[quote name='loozerka']Na pewno? To własnie jej mama? One razem trafiły?[/quote]
na 100% - mama trafila tam z małymi, byla skrajnie wychudzona, sama skora i kosci.....
dzieki wielkie dobra duszo :loveu: :loveu: :loveu:
tu są dane
[URL]http://www.allegro.pl/item182986283_wyzel_niemiecki_szorstkowlosy_w_schronisku_.html[/URL]
[quote name='olenka_f']tylko żeby do dobrego domu trafiła takiego który wie że bokserki są bardzo żywiołowe bo ci ludzie czasem nie pomyślą a potem piesio wraca i jego serduszko jest jeszcze bardziej rozdarte[/quote]
niestety na to nie mamy wplywu, jesli znajdzie sie ktos kto zechce zaplacic to psa dostanie i tyle :cool1:
no wlasnie tez dostalam takie informacje, ".....ze pies ma juz kilku wlascicieli wiec nie zagosci u nas dlugo..." nic z tego nie rozumiem.....ale tak jest zawsze jak sie jakis rasowy w schronie pokaże...:cool1:
no wlasnie przez te swieta i zawirowania przedswiateczne zapomnialam na smierc ze Kacek miał miec zrobione ponowne RTG. No i co dalej to lekarz juz ustali.....
ojej to super :multi: , nawet nie wiedzialam, ze jest takie forum.
Fotki extra, wczoraj widzialam jego nowa odslone, bo bylo ogloszenie na schronisku. Chlopak wyglada super.
to zostaje nam Włóczykij ...staruszek :-(