Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. piekny psiak, cudny, domku szybko, szybko przybywaj :loveu:
  2. dokladnie tak, prosimy o domki i o wsparcie na hotelik :oops:
  3. ech...ta nasza Kiwi :diabloti: trzymam kciuki :p
  4. podnosze chlopaka :p
  5. podnosze maluchy i mamusie :p
  6. pan chce go oddac do schroniska :-(
  7. goldenek szuka domu Kasiek - gdzie go oglaszalas?
  8. Aga przelalam wlasnie na Twoje konto 200 zł, sorki ze dopiero dzis ale wczesniej nie mialam z czego dzieki jeszcze raz kochana za wszystko co robisz dla Kiwusi :loveu:
  9. jakos male zainteresowanie budzimy wsrod ciotek :-( prawie nikt nas nie odwiedza
  10. [quote name='tanitka']jak to kierowniczka? przecież tam była Pani R. kierowniczką, zmiany??[/quote] pani R jest szefowa, dyrektorka, a pani Agnieszka "kierowniczka" - celowo w cudzysłowiu - no pracownica, prawa reka pani dyrektor
  11. ja byłam raz w vetce bo nasi nie mieli ubranka posterylkowego jak mnie skasowali to o malo nie padlam :roll: jest czeski odpowiednik kwasu, nazywa sie bonharen kosztuje jakies 100 zł dlaczego chcesz podawac ten kwas dozylnie, a nie dostawowo?
  12. podnosze Cyganka i prosze o wsparcie dla niego :modla:
  13. tylko ze to hotel i kosztuje 600 zł miesiecznie :shake: bardzo prosimy o wsparcie dla Asi
  14. oddaj oddaj - nie po to ciotka Lulka ja oglaszala :evil_lol: oby tylko to fajni ludzie byli
  15. [quote name='Agnie Koty']dobra, 200zł. Razem z kołnierzem. To chyba dobra cena.[/quote] oki dzieki no coz...jak to sie mowi płacz i płać .....
  16. pilnie domek dla chłopaczka, w schronie dlugo nie pociagnie :-(
  17. śpij spokojnie chłopaku, dzieki Neris ze dałaś mu domek na te ostatnie chwile, odszedł kochany
  18. a gdzie ten artykul, ja tez chce, ja tez :lol:
  19. super szybka akcja...na dogomaniakow zawsze mozna liczyc :loveu: mam nadzieje, ze rownie szybko znajdzie sie cudowny domek :loveu:
  20. he he toc to wiadomo ze Billie :diabloti:
  21. psiaki potrzebuja domkow, a my drobnych na hotel :oops: jesli ktos moze pomoc to bedziemy bardzo wdzieczne
  22. kurcze taki ładniusi maluch.....szkoda ze ten pan go nie chce :shake:
×
×
  • Create New...