-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
mar.gajko replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
To trzeba było dzisiaj zabierać, bo już ich nie będzie. Takie poręczne do budy są, mało jedzą, a szczekają. -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
mar.gajko replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Myślę, że dzisiaj wiele powiedzieć o Teo p. Leszek nie może. -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
mar.gajko replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dojechali? -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
mar.gajko replied to Tola's topic in Już w nowym domu
No, a ja mam odmienne zdanie :) to nie operacja na mózgu, ani rozkrojenie brzucha. A antybiotyk zapobiegawczo, jak by co, można podawać w jedzeniu. Zwłaszcza, że niekastrowanego psa trudniej gdziekolwiek umieścić. -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
mar.gajko replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tolu zadzwoń do tej Chaty Leona. Bo jak pisąłam, mi ją tez polecono. Bardzo. -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
mar.gajko replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Bardzo mi polecano ten ośrodek szkoleniowy - wprawdzie opolskie - ale Tolu zerknij i może zadzwoń do Pana Leszka. http://www.chataleona.pl/ ; Leszek Kois tel. 607 237 997 -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
mar.gajko replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Mureczko droga. Rozmawiałam tu w Krakowie z behawiorystą. Bardzo prosi o jakies filmiki z Teo. Mówi, że więcej zobaczy z filmu niż z opisów. Więc bardzo prosze jak można. I jeszcze ogromna prośba - zróbcie ostatni wysiłek i go wykastrujcie. Brak kastracji uniemożliwia znalezienie miejsca. -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
mar.gajko replied to Tola's topic in Już w nowym domu
To nie jest dobry pomysł. Akurat. To były milicjant z milicyjnymi siłowymi metodami. -
MA DOM Bambo po amputacji już wydobrzał, przytył, tryska zdrowiem,
mar.gajko replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Może coś się ruszy z adopcjami. -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
mar.gajko replied to Tola's topic in Już w nowym domu
:) I jak tętnica udowa? :) Chłopak się ogarnia. Trochę go haltować przy wychodzeniu trzeba. Pańcio pierwszy na polowanie idzie :) taki przepis. -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
mar.gajko replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jak najszybciej umówić kastrację trzeba chłopakowi. I powoli się ogarnie chłopak.