Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. jak tylko odzyskam moj komp to wstawie nowe foty onkow z grzybica, tzn juz bez :p
  2. nie, no o szalenstwie to nie mam mowy :razz:
  3. nie no 10 dni to szwy ;) , blizna robi sie po 72 godzinach Agnie - po dzisiejszym dniu w schronie to naprawde nie wiem jak Ci dziekowac ....powinnam Cie na rekach nosic, uratowalas dwa cudne psiaki........u nas jakis koszmar....dzis 3 umarły :-( to jakis koszmar :shake: ....sily czlowiekowi brak....a swoja droga Fiska to jakas metalowa jest, ze przezyla w tym miejscu....a byla taka slabiutka...chora i sie nie dala :) Wielka Agnie :loveu: :loveu: :loveu:
  4. super, trzymam kciuki :p
  5. no jest tam kilka dyszek prosimy, prosimy o pomoc w utrzymaniu psiakow nieborakow :-(
  6. ach jak cudnie sie bawia :loveu: ....szkoda ze mojej suczynce nie jest to dane :-(
  7. wczoraj dzwonila pani w sprawie Argo, ale ma 2 psy a on wg. opiekunki z hotelu to burak :diabloti: i sie do samcow nie nadaje :mad: buuuuuuuuu szkoda bo mialby juz nowy domek :placz:
  8. ło matko ale maja ceny kosmiczne :shake:
  9. no to super :loveu:
  10. [quote name='Agnie Koty']Kiwi z gracją zwalila się na podłogę w gabinecie. Ok. 16 tej ją odbieram. Oj, Państwo przebierają nogami.... Szczególnie mała Dagna. Od razu mi się Hania z Magdą przypominają....[/quote] tak, tak poprosimy powtorke z rozrywki...czyli takich cudnych ludzi jacy sie Figuni tafili :loveu:
  11. dzieki Haniu ze o nas pomyslalas :loveu:
  12. info z hotelu: "ona nie jest zadziorna i łatwo ja ustawic, tylko jazgotliwa" (ale to wynika z tego ze tam jest bardzo duzo psow i wszystkie dra japy) "Jest wesola i bardzo wylewna i łaknie kontaktu" - czyli zmienila sie na plus, zaufala, bo jak ja znalazlam to byla przerazona
  13. nie nie kochana od Ciebie z ogloszenia sie odezwali, potem byli nawet na dogo, nick Tezurek - od imienia suni Teza Ata ma jakies 1-2 lata po zebach sadzac ale nie wiem dokladnie
  14. zaraz zapytam jak ona do suk, ona jest psem spokojnym, raczej wycofanym-przynajmniej taka byla mala, drobna, taka jak Nela moze ciut nizsza, trudno mi tak na oko ;) mam nadzieje tylko ze to nie ci sami co wzieli nasza Kiwi i oddali po paru dniach
  15. oj ten Chrupek, nie mogla do 4 wysiedziec :evil_lol: tez chce troche maluszka w domu potrzymac :eviltong:
  16. ozłocic Maupe, ozlocic Adę :loveu: :loveu: :loveu: ale najpierw koniecznie test na wiarygodnosc :evil_lol:
  17. ło matko to musi być piękna taka puszysta kuleczka :loveu: pomocy dla maleństwa
  18. ło matuchno ja cala w stresie, choc juz mam iles tam sterylek na koncie hi hi super ze kaska ta szybko doszla i na kreche nie trzeba robic :p
  19. moze allegro? wyborcza? z tym ze do wyborczej to dopiero na przyszly tydzien :cool1:
  20. wlasnie luknelam na AFN - Cyganek ma tylko 150 :placz: pomozcie ciotki Chrupkowi brakuje jeszcze taaak duzo :shake: kazdy grosik sie liczy, nawet najmniejszy
  21. a no tak bo dla konia to pewnie trzeba o wiele wiecej niz dla psa, stad ta cena matko to jakis koszmar z tymi jego nogami :-( i do tego jeszcze Kruz ......chory bidutek :placz:
  22. ech niestety siedzi, siedzi bidutek :-( a ludzi brak do pracy....a niby bezrobocie :cool1:
×
×
  • Create New...