Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Dziadziowi, kawałek miejsca tylko potrzeba, Kto mu go da???:shake:
  2. I świneczka też domku szuka?:loveu: Cieszę się że Pajączek ożywiony!!!:loveu:
  3. Dwa pogryzione maluchy.Serce Pęka. Z tego co zrozumiałam do dwa Dt potrzebne , bo przecież ten drugi nie może wrócić do schronu bo znów sobie nie poradzi:(
  4. Maurycy nie spadaj, bo nikt Cię nie dojrzy i szansa przeleci obok:-(
  5. Lesiu, trzymam za Ciebie kciuki. Tyle niestety mogę:-( Ciotki, kto ma ciut miejsca?:shake:
  6. Oj Fredziu czas do domku!
  7. Wspaniałe wieści!!!:multi: :multi: :multi:
  8. Malutki, oby ta noc, była ostatnią bez domku:shake: !
  9. No, tak Ciotka, ulv zawsze najwiekszą bidę wypatrzy! Oj Pajączku, miałeś szczęście! Tymczasik na cito dla Malucha bo ciotka Ulv nam zasłabnie :(
  10. Malutki, oby jutrzejszy dzień był dla Ciebie szczęśliwy!
  11. Dzię a raczej wczoraj w serwisie popołudniowym TVN24. było o schronie nie Pamiętam o którym, ale było o tym że schroniska przepełnione przez ludzi bo wciąż oddają z byle przyczyn,a psom źle, ciasno i tęsknią że można inaczej jak się wyjeżdza,że są hotele i można inaczej:angryy: Wzruszyłam się i mam nadzieję że nie tylko ja!
  12. Wrocławski psiaki, do góry a ludziska dobre do schronu przychodzić i zabierać mordki do kochania. A tak a propos, pomysł świetny z TV3, tylko jak dotrzeć? Jest co prawda u nich taki komunikat: Masz problem, zadzwoń, przyjedziemy, pomożemy. Może by uderzyc do tych co się zajmują różnymi tematami a nuż trafi się dobra dusza?
  13. Pokochaj Malutka cudna suńkę, miły domku. I znajdź się szybko!!!
  14. No Maleńka na spacer na pierwszą!
  15. Cudnie, cudnie, cudnie:loveu:
  16. Mimi, pokaż nosek na pierwszej!
  17. Pokaż pycholka ciotkom:loveu:
  18. Wędruj na górę i pokazuj nochalka:loveu:
  19. Milordku, cieszę sie że masz taką cuuuuudna opiekę. Wierzę że się uda i będziesz cieszył się życiem:loveu:
  20. Cudny, absolutnie:loveu: Niech szczęście zawiata szybciutko i domek przyniesie!
  21. śliczny jest:loveu: I samotny:-( :-( :-(
×
×
  • Create New...