Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Ciocie czy zechcecie poogłaszać Czarusia? Taka słodka mordeczka, taki grzeczniutki:loveu:
  2. Zbyt długo już czeka. Taka mała samotna:-(
  3. Zagląda:) Piekny On i oby szybko był szczęśliwy!:loveu:
  4. Maurycy, Psinko śliczna do domku czas i to bardzo dobrego! Ps: wygląda jak Foka, która jest u mnie od półtora roku a miała byc tydzień...:loveu:
  5. Czy ja dobrze widzę? Puszek idzie do domu?:multi:
  6. Trzymamy kciuki i łapki za dobre i odpowiedzialne! domy:)
  7. :multi: :multi: :multi:
  8. Tak, gdyby nie Ulv, Aksa została by poddana najpierw " eksperymentom", dosłownie a potem eutanazjii a tak bardzo chciała żyć! Myslę drogi Milordzie że razem się uda i że dogomaniacy nie pozwolą bys skończył życie! Zbiórka na wózek, rozumiem?:loveu:
  9. Matko takie maciopstwa:( Suczka karmiąca bardzo potrzebna!
  10. Oj Biedaku:( Żaden pies nie jest brzydki.Mam nadzieję że los sie do Ciebie uśmiechnie i człowiek sprawi że będziesz szczęśliwy!
  11. Poproś w tyt o allegro i inne fora. Halo Ciocie pomoc w ogłaszaniu potrzebna!
  12. Tech chudzieńki sznaucerowaty-Taaaaaaaaka bieda:(
  13. Brak mi słów! Boże patrzysz i milczysz, za długo milczysz...
  14. :loveu: Jaki Słodki widok
  15. Hopeczku kochany Kibicuję Ci od dawna i w głowe zachodzę czemu ty jeszcze w domku nie siedzisz?:shake:
  16. Teraz drugiemu maluchowi potrzeba ciut szczęścia!
  17. Trzymamy kciuki i łapki za zdrówko i domki!:loveu:
  18. Jak łapka malszka?
  19. A może by tak zainteresować prasę problemem. Takie dziennikarskie śledztwo...
  20. Przecież tak nie można! Schroniska mają służyć psom, ich dobru i wydaje się że pracują tam odpowiedni ludzie. Tak wydaje się...Jeśli kierowniczka czyta dogo,to powinna sie zainteresować tym że niechcemy nikomu zaszkodzić, tylko pomóc psiakowi. Jeśli stam psa czy psów, wynika z zaniedbania personelu, należy zawiadomić prokuraturę. Przykro mi to pisać, ale taka jest prawda.Zamopnieli wszyscy co się działo w Legnicy? 7 ton martwych zwierzat:-( Na szczęście ludziom nie uszło to na sucho. Villas? Kolejna setka zaniedbanych psów i zapewne ten psychiatryk miał ją uchronić od kary:angryy: Może Pani Kierownik zechce udzielić wyjaśnień gdzie jest Goliat? I lepiej żeby był cały i zdrowy...
  21. Maleństwo domku potrzebuje!:loveu:
  22. Przecież to kolejny dzień cierpienia psa. Litości...:-( :-( :-(
×
×
  • Create New...