Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. To trzeba było dzisiaj zabierać, bo już ich nie będzie. Takie poręczne do budy są, mało jedzą, a szczekają.
  2. Myślę, że dzisiaj wiele powiedzieć o Teo p. Leszek nie może.
  3. No, a ja mam odmienne zdanie :) to nie operacja na mózgu, ani rozkrojenie brzucha. A antybiotyk zapobiegawczo, jak by co, można podawać w jedzeniu. Zwłaszcza, że niekastrowanego psa trudniej gdziekolwiek umieścić.
  4. Tolu zadzwoń do tej Chaty Leona. Bo jak pisąłam, mi ją tez polecono. Bardzo.
  5. Bardzo mi polecano ten ośrodek szkoleniowy - wprawdzie opolskie - ale Tolu zerknij i może zadzwoń do Pana Leszka. http://www.chataleona.pl/ ; Leszek Kois tel. 607 237 997
  6. Mureczko droga. Rozmawiałam tu w Krakowie z behawiorystą. Bardzo prosi o jakies filmiki z Teo. Mówi, że więcej zobaczy z filmu niż z opisów. Więc bardzo prosze jak można. I jeszcze ogromna prośba - zróbcie ostatni wysiłek i go wykastrujcie. Brak kastracji uniemożliwia znalezienie miejsca.
  7. To nie jest dobry pomysł. Akurat. To były milicjant z milicyjnymi siłowymi metodami.
  8. Może coś się ruszy z adopcjami.
  9. Milagrosku kochany, na watku bazarkowym potwierdziłam wczoraj. Mam nadzieję, że na tym co trzeba :)
  10. Ja mam doświadczenie z RC gastro Intestinal z dorosłym psem. To jedyne "jedzenie" po którym nie ma sensacji i sraczek. Na pewno nie zaszkodzi małemu. Można byłoby mu domieszywać saszetki RC Convalescence.
  11. Dziękujemy pięknie :) jak Mureczka potwierdzi wpływ, to wpiszę w rozliczenie. Raz jeszcze dziękujemy.
  12. :) I jak tętnica udowa? :) Chłopak się ogarnia. Trochę go haltować przy wychodzeniu trzeba. Pańcio pierwszy na polowanie idzie :) taki przepis.
  13. Pieniązki w kwocie 65 zł dzisiaj dotarły na konto dla Ksi :) Dziękujemy :)
  14. Jak najszybciej umówić kastrację trzeba chłopakowi. I powoli się ogarnie chłopak.
  15. Pies nie musi mieć objawów, żeby nosic parwo. To jest "w powietrzu" od kontaktu do 6 miesięcy. Upór, bo zawsze musisz mieć rację? Potem będzie płacz i rozpaczliwe posty. A najgorsze, narażenie tak osłabionego psiaka na cierpienia.
  16. Lepiej, żeby taki osłabiony szczeniak jechał "czystym" autem i bez towarzystwa psów schroniskowych. Zarazi się czymś.
×
×
  • Create New...