Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Możę nie zniechęcał, raczej. Albo ekscytował ją tymi psami. ja bez wahania wzięląbym Kaśkę do moich kotów i psa, gdybym miała jednego. Skoro Frnaek się nauczył, wprawdzie trwałao to pół roku, to KAŻDY pies sie nauczy, żeby swojego nie wuszać. Nestorowi to zajęło 3 tygodnie, może 4 , że domowy kot to inny gatunek i nie należy go ruszać, a Franek to kosmita i nie zagryzać go.
  2. Dręczę Cię :) a jakaś szczególna niechęć do małych psów? Wiem, może to głupie pytanie. Ale nie rozumiem, jak sie mogło stac to co się stało. Kaska to karny pies. I ręczę, że gdyby "huknąć" na nią, to w zyciu by nie ruszyła tamtych psiaków. Przez rok trudno nie wypracowac tego z psem, chyba. Pierwszy miesiąc, dwa... rozumiem, że może być jakiś incydent, ale rok. W dalszym ciągu uważam, że Kasia, to normalny pies. I w dodatku dobry pies.
  3. Murko, a jak idzie obok psich boksów i one szczekaja, to ma odruchy? Sadzi się do nich? Jeży?
  4. To Murko może powinnaś nam organizować turnusy :) chętnie zrzucę z 5 kg :)
  5. Dziękuję bardzo. Jest na koncie wpłata 30 zł. Dziewczęta, napiszę. Okropnie mało czasu ostatnio mam. Usiłowałam coś napisać w nocy, ale już mózg mi nie funkcjonuje. Ale postaram się.
  6. Dzisiaj na konto wpłynęły pieniążki od Poker - 40 zł i Toli - 50 zł. Dziękuję pięknie.
  7. Berek, jedną z zalet domku (chociaz teraz zaleta..., to brzmi nieodpowiednio) było to, że starsza Pani i młoda Pani stele sa w domu. Wychodzą wszyscy naprawdę w wyjatkowych sytuacjach - lekarz, badania etc. A tak to cały czas ktoś w domu jest. Sądzę, że one bardzo rzadko zostawały same. No chybaże, Państwo nagle zmienili tryb zycia i rzbijali się wszscy po Bermudach, albo co.
  8. Jak ciepłe jagodzianki Ci pójdą te slicznotki, tylko ogłoszenia się pokażą.. Pięknoty. Tylko straszelnie malusie ;)
  9. Dla mnie niewyobrażalne, że jest pies 3 lata i się go oddaje. Ja to bym się przyzwyczaiła i nie oddała.
  10. O widzisz. Pewnie tak. Zaraz znajdę i ci wylinkuję. Tylko już może u Maxiątka :)
  11. AM bardzo dziękuję. Powinnaś mieć (z przelewów Owczusia Maxia). Mureczko, jak tam? Nie gorzej, nie wpadła w apatię?
  12. Ładny i nieduży. Może mu się poszczęści i domek się w miarę szybko znajdzie.
  13. To dla niego inne życie. W porównaniu ze schronem. W końcu pewnie by go tam zagryzły. A on z łatką "agresywny" nigdy by nie wyszedł ze schronu. Teraz ma bieganie. Murków do głaskania i jedzonko i weta.
  14. Lepiej do 8 tygodni. To takie minimum. One potem mają problemy jak bardzo wczesnie je się oddziela.
  15. Mam na koncie stałą od Konfirm31 i GabiM (z dokładką) Dzięki dziewczyny. Mureczko podaj jaki był koszt wyprawy ratunkowej po Kasieńkę.
  16. Dzięki Ewkar. Bazarki na Kaśkę będę robić, Pewnie ciągle. Jakoś musi nazbierać na hotelik.
×
×
  • Create New...