Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Szekspirku zdrowiej szybko i biegnij po domek by Cie wypatrzył szybko!
  2. Tarociku, nocny spacerek by Cię Cioteczki też zobcz:loveu: yły
  3. Bruneciku, gdzie domek dla Ciebie?:(
  4. Milordziu zdrowiej:loveu:
  5. No piękny jest i taki w moim typie:loveu: :loveu: :loveu:
  6. Ja też porozsyłam po znajmych. Psiaki do domków!!!!
  7. Niestety, na ten moment poszło 25+15 =40zł,z dwóch różnych kont. Jak dojdą mi środki na konto ( a miały byc dziś) to doslę 10zł do zdeklarowanej:) Psineczko, zdrowiej!:loveu:
  8. Maleńka, dobranoc:):loveu:
  9. Cioteczki, jeszcze grosiki potrzebne by mała chodziła.
  10. Czy to znaczy że Lolus będzie miał DT? Grosiki wpłacę ale dopiero ok środy. Loluś, trzymaj się Kochany Chłopaku:loveu:
  11. Potrzebuję do przelewu jeszcze nazwę banku
  12. biedna mała. Wygląda jak dzieciaczek i taki ma smutny pysio. Deklaruję 50zł, ale dopiero przelew wyjdzie w poniedziałek. Dziś sobota niestety:(
  13. Mac, samych przytulasnych dni, miesięcy i lat!:multi:
  14. [quote name='ewatonieja']i oczywiscie krótki film :) [URL]http://ewatonieja.wrzuta.pl/film/2y22qt9bCu/mac_idzie_do_domu[/URL] odkryłysmy innego niewielkiego i na pewno młodego ,przytulastego szorściaka ,którego możecie pokochać [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/33/afc8c458b5c8b50c.jpg[/IMG][/URL][/quote] Ło Matko, On taki do Żuczka podobny! Czy możecie dowiedzieć się wiecej na temat tego Psiaka???
  15. Matko, jak strasznie mi go Żal:( On taki chudy i pozlepiany i te oczy:(
  16. Ja także bardzo chcę by On znalzał dom, albo dom znalazł Jego. Nie tracę wiary!
  17. Nie dość że nie miał w życiu szczęścia to jeszcze taka śmierć:-( :-( :-( Tak mi przykro:(
×
×
  • Create New...