Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. A jak Goliat się dziś czuje? Jest w schronie? Transport jest, teraz szybko weta i noclegi. Ciocie HELP. Pies bardzo cierpi!!!!!!:-(
  2. Biedne niewidome Psiątka:-( Te, powinny mieć miłości znacznie więcej:-( :-( :-(
  3. Malństwo, domu szuka. Kto przygarnie pod swój dach i serduszko?:loveu:
  4. Oczka smutne, fakt. Może ciut zdziwione? Oby było szybko w nich widac szczenięcą radość i miłość kochającego domku!:loveu:
  5. Pię:loveu: kny, cudny, fantastyczny!
  6. Mimi, też jest w moim typie i to jak ale nie moge jej przygarnąć, niestety:-( . Ech życie, a tyle by się chciało...:( Mimi, do domku po miłośc i spokój!
  7. Trzymam kciuki aby był i za mądre decyzje też trzymam!
  8. Tyle ogłoszeń, to teraz kciuki trzeba mocno zaciskać!
  9. Drogie ciocie, prosimy o allegro:) Maluch, cuuuuuuuudny:loveu:
  10. Rybciu,nie narzucisz się jeśli napiszesz. Nie rezygnuj, proszę.Przecież, wszyscy chcemy tylko dobra Goliata
  11. Jejku, tylko nie to:-( :-( :-( Nic jej nie może pomóc, ani transfuzja ani nic,zupełnie nic?:shake: :-( :-( :-( :placz:
  12. Maluszku, los napewno się do Ciebie uśmiechnie !
  13. Każdy piesio zasługuje na miłość! I Oby jej zaznali!
  14. Na początku była mowa że facet przyniósł dwa szczeniorki. Co z drugim? Dziewczyna jak malowana:loveu:
  15. Tak, pewnie wakacje a Pies na bruk:mad: Oby to były tych ludzi ostatnie wakacje... Nie, wcale im źle nie życzę...
  16. Oj to kciuki potrzebne. Trzymamy!!! Tylko żeby domek kochający był!
  17. Mam nadzieję że wszystko się uda i Pies zostanie ocalony!
  18. Maleńki a co Ty tak daleko?
×
×
  • Create New...