Aga przelalam wlasnie na Twoje konto 200 zł, sorki ze dopiero dzis ale wczesniej nie mialam z czego
dzieki jeszcze raz kochana za wszystko co robisz dla Kiwusi :loveu:
[quote name='tanitka']jak to kierowniczka? przecież tam była Pani R. kierowniczką, zmiany??[/quote]
pani R jest szefowa, dyrektorka, a pani Agnieszka "kierowniczka" - celowo w cudzysłowiu - no pracownica, prawa reka pani dyrektor
ja byłam raz w vetce bo nasi nie mieli ubranka posterylkowego jak mnie skasowali to o malo nie padlam :roll:
jest czeski odpowiednik kwasu, nazywa sie bonharen kosztuje jakies 100 zł
dlaczego chcesz podawac ten kwas dozylnie, a nie dostawowo?