Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Znacie kogoś do wizyty przed a, w Mielcu? Pilnie chcę.
  2. Sorry, ale pilnie szukam kogoś do wizyty przed adopcyjnej w Mielcu. Dla Kaśki.
  3. I co u Buniastego? Piszcie coś kobiety drogie.
  4. Też o tym myślałam, nie wiem.
  5. Nie marudź, poszło już i nic nie poradzę. Chyba aż takie podobne nie są dadzą się rozróżnić.
  6. No i proszę, pełnia szczęścia :) niech się kochają do końca świata :)
  7. Zobaczymy, co nam los przyniesie :) Kaśka ma króciutką sierść. Nie jak Onek. Jak patrzę na mojego Franka, to po tygodniu na ogrodzie byłby do leczenia, na pęcherz, na gardło, na wszystko :) Dzisiaj dzwoniła Pani, zobaczymy czy coś z tego będzie.
  8. Przy takich skórnych schorzeniach, czy to alergicznych czy nużycowych, to trudno będzie znaleźć dom. No, ale zobaczymy.
  9. I co z tą alergią? Dostaje coś? Sterydy? I jak się ta alergia objawia?
  10. Beata, Tuptuś jest ogłaszany, jako Tuptuś, Hieniek i Henryczek, bo OLX likwiduje ostatnio strasznie.
  11. Z telefonem EwyB? Coś o niej mi napiszesz? Ile ma? Skąd się wzięła? Na smyczy chodzi? Jak do psów? Kotów? Dzieci zna? Cokolwiek?
  12. Czy poprzednie psy, ten dalamtyńczyk, mieszkał w kojcu na zewnątrz?
  13. Perełko, ale to też kojec i buda. Ja chcę dla niej, normalnie, w domu. Może nie koniecznie na kanapie :) może być posłanie, ale z ludźmi, normalny domownik.
  14. Dzisiaj miałam telefon od Pana z Lublina, Pan miły, ale Kaśka mogłaby "bywać" w domu, jednak jak Państwo idą do pracy byłaby "na ogrodzie", Pan pytał czy Kaśka szczeka i pilnuje, szukał psa stróżującego. Odmówiłam.
  15. Bidusia. Doszła już do siebie po zabiegu?
  16. Bez urazy. Ale jak wiesz, brałam psy z Ligoty, w tym Grala, który siedział zamknięty w skrzyni, calymi dniami i nocami. Byłam w innych "przytuliskach", kilku. Z ilością i jakością w pomaganiu trzeba uważać. Sama zresztą wiesz.
  17. No proszę :) kiciunia już u siebie, w swoim domku.
  18. Ja zapraszam. Nażremy się obie. Też czerwone mogę włożyć, choć trochę ciasnawe mam.
  19. Słodki Wenzel - moja słabość, moja wielka słabość. Ach.
  20. No to będzie w chałupach przez te kciuki. Gary nie zmywane, obiadu nie ma, koty po podłogach. Ale damy radę i kciukujemy!!
  21. Gabi, bo Duże mają gorzej ;) trudno "wydać" dużego psa w normalne, domowe warunki. Nastawiałam się, że mimo niewątpliwej urody Kaśki, to jednak chwilę potrwa.
  22. Zechce. Mówię Ci. Jest bardzo podobna do mojej Termisi.
×
×
  • Create New...