Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. ciag dalszy nastapi
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/140/ac8bafc59a12352d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/106/25ce32e87b604e96.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/140/7e8f0a6896251345.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/106/77250367a95d6194.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]To se z Wami popodróżowałam :grins: wirtualnie [/B][/COLOR][/FONT][/quote] poczekaj :) to nie koniec podrozy:p
  5. fotek pare z wyprawy:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/140/08342eae903d8a3e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/140/e54a672d767f48fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/106/d2d8b2a74aa12428.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/106/ca79b645fb3c4d72.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: :loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images33.fotosik.pl/106/1ec83f48b0098e05.jpg[/URL] Dilasek w ruchu :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]zdjęcia z cyklu --> posłuszny piesek :) ;):evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images29.fotosik.pl/139/8c159bdf596511d2.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images28.fotosik.pl/140/db133cba2e1b7234.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] czesc Zonkilku:loveu: on zawsze jest posluszny..........................na fotkach:diabloti: [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Ooooo cala rodzinka T.:grins:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nooooooooooo cala fantastyczna rodzinka:loveu: [quote name='evaxon'][FONT=Arial][COLOR=black]ooohohohooo zdjecioszki rodzinne :D[/COLOR][/FONT][/quote] ohohohoho raz na jakicz czas taka atrakcja:diabloti:
  7. Dili w Luksemburgu:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/106/40efd9e467970024.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/139/8c159bdf596511d2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/140/db133cba2e1b7234.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]bo ja odnoszę bardzo dobre wrażenia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.....ino gdzie :hmmmm:;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]wróciłam do domu ....wyszło słońce :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] wyszlo...bo wrocilas do domu:diabloti::diabloti:
  9. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]I to się nazywa cywilizowany kraj ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Głoopolek :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] bardzo cywilizowany....zaproponowalam TZowi zebysmy sie przeprowadzli:evil_lol:
  10. [quote name='Alicja']:multi::multi::multi: [B][FONT=Arial][COLOR=red]Odnoszę wrażenie ze Dealerek robił w parku skopyrtki :grins:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images33.fotosik.pl/106/1ec83f48b0098e05.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/quote] bardzo dobre wrazenie:diabloti:
  11. Oznajmiam ze dzien dobry:grins: Pojechalismy sobie wczoraj na wycieczke do Luksemburga:loveu:Malusi kraj ale sympatyczny...niestety Wielkiego Ksiecia nie wiedzialam:evil_lol:ale za to jego poddani zapadna mi w pamiec na dlugo , przede wszystkim z racji swojej uprzejmosci....:loveu:. Myslalam ze to tylko takie jednostkowe zachowania ale chyba nie...choc byc moze my mielismy okazje trafic tylko na takich milych ludzi:). Oczywiscie bylismy z Delarem, polatal troche po parku do ktorego wejscia pilnuje wielka plansza informujaca ze psy nie musza byc na smyczy i zeby sie wlasciciele pieskow czestowali woreczkami na psie koopalony....Tak wiec Dilski zwiedzal luksemburski park bez skrepowania a mijajacy nas ludzie nie robili problemu z tego ze psisko szaleje jak oglupiale:roll:. o , tak szalal:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/106/1ec83f48b0098e05.jpg[/IMG][/URL]
  12. przyczlapalam ci rzec ze nie tesknie:grins:
  13. witojcie dobra kobieto:loveu:
  14. to ja tez nie przegapiam..... tylko sama cos tu bede imprezowac chyba:hmmmm:
  15. dobry wieczor mamuniu:grins:bylam na wycieczce ale juz jestem powrocona....uffff
  16. [quote name='MARCHEWA'][COLOR=red][B]Agbar,[/B][/COLOR][COLOR=black]zdecyduj co zrobić z pieniążkami,które przekazałaś na Jasia.[/COLOR] Ja odrobaczyłam Jasia tabletkami,które miałam w domu,także nic nie zostało wydane ze 100 zł.[/quote]to ja sie tu po swiecie wlocze a JAsio do domku sobie poszedl:multi:nareszcie jakies dobre informacje:multi: yyyy..Marchewa..pomysle....masz jakiegos tymczasowicza u siebie jeszcze????
  17. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]aaaa to przepraszam:roll: niedoinformowana jestem :oops:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] wybaczam ci kochana:loveu:
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]s kffiatami se tu pszyszłam do cie :Rose:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] dobrze ze z kwiatami a nie reszta choiny:grins: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Aga jest dzisiaj taaaaaaka wspaniałomyślna :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] wypraszam sobie....ZAWSZE jestem wspanialomyslna:loveu:
  19. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:mdleje: o dzięki Ci ....jakaś ty dla Mnie dobra :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] wiem:loveu:
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]A ja koffam morze .....:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a tak se napisałam :grins:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] pozwalam ci tak se pisac:grins:
  21. agbar

    Anioły i Demony

    hej MISZCZU:diabloti:glowa do gory...bedzie dobrze:p przelazlam przez blogasa i musze przyznac ze Maxia piekna suka jest:loveu:
  22. [quote name='Vectra']a ja tam nie robie bałaganu ... on się sam robi :diabloti:[/quote] bo ty to nawet o balagnie pojecia nie masz...:diabloti:
×
×
  • Create New...