Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ja nie wiem :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]powtórz sie :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] w skrocie::roll::loveu::multi::lol::cool2::thumbs::Rose::Cool!: i takie tam:cool1:
  2. Ukradlo mi posta:mad:nie bede sie powtarzac...te co mnie znaja wiedza co mysle:grins:
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]wystarczy z takim maleńkim demoniątkiem .....:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]albo nie zapalaj :razz::razz::razz:bo może wybuchnąć :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] malina sie spoznila....tunel otwarli dopiero przed 11:diabloti: zaraz bedziemy rozpalac ogien:multi:na razie skrecamy laweczki ogrodowe,jedna skrecilismy zostala jeszcze jedna:multi: [quote name='Vectra']czytam i czytam i czytam i wiem , że to moja rodzina :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] ale ze po czym wnosisz:hmmmm: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]helloł ;) :multi::multi::multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] elllooooolll:multi:
  4. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]pamiętaj ....zapal światełko i złóż jutro hołd tej dzielnej maleńkiej malince[/COLOR][/FONT][/B] :cool3::cool3:[/quote] moge jej nawet ognisko zapalic...z demoooonemmmmmm:diabloti:
  5. [quote name='Alicja']:placz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:placz::placz:biedna maleńka malinka :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] biedna...zginela niestety smiercia tragiczna..zmiazdzona wielotonowym usciskiem szczek...nie zdazyla pozegnac sie z rodzina ani przyjaciolmi....Na szczescie smierc byla szybka,przegryziona zostala w srodku, w samym centrum swego jestestwa,zgasl plomien jej watlego zycia w sekundzie....i wtedy ujrzala.....swiatlo...i poszla za nim.......wedruje ciagle jeszcze dlugim tunelem.....bardzo dlugim..rano ujrzy swiat ponownie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:mysle ze ok 9:hmmmm::diabloti:
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:to ON to moje też zjadł :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie dalo sie ukryc...spod fafla sie malinka wyslizgla:evil_lol::diabloti:
  7. [quote name='Vectra']Dziękuj psu że zjadł ciasto ... dba o Twoją smukłą talie :grins: ale psu ciastko ????? chora jesteś na głowe ??? !!!! nie wiesz , słodycze są szkodliwe :mad: :diabloti:[/quote] Bardzo mu dziekuje...bardzo..az mnie gardlo od tych podziekowan rozbolalo:diabloti: Jakie ciastko??? Ja powiedzialam ciastko???:crazyeye:niemozliwe:shake:...chodzilo mi o dwa..DWA kawalki ciasta..ze smietana,malinami i galaretka:loveu::loveu:takie ladniusie,calkiem spore kawalki......i masz racje Vectro matko moja..chora jestem na glowe:placz:nawet mu kawy do ciastka nie zrobilam:shake:dobrze ze sie sie nie udusil:roll::diabloti:
  8. a o ktorej ty opozycji mowisz? o tej co ja mysle??
  9. [quote name='Vectra']Ja też powiem Wam tylko CZEŚĆ :diabloti:[/quote] no to powiedzialas:grins: i co dalej?:diabloti:idziesz juz?:loveu:szkoda ze nareszcie:diabloti::loveu:
  10. A ja se przyszlam poczytac wasze wywody filozoficzne:diabloti:i bardzo sie one mi podobaja:loveu: zdjecia tez se obejrzalam :loveu:
  11. bosh....cos ty mu zrobila ,ze on ma takie pragnienie??:diabloti:jaki zmeczony:placz:na lezaco biedak pije:placz::diabloti:
  12. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]bosh ....sterylkę aborcyjną zrobiłas :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] mozesz mnie zlinczowac:diabloti: Pozarl....polozylam na lawie w przedpokoju...,poszlam do auta po reszte zakupow i jak wrocilam to papier wylizywal...:mad:Bardzo szybko mu poszlo..normalnie to je jak zolw....A taka mialam ochote na ciastko do kawy....:placz:Bede se musiala upiec a sie mi nie chce..Wypcham gada jak nic, na deszcze go wygnam,na mroz, na zawieruche a ten wyslimtany papier mu na droge dam:diabloti:nie powiem gdzie mu go zapakuje:diabloti:
  13. [quote name='evaxon'][URL]http://images28.fotosik.pl/205/4a65f475a6846112.jpg[/URL] haha a co on taki wykręcony:evil_lol:[/quote] takiego go z pralki wyjelam:niewiem: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]poza na pieska gończego --> [URL]http://images25.fotosik.pl/204/52dd1916c48b5594.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images28.fotosik.pl/205/4a65f475a6846112.jpg[/URL] ucho mu ucieka :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] dobrze ze mu noga nie ucieka:eviltong: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]że ja nie wiedziałam że tu takie fajne tematy ... sis mnie własnie uświadomiła....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]noooo czytam to co piszecie i masakra jak Wy maltretujecie te swoje psy...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]TAK WY! WY!.. przeca nie ja....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]BO JAM JEST PRAWDZIWA DOGOMANIACZKA :[/COLOR][/FONT][/B] [LIST] [*]kolczatka- NIGDY W ŻYCIU- Klocuś ino na srebrnej kolii prowadzany :grins: [*]żarcie- samo mięcho- z BIERDONKI - PUFFI sie zwie :grins: [*]samochód- nie miałam ABSu więc rozwaliłam grata- nie bedzie mój pies jeździł autem bez podstawowych gadżetów... [*]nadwaga- dla jego dobra, żeby nie zagłodził sie chłopczyna :roll: [*]klapsy w doope- i tak nie czuje- to ino w ramach masażu ;) [*]jajka -STWIERDZONO!!! jak można okaleczac psa :diabloti: [*]kąpiele błotne- zagwarantowane min 1x na miesiąc [*]kąpiele w wodzie :hmmmm: noooo w lipcu my byli nad Wisłą... a poprzednio w czerwcu.... 2 lata wcześniej :cool1: [*]aaa i jest z pseudohodowli jakby kto zapomniał :grins:[/LIST][FONT=Arial][COLOR=blue][B]JAM JEST DOGOMANIAK ZE KRWI I KOŚCI.... [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a propos krwi- ok, przyznaje sie- upuscilim my w poniedziałek mu troszku :roll::placz: o ja zła i niedobra.... pan wet go nakłuwał 666 razy :placz:[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=blue] [B]i to jedyne co możecie mi zarzucić [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Jak moglas...idz mi stad..nie pasujesz do nas..psujesz nam reputacje:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Klockowa ....jaka TY poprawna jesteś ....nie to so My dręczycielki :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]cze Zamęczyczacielko Psowjowa :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]przywiozłaś mi tego loda ;/[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] przywiezlam ci loda....przywiezlam tez ciastko z malinami i oswiadczam ze zezarl je pies.....:cool1: [quote name='AlKil']Och jaki biedny, cierpiący pies na tych fotach... Widać w jego smutnych oczętach niemą prośbę o ratunek!!!:diabloti: Cze Dilska!:cool3:[/quote] phii..takie cierpienie to nic....ja mu dopiero moge zrobic z doopy jesien sredniowiecza....ten darmozjad pozarl moje ciasto:mad: [quote name='lolka75'][URL]http://images26.fotosik.pl/205/c8b466cd86ee8a56.jpg[/URL] lazi po wiosce i pogwizduje:evil_lol: normalnie pan na wlosciach:multi:[/quote] no normalnie postarch wsi i przyleglych okolic:diabloti: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]hej Ago:multi: przszla następna wyrodna dogomaniaczka, nie dość że mój pieso notorycznie na kolczatce chodzi, je karme z Lidla no czasem Chappi:roll: to jeszcze jest notorycznie maltretowany fizycznie i psychicznie przez taką jedną:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]no coż do TOZ-u ze mną:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Witaj w klubie kochana:multi: Ja rozumiem.....kolczatki,dieta,klapsy ale po co te emocje zaraz.....musialam wykastrowac emoty...
  14. [quote name='Pysia'] Nie mam ale...Powinnaś wiedzieć, że po sprzątaniu należy się wykąpać a nie dezodorantować :diabloti: Łazienka w miare na dole ;) Idę na góre ;) A co do porządków to wcale czysto nie mam :shake: Poczekaj az sama będziesz miała dom.... Nieustannie sprzątam i tak nie mam tak czysto jak w bloku :cool1: Chyba nawet mam brudno :-o[/quote] ze po sprzataniu kapiel..hmmm na to nie wpadlam:evil_lol::evil_lol: tez mi sie wydaje ze w bloku sie jakos mniej brudzi...ja nie wiem czemu mam non stop ziemie i trawe w domu.....sama sie sieje czy co:niewiem: Wczoraj B. kosil trawsko i polowe tego co skosil mialam w domu...a ja mam tylko jednego psa:crazyeye::evil_lol:
  15. ja nie histeryzuje:obrazic:...ja sie wczuwam:grins:
  16. zajrzalam tylko zobaczyc co sie tu wyprawia:diabloti: ale siakis taki spokoj:cool1::evil_lol:
  17. Pysiowa:razz:i jak? masz ten dezodorant?? bo wiesz...po takim sprzataniu to ci moze przydac:diabloti:
  18. ja blagam:modla:....wysle Johnnemu prowiant..tylko mi go nie wysylaj:placz: HA!!Alicja...w koncu wyszlo szydlo z wora:diabloti:
  19. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/205/4a65f475a6846112.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/205/a15015c9ba9cfff0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/205/c8b466cd86ee8a56.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/204/a01148139e66312f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/204/fd45d9480be1002e.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/235/d7bc1be6a3cf5dac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/205/135d6b2ab6247dbc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/235/5a49202f331a2a9b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/236/34ae9fc784556144.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/205/57425a26dbdf4463.jpg[/IMG][/URL]
  21. i lazi za mna z tym apartem..opetana taka:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/204/87ed303e9f9b2bfc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/236/0dcc465a283f2384.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/236/042b1a9d6601ec60.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/204/d9032699ce60e5d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/204/52dd1916c48b5594.jpg[/IMG][/URL]
  22. dzien dobry.oto ja....wymeczony,zmaltretowany spacerowaniem w upale..niech mnie ktos uratuje:placz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/236/9b37be9dcca243e1.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='oktawia6']miot powinien od razu poddany eutanazji tuż po urodzeniu a [B]Met wpisana na listę czarnych kwiatków[/B] za dużo tych kwasów! zdjęcia tego chlewu - znalazłam-w nocy wstawię 2:cool1:[/quote] popieram w 100%.....:angryy:
  24. o boshhh:placz:Krosiu morduje misia:placz:wypruwa mu flaki i robi trepanacje czaszki:placz:a TY podla nic..uratujmy misia:placz: :diabloti:
×
×
  • Create New...