawdzic i tyle, bez tego ani rusz - a noz widelec fajni ludzie ;)
  6. piekny, troszku obchapany Kacek :eviltong:
  7. dobrze zrobilyscie.....inaczej moglaby sie skonczyc jak z Kiwi ....panstwo wzieli do suni staruszki i co? :cool1: i oddali....... bo Kiwi na glowe wchodzila tej starszej.....szczeniak plus staruszek to niedobre polaczenie....tak sobie mysle
  8. Ata i Argo szukaja domkow jutro je odwiedzimy z chrupkiem ;)
  9. piekne fotki, w cudnej scenerii :loveu: :loveu: :loveu: chlopak jak malowany :p
  10. Chrupas a mało u nas szczeniakow w schronie? :razz: Spytaj pani czy nie moze sie wybrac? Moza ta trikolorka chudzienka spodobałaby sie...hmm...tylko nie wiem czy jeszcze jest .....
  11. znowu rociak buuu :placz: jest juz na forum rottkowym?
  12. podnosze psiaki i bardzo prosze o wsparcie na hotelik dla nich
  13. bedzie 715 bo z naszej skarpety "połamanego Kacperka" jeszcze nie przesuneli....ale juz napisałam :p
  14. bardzo bardzo gratuluje .....suuuuuuuuuper :multi:
  15. [quote name='Neris']Zuzia biega i warczy, rzuca się z zębami na wieksze suki jeśli odważą się podejść za blisko... boi się jak sądzę. Mam wątpliowść. Angielka ma mieszkać w Polsce do końca roku, a potem wyjechać do Włoch, gdzie mieszka na stałe.[/quote] no czemu??? załujesz Zuzce słonka? :cool3: gorzej jakby chciała ja na biegun zabrac :evil_lol:
  16. q......a gorzej niz sredniowiecze :angryy:
  17. i wiecej fot, wiecej fot :lol:
  18. a jak Kiwi zyje z kotami? dreczy je, goni czy olewa? czy ona caly czas wariuje czy tylko troche? czy jest nadpobudliwa czy jej zachowania sa typowe dla młodziezy? :p a i jak z zostawaniem w domu samej, niszczy cos, sika, wyje?
  19. nie no słow juz brak....ludzi porypało na bank teraz wiosna, sunie beda rodzic jak szalone i niestety takich porzuconych bid bedzie coraz wiecej w tym porypanym kraju :placz:
  20. do ogloszen nie bardzo te foty, na pierwszysm straszy amstafem, na drugim wzrokiem :roll:
  21. [quote name='Agnie Koty'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/747/obraz009pi1.jpg[/IMG][/URL] nie strasz mnie, odczuwam lęk przed amstaffami, tak jak przed pekińczykami, :oops:[/quote] nie no na tym juz tak nie wyglada, tamto jest takie dziwne :evil_lol:
  22. a daj spokoj strach wychodzic z domu znajoma mi wczoraj przekazała ze wczoraj na Tarchominie 2 psy widziala, jeden jakis mały rudy koło poczty sobie chodził a drugi wielki czarny kulejacy z wielka siatka ze smietnika wygrzebana, psa widziala kolo bazarku i tego drugiego to chyba kojarze....cos mi tak swita.....kiedys jechalam wlasnie kolo tego bazarku i trawnikiem przy ulicy szedl czarny duzy, utykajacy pies....ale za nim szła kobita i myslalam ze to jej.....no ale mysle sobie czy to nie ten sam.....tylko gdzie on w takim razie koczuje? przeciez Tarchomin to wielkie osiedla, wszedzie bloki :shake: chyba ze przychodzi z "glebi", z takich pozostalosci wiejskich....są tam jeszcze takie za nowymi budynkami.....na jedzenie, nie wiem sama....... to utykanie mnie martwi...jesli to ten sam.....a raczej tak...bo miejsce, kolor, wielkosc...utykanie..... ale co mu moze byc tyle czasu, to juz minelo kilka miesiecy od kiedy ja go widzialam
  23. wyzeł Dziekan szuka domu
  24. [quote name='Agnie Koty'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/2066/obraz018qt9.jpg[/IMG][/URL] nasze maleństwo[/quote] o ja chrzanie....toc to amstaff :crazyeye:
×
×
  • Create New...