nie no 10 dni to szwy ;) , blizna robi sie po 72 godzinach
Agnie - po dzisiejszym dniu w schronie to naprawde nie wiem jak Ci dziekowac ....powinnam Cie na rekach nosic, uratowalas dwa cudne psiaki........u nas jakis koszmar....dzis 3 umarły :-( to jakis koszmar :shake: ....sily czlowiekowi brak....a swoja droga Fiska to jakas metalowa jest, ze przezyla w tym miejscu....a byla taka slabiutka...chora i sie nie dala :)
Wielka Agnie :loveu: :loveu: :loveu:
wczoraj dzwonila pani w sprawie Argo, ale ma 2 psy a on wg. opiekunki z hotelu to burak :diabloti: i sie do samcow nie nadaje :mad: buuuuuuuuu szkoda bo mialby juz nowy domek :placz:
[quote name='Agnie Koty']Kiwi z gracją zwalila się na podłogę w gabinecie. Ok. 16 tej ją odbieram. Oj, Państwo przebierają nogami.... Szczególnie mała Dagna. Od razu mi się Hania z Magdą przypominają....[/quote]
tak, tak poprosimy powtorke z rozrywki...czyli takich cudnych ludzi jacy sie Figuni tafili :loveu:
info z hotelu: "ona nie jest zadziorna i łatwo ja ustawic, tylko jazgotliwa" (ale to wynika z tego ze tam jest bardzo duzo psow i wszystkie dra japy)
"Jest wesola i bardzo wylewna i łaknie kontaktu" - czyli zmienila sie na plus, zaufala, bo jak ja znalazlam to byla przerazona
nie nie kochana od Ciebie
z ogloszenia sie odezwali, potem byli nawet na dogo, nick Tezurek - od imienia suni Teza
Ata ma jakies 1-2 lata po zebach sadzac ale nie wiem dokladnie
zaraz zapytam jak ona do suk, ona jest psem spokojnym, raczej wycofanym-przynajmniej taka byla
mala, drobna, taka jak Nela moze ciut nizsza, trudno mi tak na oko ;)
mam nadzieje tylko ze to nie ci sami co wzieli nasza Kiwi i oddali po paru dniach
wlasnie luknelam na AFN - Cyganek ma tylko 150 :placz:
pomozcie ciotki Chrupkowi brakuje jeszcze taaak duzo :shake:
kazdy grosik sie liczy, nawet najmniejszy
a no tak bo dla konia to pewnie trzeba o wiele wiecej niz dla psa, stad ta cena
matko to jakis koszmar z tymi jego nogami :-(
i do tego jeszcze Kruz ......chory bidutek :placz: