-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]noo... dzięki mery za lineczka ;)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]to coś= wytarcie kurzu, podlanie kwiatków, danie psu papu, posprzatanie kuchni, łazienki, itd :grins: oj goracy wieczór :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ty juz nie udawaj zes taka pracowita:grins:
-
[quote name='Medorowa']To ja Ci pomogę:loveu::loveu: Ja to bym chciała nowy aparacik:grins: :diabloti:[/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll:...no wiesz ......myślałam ze nie musze przypominać ja laptopa :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]poczwareczko :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] buhahahahahahahahahahahahahahhahahaa ale wy jestescie fajne:diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu:ażem siem rozmarzyla [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]:crazyeye::crazyeye:...no ...nie obiad ...poczwareczko ....ino gary :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]...to nie tak poczwarko :loveu::loveu:....tobie siem musk stopił wiec KTOŚ musi za Ciebie myśleć :calus: ale nie przejmuj sie na NAS możesz liczyć :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to pomyslcie za mnie o prezentach swiatecznych bo mi juz kurna pomyslow brak...:grins: wasza poczwareczka:diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]A ja napisalam NIE IĆ i nie napisałas że nie jestem WREDNA :bigcool:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bo ty jestes lalus, kujon i dziobak:loveu:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]bo NAS by na BYLE ŚLĄSKI nie zapraszała :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] torebeczko..ty to zawsze wiesz co ja mysle:grins:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]dotarłam a momencik między myciem garów a myciem podłóg :mdleje:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] normalnie ...wclae mi cie nie zal...bo ja sie tylko wyleguje i pale niefirmowe gary z roladami:grins: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:i liczysz że Dilerowa Ci pomoże .....:diabloti:...ona tylko się wyleguje i gary niefirmowe pali :evil_lol::evil_lol::evil_lol:z roladami :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]i Waszke na sląski obiad zaprosila ....a NAS nie :shake:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] boshe....spalony obiad mi wypomina.....sodomia i gomoria:diabloti:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
ooo:loveu:widzialam kotecka:loveu: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
agbar replied to basia2202's topic in Foto Blogi
puk puk........... -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]siemka taszo :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ide myć podłogi, sprzątać, zmywać gary, itd itp :mdleje: [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] chyba cie wyglo.....:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]wirus dopadł mojego Pawcia:mdleje: apokalipsa.... jak jestem z nim :hmmmm: 13?? lat, tak widze go drugi raz przeziębionego :crazyeye: ale ktoś zadilował świat :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :grins:......
-
[quote name='Medorowa'] :loveu: Zaraz wyślę do Was Dilerke:evilbat::evilbat:[/quote] tadam:multi:gdzie mnie wysylasz:grins::diabloti:
-
sciemka torbo:grins:
-
[quote name='evaxon']o kacze jajko z kurza grypa:roll:[/quote] widze ze wirus dalej zbiera swoje zniwo:grins: [quote name='Medorowa']:B-fly::B-fly:[/quote] moj ty glupecku:loveu::loveu:
-
[quote name='Medorowa']Nie ma problemu:loveu: :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] ty jestes moim problemem:grins: [quote name='Vectra']nie , bo może ktoś źle by doczytał i by wyszło , że znowu na kota poluje :diabloti:[/quote] buhahahaha przeczytalam ''na kota PLUJE'':evil_lol::evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']przyjedź i smaruj ten chleb se sama :diabloti: po bochenku i kostce masła dla Lalki , Kano , dwa bochenki dla Ajdy i po pół bochenka dla Frania i Klemki .. worka ziemniaków nie mam zamiaru obierać NIE !!! gotuje ryż .. oka mi się kleją ... jak spale gar , to pierwszy kurier który tu dotrze będzie miał go na łbie :evilbat: nie ma to jak zacząć tydzień w dobrym humorze[/quote] nie pal gara...spal gumy:grins: -
[quote name='Vectra']od razu lepiej i nieporozumień nie będzie :diabloti:[/quote] nieporozumienie bo w leb? czy bo nie trafilas?:diabloti:
-
[quote name='evaxon']ze światłoluba:loveu:[/quote] ale o co ci chodzi:niewiem::diabloti:
-
[quote name='Vectra']dodaj , że w psa , żeby nie było , że po próżnicy siekierę niszczę :diabloti:[/quote] dodaje ze w psa :grins:
-
[quote name='malawaszka']ooo mniammmmm prawdziwy ślunski obiad - kluski ślunskie, rolada i modro kapusta mmmmmniaaammmmm już pędzę :loveu:[/quote] zwolnij kuna bo drzwi nie zdaze otworzyc:cool1: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]popędzaj ....bo możesz nie zdążyć ....nie wiedzieć czy garnek nadal w stanie nienaruszonym :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] w nienaruszonym stoi....bo co????:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Vectra']Witaj chora , nie uzależniona córko ma :diabloti:[/quote] Witaj matko ma w wolnych chwilach celujaca siekiera w leb:grins:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
...to sie nazywa miec rozrywki:diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Wasia chcialas powiedziec ze tez umiesz taki spalic:diabloti::diabloti:
-
[quote name='malawaszka']boszzzz a ja taka głodna jestem :placz:[/quote] roladkow mam wiecej kapuchi tez a i klucha sie znajdzie zblakana - zapraszam:grins:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:sosik o afrykańskiej urodzie zapewne :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] cos jakby wlasnie tak.....diabelski wyglad i niebianski smak....nazwe go..sos Pieklo Niebo:diabloti:
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
nie przypominajcie mi o swietach....:roll: