-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]spalacz mięs :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] phiiiiiii ale za to jaki sosik mom.....ha!:eviltong:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:..tak tak ...fcale nie jesteś uzależniona :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nic a nic....i wcale nie spalilam roladek....ale tylko troszke i mam teraz sosik mistrzostwo swiata....mowcie mi MISZCZU:diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: przepoczwarzyłaś siem :crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a to przepoczwarki :grins: tysz choruja na gruźlicę :razz::razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] przepoczwarzanie trwa...leze sobie i dumam nad tym jaka z nas marnosc nad marnosciami...:cool1: [quote name='malawaszka']cze choróbko :razz: zdrowiej już i dawaj dalej fotki półpsa zza krzaka i Pana B. z blututem :evil_lol:[/quote] nie wyzdrowialam oczekuje ze ktos sie bedzie nade mna litowal...pochoruje sobie jeszcze :grins: [quote name='Medorowa']I wszystko jasne:roll::roll: To jak pilnowałaś :placz::mad: Widziałam foty psa i Pana B.:grins::grins:[/quote] to dobrze ze widzialas:grins: [SIZE=1][COLOR=cyan]wcale nie jestem uzalezniona od kompa....w ogole...nic a nic.....wcale sie nie wczolgalam na gore zeby zabrac laptoka na dol na sofke, wcale nie odkopalam kabla zeby go odpiac, wcale mnie nie denerwuje brak normalnej myszy ktorej zapomnialam z gory ...nie jestem uzalezniona....wcale nie zerkam ile bateria wytrzyma jeszcze...jestem zdrowa....[/COLOR][/SIZE]
-
ide dalej zdychac... normalnie nie dosc ze ostatnie stadium ewolucji to jeszcze ostatnie stadium gruzlicy......:grins:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: czy Dilski tu ten tego ........robi koopalona :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images31.fotosik.pl/74/28245ddbda3a8f46.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/quote] :hmmmm: nie patrzalam:oops: [quote name='BoJa']cześć:multi:,gdzie zgubiłaś drugie półpsa:loveu:[/quote] wpadl do rowa....:diabloti: [quote name='apple']A na co ta przyczajka? [url]http://images31.fotosik.pl/74/28245ddbda3a8f46.jpg[/url][/quote] no jak na co????? na wroga:evil_lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
ooooo nielegalne waki psow:loveu::loveu::diabloti: -
dzien dobryyyyyyyyyyyyyyyyy:hand:
-
pol psa zza krzaka:grins: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/74/28245ddbda3a8f46.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/124/57629752fff5bc6f.jpg[/IMG][/URL]
-
moj paralityk:loveu::diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/124/bc0bcb055e81cf31.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/124/8fd50f618484266e.jpg[/IMG][/URL]
-
na spacerku w lesie B. znalazl prawie nie uzywany nowy model bluetootha:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/74/ef126b9f0408a8ea.jpg[/IMG][/URL]
-
halo moje zawirusowione wariatuncie:grins: stanowczo zaprzeczam jakobym to ja dilowala wirusem....nikt nie kupil a za darmo nie ma nic:grins:...ktos ukradl worek z wiruskiem :grins:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=red][B] to już ni mosz nic :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ostala mi sie jeno nadzieja......matka gupich:grins:
-
[quote name='Alicja']:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[FONT=Arial][COLOR=red][B]......ale se potem spałam do 9...jak wrócilim :p...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]idem ...[/COLOR][/FONT][/B] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B]idem...[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [RIGHT][FONT=Arial][COLOR=red][B]idem...[/B][/COLOR][/FONT][/RIGHT] [/quote] idz.... idz.... idz.... :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]sces kilim z pajonków:crazyeye::crazyeye:...o masz :razz:...z gorączki się w 1/3 muska poprzewracało :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie wiem czy mialo sie co przewracac...bo od goraczki mi sie chyba stopilo:grins:
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]wczoraj zrobił mi pobudkę o 7:diabloti::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] kochany piesek:loveu::loveu::loveu::loveu:
- 78403 replies
-
ooooo blogas Dulczynskiej ozyl:grins: dzien dober:p
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:shake::shake:nie wydubam ...paznokcie obtlam a tipsów nie mam ...pysny jest ...:eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jak z rodzynkami to nie jest pysny ino z rodzynkami:grins:...wydlubaj jenzykiem:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:shake::shake::shake:oki mam otworzone ...pajonki są ćlicne...pajonków nie wolno kapciem ....ino laciem :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] pajonkow trzeba kilim:diabloti:bo one mnie nachodzom i straszom....:mad:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:diabloti:ktoś co już mu prątki wyżarły :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]sces mam serniczek.........;)[/COLOR][/FONT][/B] [RIGHT][FONT=Arial][COLOR=red][B]z rodzynkami :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/RIGHT] [/quote] wydlubaj rodzynki to pogadamy......:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]nie świruj :diabloti:.....ćliczny jest :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] Ala otworz oczy...to PAJONK..pajonki nie som cliczne pajonki som brzydkie i fstrentne i trzeba je kapciem:grins:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]dziękuję uprzejmie za prątka ....:diabloti::eviltong:.....jakoś nie tenskniem za takimi podarkami :evil_lol:...płuca oddaj na przeszczep ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a kto by chcial takie pluca:hmmmm::diabloti:
- 78403 replies
-
yhy....widze ze wirus szaleje:diabloti:
-
dzien dobry .......zaprzeczam jakobym to ja dilowala wirusami:grins:
-
[URL]http://www.haikupoetshut.com/image003.jpg[/URL] AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pajonk!!!! nie lubiem ...wychodzem...dlaczego ty mnie tak straszysz od rana:placz: