Jump to content
Dogomania

AgaiTheta

Members
  • Posts

    6316
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgaiTheta

  1. Pomożcie w rozsyłaniu allegro z kartkami świątecznymi: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=282260574[/URL]
  2. Chłopczyk. Pomożcie w rozsyłaniu allegro z kartkami świątecznymi: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=282260574[/URL]
  3. Pomożcie w rozsyłaniu allegro z kartkami świątecznymi: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=282260574[/URL]
  4. [COLOR=black]Wpłaty prosimy na AFN, coś wymyślimy, nie zostawimy ich tak ;([/COLOR] [COLOR=black][U]Numer konta: [/U]78213000042001038801430001 VWBank ALARMOWY FUNDUSZ NADZIEI NA ŻYCIE UL.JAGIEŁŁY 5 M 19 14-100 OSTRÓDA[/COLOR] [COLOR=red][B]Konicznie: TYT: na boksery w potrzebie[/B][/COLOR]
  5. Wajter [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/7529/soniawajterwroclaw07zt5.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/9928/soniawajterwroclaw08ak2.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1181/soniawajterwroclaw09vw7.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4159/soniawajterwroclaw10mo7.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3213/soniawajterwroclaw11mt5.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/2760/soniawajterwroclaw12bn4.jpg[/IMG]
  6. Sonia: [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/5625/soniawajterwroclaw13gq2.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4050/soniawajterwroclaw14ee0.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6350/soniawajterwroclaw15iq9.jpg[/IMG]
  7. W klinice, w cieple, z pełną miską i pod opieką lekarzy i wolontariuszy, Sonia i Wajter odzyskały dobre samopoczucie. [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/5108/soniawajterwroclaw04wa2.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/1825/soniawajterwroclaw05gv4.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/5108/soniawajterwroclaw04wa2.jpg[/IMG] Ten weekend to koszmar jakiś. Tyle nowych boksi ze mamy paraliż. Sunia w sobote dostała krwotoku, trzebabyło operować, szczeniorki nie żyją a boksinka ledwo uszla z zyciem, straciła okropnie dużo krwi :(
  8. Witaj zdany na łaske i niełaske ludzi fafelku :-(
  9. Szukamy DT na cito, tak nie moze byc :placz:
  10. W schronisku na kwarantannie, czeka... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/122/33851373d3957067.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/122/ac7cbdc755329367.jpg[/IMG][/URL]
  11. Dziękuje Babki kochane :* Zaopiekowałyście sie boksinkiem!!! Dzięki Ogromne!!!
  12. Padam na pysk, dobrze ża mam fafle, bedzie miękkie lądowanie :) Wątek zostaje ten, tytuł poprosze: [Kielce/Warszawa-BwP] młody bokser - Jeeger szuka domu na zawsze!
  13. W tej chwili mamy tyle boksi, że nie mamy miejsc, nigdzie! Ani miejsc, ani pieniążków na kolejne! ..i co? Jak mam prosić i kogo? Wiem, że jest wiele psów, ale ja nic nie poradze na to, że jak widze taką kulkę zwiniętą i znając psychikę wiem, że ona poprostu myśli sobie: Nie mam mojego "ludzia" po co mam żyć? Kto zna boksie i wie jaką mają psychikę - Błagam pomóżcie nam, proszę...
  14. [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/88/xii2007043vv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/5044/xii20070491adeed01ba0.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/783/xii200704811ae09022xf9.jpg[/IMG] [B]AgaZ napisał:[/B]4-letnia boksia pręguska wciśnięta w kąt, zimno, przyklejona do muru, budy tam chyba nie ma, zrezygnowana, cud że głowę podniosła, bo tylko na chwilę, potem leżała i się trzęsła. Zdjęcia fatalnej jakości, raz że nie mogłam jej uchwycić, dwa że chyba z nerwów coś poprzestawiałam...Ponoć zdrowa… [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/9850/xii20070501ae2ba74os0.jpg[/IMG] [B]AgaZ napisał:[/B]obok w klatce też 4-letni boksio, bardziej otwarty, w lepszej formie, ale jak to boksio długo na zimnie nie wytrzyma (klatka 9/4)
  15. Boksia nie zostawimy bez pomocy, trzymajcie kciuki jutro.
  16. Ja wyjeżdżam już, błagam kombinujcie. Za paliwo oddam, w Warszawie jestem do 20. Jeszcze raz mój nr 509 270 205
  17. szukamy szukamy na jutro!!!!!!!!!!!!!!!!
  18. Kombinujcie na jutro, ja nie moge zostać w Wawce na noc. Wezme go bo mi spać nie daje. Dla mnie ciut za daleko jechać jeszcze tam i tak mam 300 km.
  19. [quote name='kaLOlina']a z ogloszenia Tekili dzwonily juz 2osoby- jedna Pani bedzie szukala na wlasna reke dalej- moze pojedzie do schronu, druga powinna buszowac po stronie bokserow w potrzebie- i kontaktowac sie z wami:):):)[/quote] W schronisku w Poznaniu jest boksia, tylko brakuje mi info ;(
  20. super!! Karolina dziękujemy!! Pamiętaj że mamy w Poznaniu na Mieszka boksie, dzisiaj przyszly wyniki, sunia nie zaraża, potrzebuje tylko opieki jeszcze jakis czas, ale pora do domu. Jest mloda i kochana, chcialabym by została w Poznaniu, bo ufa już Hani i myślę że Hania pokochala ja na tyle, że pomoże przy opiece nad sunią.
  21. Czy może go ktoś dowieźć do Warszawy jutro? Ja z Warszawy go odbiore. mój nr 509 270 205
  22. Jasny grom niech to ..... Pomyślimy, poszukamy czegoś.
  23. Martwie sie już teraz, Tane ma szanse na dom, ale długo to trwa. No ale nic, czekamy.
  24. Jak będą problemy pamiętacie o nas ;) gg czy tel... Buziamy!!
×
×
  • Create New...