Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Wspaniałe wieśći!!! Brawo!!!!!!:multi: :multi: :multi:
  2. Litości dla Wrażliwego Piesia!
  3. To trzymamy kciuki za MANGO!
  4. Maleńka do góry, po swojego człowieka!
  5. Oj Hopciu, tak mi Cię żal:( Domku Hopcia przybywaj!
  6. Matko, czy ten dom sie znajdzie???:(
  7. Halo, chory psiak potrzebuje pomocy! Bardzo pilne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8. Trzyyyyyyyyyyyyyymamy kciuki!
  9. Niech nie zastanie zapomniany w tej komórce!
  10. Gdyby mnie to spotkało, a nie raz spotkało, żebym widziała psa który patrzy w bramę? Nie zastawiałabym się... Zresztą nigdy się nie zastanawiałam czy uda mi się znaleźć dom czy nie. Najważniejsze było ratować psiaka!
  11. Hm... Tak sobie myslę, choć w tej kwestii niewiele wiem, ale... Jak mają się wymogi unijne do prowadzenia schronisk? Skoro jesteśmy w uni, to czy w całej prawa nie powinny być jednakowe? Może jest jakaś droga aby ich zawiadomic...?
×
×
  • Create New...