-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
chcialam cos napisac.........co to mialo byc....:hmmmm:aaaa wiem:) dzien dobry:grins:
-
melduje ze dzien dobry i ze nie zapomlam o cie:diabloti:
-
azeby ci bylo milo ty stara wytarta torbo :diabloti:to chcialam ci przypomniec ze dalej jestem z ciebie dumna ze nie zemdlalas:grins:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm:........................................[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no co.....smiech uwiazl mi w gardle....sie poddusilam:grins:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
.....mam nadzieje ze dzis nie wstaniesz tak wczesnie jak wczoraj i nie bedziesz mnie dreczyc swoja obecnoscia:grins:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
dzien dobry..przyszlam z kawa[img]http://www.mysmilie.de/smilies/nahrung/22.gif[/img] -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ogladałam.. nie komentuje... szlag mnie trafił ... kretynizm pełną gębą... czas chyba spieprzac z tego chorego i zacofanego kraju :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja spieprzylam:diabloti:i co? i mi sie zachcialo polskiej telewizji:roll:..... ide spac:pdobranoc moje mile:loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.......- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Medorowa']Jak zawsze:loveu::loveu::loveu: :mdleje:[/quote] moja krolewno:loveu::loveu:
-
[quote name='Vectra']a mnie, mnie , mnie odwiedzisz ? :diabloti: wyjedziesz jeszcze wcześniej :evilbat:[/quote] ciebie odwiedze tez ale sama...bo mi sie chlop w garazu z R. zawieruszy:diabloti:
-
[quote name='Medorowa']O fak:mdleje: Skacze z radości:roll::roll::diabloti:[/quote] jak sie ciesze ze moglam cie uszczesliwic:loveu::loveu:
-
[quote name='lolka75']wlasnie.....kurcze on klnie jak szewc:mad:...no ale gdzies to uslyszal:siara:...w Polsce moglabym powiedziec ze ze szkoly przyniosl:diabloti:...a tu nie mowia "k...wa mac":evil_lol::evil_lol:[/quote] u was nie mowia?:diabloti:...w amsterdamie jak bylismy to po polgodzinie spacerowania z tlumu dobieglo gromkie: ''ja p.ierdole kur.wa to zaj.ebiste jest staaaryyyy'':evil_lol::evil_lol:a tu gdzie mieszkam(Niemcy) to czesciej slysze czasem na miescie curwa niz szajze:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Medorowa']Ale fajny żabsonek:grins: Niezbędny pomocnik każdej szanującej się gospodyni domowej:grins:[/quote] pan Zabsonek i Bartek powiedzieli ze wyjedziemy specjalnie wczesniej zeby cie nawiedzic:loveu:cieszysz sie?:diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
piekneeeeee:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='lolka75'][URL]http://images22.fotosik.pl/85/3b88552f82ca5a33.jpg[/URL] moj 7-dmio letni syn wlasnie powiedzial -ale super jaszczur i jakie zajebiste tatuaze:diabloti:[/quote] hahaha zajebisty siedmioletni syn:evil_lol:
-
poprosilam kolega malzonka zeby pojechal do sklepu po soczki i mandarynki dla chorej zony....oczywiscie ze kupil moj dobry i kochany:loveu:kupil tez pare innych''niezbednych''rzeczy:roll:ale to nic.....wrocil do domu ze swoim nowym przyjacielem:diabloti: oto on:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/124/bf92c1d0026750b3.jpg[/IMG][/URL] haloooo to sem jaaaaa zabaaaa:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/125/da20b86c77975b09.jpg[/IMG][/URL] Dilik tez chcial sie zaprzyjaznic...:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/76/56bbb4d86314892c.jpg[/IMG][/URL] ciekawski strasznie ten pan Zaba:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/124/003fc13090f9c5f9.jpg[/IMG][/URL]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
pokaaaaaaaaaaaaaaaaaaa obruszki:diabloti::diabloti: -
[quote name='malawaszka']czytałam o niefirmowych garach paskudy :icon_roc: :errrr: i o kotku czytałam - co mu jest??? zaburzenia błędnika mogą być też przy zapaleniu ucha wewnętrznego - był badany?[/quote] jeszcze nie....jak bede w Polsce to z nia pojade.....tez myslalam o zapaleniu ucha bo u czlowiekow podobnie bywa....musze czekac....
-
[quote name='Vectra']ot Polska nasza rzeczywistość ............. szlag by to[/quote] ja wiem ze im chodzi o to ze to dzikie zwierze itd....pan je oswoil , sarenka sie do ludzia przyzwyczaila...ale gdzie oni byli jak chlop potrzebowal pomocy???? teraz twierdza ze on nie chcial im oddac Basi...i lepiej dla niej zeby byla w schronisku, bo tam doszla by do siebie, zostala odkarmiona itd. a on co niby zrobil????? i wypowiedz pana policjanta:''uwazam ze ten pan wyrzadzil zwierzeciu krzywde''.....ty durniu zebys kiedys lezal przy drodze i zdychal ci zycze.....a nam i wszystkim potrzebujacym pomocy zwierzom zycze aby na swej drodze spotykali wiecej takich panow Zenonow...
-
Witam nie powitanych:grins: wiecie co...trzesie mna, wlasnie ogladam Fakty na TVN...przedstawili historie pana ktory jadac na wczasy z rodzina znalazl przy drodze mloda sarenke lezaca przy swojej martwej matce...wrocil do domu z malenstwem, poinformowal odpowiednie sluzby ze ma takie zwierze ale nikt nie chcial mu pomoc. wiec ja wykarmil-karmi dalej, leczy, nazwal ja Basia.....po czym wytoczono mu proces!!! jest klusownikiem, zrobil zwierzeciu krzywde i ma ja oddac do schroniska...no ludzie zloci....chlop pomogl, na pewno nie bylo to jego marzenie zeby zamiast na wczasy wracac do chalupy z sarna, nie zezarl jej ,nie zostawil na pastwe losu przy drodze.....i jest winien!! tak!! drodzy wladajacy tym krajem - zamknijcie go, dajcie mu dozywocie!!! na krzeslo z nim albo rostrzelac drania!!!!jak on mogl uratowac sarne!!?to podle wstretne i niegodne istoty ludzkiej zachowanie...dlaczego panie Zenonie nie wysiadl pan z samochodu nie dobil jej jednym ciosem w glowe i nie przerobil na pasztet???dlaczego nie przywiazal jej pan do drzewa albo nie wsadzil patykow w tylek???tak robia prawdziwi ludzie....a to co zrobil pan ratujac Basie wola o pomste do nieba..... chyba mnie ponioslo....
-
[URL]http://images12.fotosik.pl/1/5810cff700c25575.jpg[/URL] :crazyeye::crazyeye:co mu sie stalo:crazyeye::crazyeye::diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:cool1:Madzia....:cool1:Aga....prosze mnie tu grzecznie ....bo mnie się publika peszy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] JEJ tylko powiedz, JA jestem grzeczna[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_16.gif[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[quote name='Medorowa']Jestem zmuszona sprowadzić Cię na ziemię:roll: To blozek Dealera:roll:[/quote] Dealera nie ma..wyszedl..tera ja tu rzadze:diabloti: [quote name='Vectra']siemasz o moja Ty ukochana :diabloti:[/quote] mialabym sie lepiej jakby mnie Medorowa nie gnebila:diabloti:
-
[quote name='Medorowa']Nie nie:nono::nono: Ja zostaję:loveu: ty ić ...:roll:[/quote] [CENTER]:loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu: :loveu: NIE! NIE POJDE! KURDE TO MOJ BLOZEK JEST :diabloti:[/CENTER]