Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. agbar

    Anioły i Demony

    [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to ja już lece........tylko[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]....tylko [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]......ktoś mi zapierdasił helikopter :placz::placz::placz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] noooo kurnaaaaa.....co za pech:diabloti:
  2. agbar

    Anioły i Demony

    [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll::roll::roll:...i bedzies tusta ......oooo jak się nie podzielisz :razz::razz:;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] alez bardzo chetnie sie podziele:loveu:przybywajcie:multi:
  3. agbar

    Anioły i Demony

    :diabloti:takiego mi smaka narobilyscie,ze wlasnie otwarlam sloiczek i zre, wchalaniam, wsysam..pyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyycha:loveu:
  4. agbar

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75']zamorduja mnie takimi postami:placz:...ani tego ani tego tu nie dostane:placz:...a do Polski dopiero w lecie:shake:. Ale jak dopadne te sledzie to tak sie nazrem....ze sie na koniec ociele[img]http://www.invision.smileyville.net/smilies/girl (8).gif[/img][/quote] nie zebym cie chciala dobic cy cus ale grzybki mam przerozne...tatus mnie zaopatrzyl:loveu:opienki zdaje sie tez bo to jego specjalnosc:loveu:
  5. [quote name='Alicja']:cool1:[FONT=Arial][COLOR=red][B]......eee no taka nieczuła będziesz :diabloti:....zamiast wsiąść w helikopter i pomóc księgowość robić :shake::shake::shake:...oj oj oj ....toż nam się 1/3 wykończy i jak we trzy na 2/3 muska będziemy funkcjonować ....jeszcześ swoje 1/3 wywiozła i nam zostanie 1/3 na pół:placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a gdzie ja tam wyladuje jak u niej na klatce jakies geje halasuja:diabloti: [quote name='lolka75']to ja muska mam chyba nic bo za cholere nie rozumiem co tu Alenka napisalas:evil_lol:[/quote] a widzisz:diabloti:mowilam -nie nadrabiaj!!:evil_lol:
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]bo Ona ciężko pracująco -licząca bidulka nasza jest :razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] niech przyjdzie i blaga o przebaczenie:diabloti:
  7. Moj Dealer zostal wykastrowany w wieku 9 miesiecy.Lape zaczal podnosic po skonczeniu 2 roku zycia. Do dzis na spacerze pierwszy siq jest w kucki i trwa lata cale,a potem to podnosi lape jak mu sie przypomni:evil_lol:Czasem podniesie, popatrzy na nia i kladzie na ziemi:evil_lol:.Ogolnie to jest tak , ze jak jestesmy na polu czy lace gdzie nie ma krzakow to sika jak sunia a jak znajdzie kawalek czegos wyzszego to czasem sika jak pies:evil_lol:
  8. [quote name='Martinee'][URL]http://images31.fotosik.pl/142/ef9f89cc4bdfb4c9.jpg[/URL] boski zakochalam sie[/quote] eeee ale pies czy glut:razz::diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]aaaa....kawusie ...to i ja się napiję[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_13_4.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_13_4.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000"][FONT=Arial][COLOR=red][B][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_13_4.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT][/URL] [/CENTER] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=red][B]wzięlam 3 jakby tak Nasza 1/3 tu dotarła :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/LEFT] [/quote] pewnie nie dotrze...ona mnie fcale nie odwiedza ta rura przebrzydla:diabloti:
  9. [URL]http://images34.fotosik.pl/142/557d482fca1e2bfe.jpg[/URL] zyrafka ma z leksza przestraszony wyraz mordencji:diabloti:
  10. agbar

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75']to ja poprosze..............sledzia:diabloti:[/quote] o! masz tak ja:diabloti:ze slodyczy to najbardziej sledzie i borowiczki:diabloti:
  11. [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue] :diabloti: amerykanizacji mówie stanowcze NOŁ :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] i za to wyznanie nienawidze cie jeszcze bardziej moja stara ruro:diabloti::loveu:
  12. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no paczaj jak zgodnie :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: paróweczke :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nieeeee..paroweczke juz nieeee....moze kawe:hmmmm:
  13. ahaaaa....foty dac....pies z glutem:evil_lol:albo glut z psem:diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/143/31327fe989e88226.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/157/f34246023af3af6d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/158/048d667543957629.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/159/005bdbe89d1832d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/142/ef9f89cc4bdfb4c9.jpg[/IMG][/URL]
  14. co to ja chcialam....
  15. [quote name='Alicja']:loveu::loveu:[/quote] niechaj bedzie:diabloti::loveu:
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:..no przecie wiadomo ze On Nasz :grins: ...ale nie NAS miałam na myśli :evil_lol::evil_lol::evil_lol:....aaa i wpadnij ekranik przetrzeć :p:loveu:bo sięmi forskło jak czytałam :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a ze kogo przepraszam mialas na mysli??:diabloti:AAAAAa wiem:loveu:Pawcia i Cezara:evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi::multi:widzisz ...intuicja mnię tu przygnała :loveu::loveu::loveu:thanx[/B][/COLOR][/FONT][/quote] plis:loveu:
  17. Alunia special for ju:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/142/3d7ca204939e179e.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]no taaa ... z kim przystaje takim sie staje :p:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] no jak tak pomysle to faktycznie...zmienilo mu sie od dnia w ktorym poznal niejaka Alicje i Madzialene:diabloti:
  19. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/158/0ff610df210705ad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/157/f7e841aee6893f9e.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]to skad wiesz jak nie wiesz :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie wiem:diabloti: [quote name='Martinee']a mam pytanie a jak był mały to był grzeczny ??[/quote] tak szczerze to byl grzeczniejszy jako szczeniak niz teraz:evil_lol:
  21. czesc Luskowa:loveu:
  22. [quote name='Martinee'][URL]http://images26.fotosik.pl/158/de997a1c7e9f8697.jpg[/URL] jaki piekny a ta postawa[/quote] piekny ci on jak nie wiem co:evil_lol:
  23. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][B][COLOR=green]No to czekam na ten okaz miłosci........:lol:[/COLOR][/B][/FONT][/quote] no to sie doczekalas:loveu: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Na co on tak pyszczy? :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL="http://images30.fotosik.pl/158/9aac687968411cdd.jpg"]http://images30.fotosik.pl/158/9aac687968411cdd.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] a pieron go wie...pewnie jakis wyimaginowany wrog byl w poblizu:evil_lol:
×
×
  • Create New...