-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Medorowa']Twoja wątpliwa wypowiedź wzbudziła we mnie wątpliwosci:roll::roll:[/quote] im bardziej was czytam tym bardziej nie mam watpliwosci....nie czytam wiecej bo ogupne doszczetnie:diabloti:
-
[quote name='Medorowa'] To nie ja:placz: To Dilerka dilowała tym virusem:placz:[/quote] [quote name='apple']Dobra Dobra w układzie jesteście - obie!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ja:crazyeye::crazyeye::crazyeye: jam niewinna jak lilija jest:oops:
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]:eviltong::eviltong:...a u ciebie to niby foty som :hmmmm: ....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Rinuś'][I][B]Też to chciałam zauważyć :evil_lol:[/B][/I][/quote] to jakis spisek jest?:cool1:
- 78403 replies
-
ja mam watpliwosci czy w ogole czytac to co wy tu piszecie:diabloti:
-
[quote name='Medorowa']Tak, nie trzaskajcie:shake::shake: Bo je to boli, tak jak bita śmietanka:shake: Praffda Alu:lol!:[/quote] wiedzmo nie udawaj ze cie wzrusza los bitej smietanki:diabloti:
-
no wlasnie Ala...strasznie tu nagadne:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='apple']ładnie to tak zwalać na innych:evil_lol:[/quote] ladnie:grins:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
puscila glosniej muzyke i zapomniala o nas:diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Medorowa']Trzeba być pozytywnej myśli;) :kciuki: Przesyłam dużo zdrówka i pozytywnej energii dla Was;):kciuki:[/quote] dziekujemy:) [quote name='apple']Cześć dealerki aleście natrzaskały postów od mojej ostatniej wizyty:-o[/quote] to nie my to ONE:diabloti:
-
galy nacieszone:grins:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:shake:no własnie tak jak pisałam Ci mial Filipek ...ale 30 lat temu nie było leków ...kurde nawet nie było opcji żeby godnie ulżyć ....umarło sie potem kociakowi ...ale poobijany był cały ...:-([/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]potem jak Baltazar umierał na raka wątroby to już mu wet podał zastrzyk ...ale to było za kilka lat...[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [quote name='Medorowa']:glaszcze::glaszcze::glaszcze::kciuki:[/quote] no coz...na razie musze czekac,zobaczyc...nie bede gdybac.... moze nie bedzie tak zle....
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:-(:-( oby se nie zrobiła krzywdy :-(:-([/B][/COLOR][/FONT][/quote] wlasnie tego sie obawiamy.....
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]mi pokazał jednego.... wyciągnął z szafki :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buhahahahahaha..to cie zaszczyt kopnal:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]aaa... ten kotek :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]az tak źle??? ja nie wiem czy bym sie podjęła walki o życie takiego zwierzaczka... chyba ulżyłabym mu :oops: żeby zaoszczędzić mu cierpień... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]chyba że to nic takiego... i da sie wyleczyć :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] na razie mam tylko relacje telefoniczna, jak przyjade do Polski to musze to zobaczyc....tesciowa mowila ze ona ma problem do miseczki trafic z jedzeniem ,przewraca sie jak je. Jesli bedzie to wygladalo tak tragicznie jak brzmi z opisu...to.....:-(, tesciowa decyzji nie podejmie bo choc to ona sie Mafcia opiekuje to moj kotek jest.....wet po konsultacji telefonicznej powiedzial ze trzeba na nia uwazac i ulatwiac jej zycie, nie wypuszczac z domu...ale ona nie potrafi siedziec w chalupie, siedzi pod oknem i sie drze zeby ja wypuscic, po czym usiluje wskoczyc na parapet i nie trafia albo zachwieje sie i spada.....
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Mafia jest chora??[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]zaglądnij na MIAU ....może tam cos bedzie o tym :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] czytam wlasnie.....i jestem coraz bardziej przerazona..... [quote name='Medorowa']:B-fly::B-fly: Dużo zdruffka dlakotecka ...[/quote] dziekuje w imieniu kotecka.....:)
-
a ile C. ma tych czlonkow? i gdzie?:grins:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:hmmmm: ty masz kota?? :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie znam sie... ale zaburzenie błędnika, problem z utzrymaniem równowagi.... na pewno jest dokuczliwy, uciążliwy.... mój kolega właśnie umiera na chorobę w której jeden z objawów to zaburzenia koordynacji ruchu....... [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] mam kota na punkcie psa....:diabloti: a powaznie tak, mam kota, nazywa sie Mafia i mieszka w Polsce u tesciowej mojej, i wlasnie dostalam info ze kotek chory i szukam po necie...i wlos mi sie zaczyna jezyc..... przykro mi z powodu twojego kolegi:-(
-
sluchajcie ludkowie.....moj kotek jest chory....ma zaburzenia blednika, nie umie biedulka wskoczyc na okno czy murek,chwieje sie jak pijana....z czym to sie kurde je?? mozne jej jakos pomoc?? czy to niebezpieczne jest dla kota bardzo?? moze z tym zyc???
-
[quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]aaahhhhhhaaaaa,.... nie czytam ze zrozumieniem [IMG]http://www.wpk.p.lodz.pl/%7Ejsuch/emots/3/roll2.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] czytaj sama po co czytasz ze zrozumieniem , widzisz przeca ze ci zawadza:grins:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]zastanawiam sie czy jej nie wyrwać... przeca to pierwsza łapa... mleczna :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] wyrwij i kup nowa....w Obi kupisz w promocji :grins:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]te torbaczu... kangurku ty mój ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]bedziesz w polsku na te święta czy nie ... pytałam :mad:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ino pytam... nie obawiaj sie... nie musisz sie meldować ;)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] pytalas a ja odpowiedzialam:grins: [quote name='agbar']bedziesz..i przywioze ci beleco:diabloti:[/quote]
-
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]ty jedna mnie..............................rozszyfrowałaś:eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]witanko poranne:multi::multi:[/COLOR][/B] [/quote] witankooooooooooooooooooo:multi::multi:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:crazyeye::crazyeye:....o masz ....zmirz te gorączkę i nie wysilaj się dziś za bardzo :glaszcze:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]znów slyszałaś głosy :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B] [RIGHT]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/RIGHT] [/quote] taaaa i one te glosy mnie utwierdzily w przekonaniu ze jestem cudna:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Dulkowa...uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]aaaa... i pierwszy dzien rehabilitacji zaliczony: JONOFOREZA i KRIOTERAPIA[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=blue][B] na bark[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=blue][B]. zamrozili mnie na amen... tera odtajam i zaczyna mnie rwać :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no kurna..nie rycz bo mnie duma z ciebie odtaja:grins: