Przecież tak nie można! Schroniska mają służyć psom, ich dobru i wydaje się że pracują tam odpowiedni ludzie. Tak wydaje się...Jeśli kierowniczka czyta dogo,to powinna sie zainteresować tym że niechcemy nikomu zaszkodzić, tylko pomóc psiakowi. Jeśli stam psa czy psów, wynika z zaniedbania personelu, należy zawiadomić prokuraturę. Przykro mi to pisać, ale taka jest prawda.Zamopnieli wszyscy co się działo w Legnicy? 7 ton martwych zwierzat:-( Na szczęście ludziom nie uszło to na sucho. Villas? Kolejna setka zaniedbanych psów i zapewne ten psychiatryk miał ją uchronić od kary:angryy: Może Pani Kierownik zechce udzielić wyjaśnień gdzie jest Goliat? I lepiej żeby był cały i zdrowy...