-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
to ja se zacisne jeszcze tego nosa..widze ze to dziala:diabloti: -
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]cześc Aga [/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]piekny ogień[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]zapatrzyłam się i nie mogłam oderwac oczu[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]patrzę nadal[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]:diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/B] [/quote] tylko sie nie za patrz...bo sie posiksz w nocy:evil_lol: [quote name='lolka75']czesc pseudodogomaniaczki:loveu::multi::loveu:[/quote] czesc :multi::multi: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]witam :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] witam:multi: [quote name='malawaszka']buahahahha o 8 rano to moje psy by chyba nie wiedziały co ze sobą zrobić na dworze - ja też jescze nie byłam :eviltong:[/quote] a ja juz bylam..wlasnie wrocilam i mam nawet dokumentacje fotograficzna:grins:
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:cool1:...a potem Dili :razz::razz:......żeby mnie tu teraz na Qdłaczka nie zwalić winy ...bo on czysty chłopak zwieracze mu trzymają :p[/COLOR][/FONT][/B][/quote] oczywiscie ze Dealer..ten darmozjad jeden:evil_lol: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no so ty ...pogło cie :crazyeye::crazyeye::crazyeye:...teraz kawa , komp , kawa ......a z psem jak sie oporządzę :roll:jak będzie mu się chciało to powie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] no kurna widzisz...taka pogieta jestem:cool1:pomieta nawet chyba:diabloti:musze sie wyprasowac:roll:
-
[quote name='Alicja']:roll:[FONT=Arial][COLOR=red][B]se oznajmię , że wstałam 9.11 a so kto mi zabroni .....sześć [IMG]http://www.pic4ever.com/images/loveshower.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] a na spacer z psem ty niedobra o 6 rano to co????:mad::diabloti:
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]o zwieraczach nie zapomnij :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [/quote] za pozno:roll::evil_lol: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']Zniosę przez Was jajko :obrazic:[/quote] a mozesz dwa od razu? na miekko poprosze:grins: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Luzia&Funia']Skąd wiesz :razz: Jeśli tak to zaraz to zrobię :diabloti:[/quote] bo znam Madzialene..jesli chodzi o Qdlatego to pewnie jak bys w srodku nocy zadzwonila Madzia bylaby heppi...moze nie calkiem przytomna ale heppi:evil_lol: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]miiiii [/B][/COLOR][/FONT]:multi::multi::multi:[IMG]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__smokelots.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]na tel. non stop- tzn. właśnie wychodze do US z pitami, potem do weta po wyniki badań mojego jorczka, i tablety na robale dla Qdłatego... do siedziby jastrzębskigo portalu z ogłoszonkiem, potem do szpitala zanieśc Pani Eli ogłoszonka o Qdłatym:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]na tel. powinnam być dostępna po 12tej, [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]na skypa po 18tej ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] juz sie dotlenilam...:roll:a ty tak nie lataj bo sie spocisz.....:diabloti: -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
agbar replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
foty cudneeeee:loveu::loveu: Biedny ranny piesek.....jak mi go zal buuuuu:roll: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Luzia&Funia']Dziękuję :Rose: A kiedy mogę zadzwonić??:razz:[/quote] JUZZZZZZZZZZZZZ:grins::evil_lol: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ino oddychaj przez usta... nie zapomnij :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to teraz mi mowisz:crazyeye: a ja sie zastanawiam skad ta sinica na twarzy....musze sie dotlenic..komu papierocha?:grins: -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]Hej:multi::multi::multi:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]bedzie Zuzia( moja cór tak ma):multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]znaczy się...............wybijnokno:cool1: i niespokojna dusza:cool1:.......... będzie miała siostra co robic:razz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]nich sie lepiej zastanowi nad imieniem:razz::razz::diabloti:[/COLOR][/B] [/quote] co racja to racja....siostrzenica mla tyz Zuzia:roll:diabla chyba w doopalonie ma:evil_lol: -
tak ogolnie to chcialam wam powiedziec ze chyba was te moje demony opetaly:diabloti: [quote name='malawaszka']ja też ja też - w ognisko się zawsze zagapiam :loveu: uwielbim to:loveu:[/quote] tez lubiam ,dlatego poprosilam..eeee nakazalam grzecznie panu mezowi rozpalic ognia... [quote name='Vectra']Postanowiłam już !!! Jako , że mieszkam na wsi , w małej izbie , oddaje psy .... Pies na wsi nie jest szczęśliwy :diabloti:[/quote] nareszcie..chwala ci siostro...:roll: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]tak tak ....najlepiej w salonach :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a ja muszę oddać Ozzulka :placz::placz::placz:nie mam klimy w aucie :placz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Ty...Ty...tfuuu dreczycielko:evil_lol: [quote name='AlKil']Mogę Ci pomóc! [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/a037.gif[/IMG] To za pająka!!! [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/k070.gif[/IMG] Zdołowałyście mnie... Ani klimy, ani ABS-u, ASR-u, Killuś ma tylko jedną kokardkę ( a teraz i tak nie mam gdzie mu jej przyczepić), nie ma łóżeczka z baldachimem, nie noszę go 24 godz. na rękach, pozwalam mu latać po działkach luzem i sie brudzić, kąpać się w jeziorze w marcu...:placz: Zostawiam psy czasami same na parę godzin... No i mam bachory!!! :cool1: Chyba na siebie doniosę...[IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/s075.gif[/IMG][/quote] nie musisz sama.....JA doniose:grins: [quote name='AlKil']She mentolowe super lighty i cola... Zatruwałam Killusiowi otoczenie - bierny palacz - gdybym miała honor, to powinnam se palnąć w łeb!:roll:[/quote] o matko....:mdleje:...zapomlam ze ja tez truje to moje malenstwo i to od szczeniaka...dlatego ma taki zryty beret:shake: Oznajmiam iz...nie bylam jeszcze na spacerze z psem.....on se spi..a ja sie boje go obudzic:diabloti:moze sie zechce zemscic za te meki ,ktore mu co dzien zapewniam....
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='clockwork']wszystko działa... PW, gg: moje- 5744348 Ali 8674671 telefon mój 604 626239 Ali 600 366978 albo skype: kamuflaz-pawcio Ali nie pamiętam :evil_lol: na skypie bede po 19tej- bo w pracy mi nie działa :shake: czekam na kontakta bo jakoś tajemniczo :razz: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a ja mam potencjalnego chętnego w Jastrzębiu- chłopak 19 lat, mieszka sam w domu z ogrodem ... w piątek jedziem pogadać :p[/COLOR][/FONT][/B][/quote] zaciskam lapy,kciuki,nogi...nos tez moge zacisnac...poswiece sie:cool1: -
Skoro Bea zostala pozarta i wychleptana to kto tu do nas pisze???:crazyeye::diabloti: duchi normalnie tu som:roll:
-
[quote name='Vectra']Ja na gaz czekałam niecałe 3 miesiace ... prąd był i woda też ... ale ma się w starostwie znajomości ;) bez tego do dziś bym czekała :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Odbiór budynku to tam pikuś ;)[/quote] [quote name='Vectra']Ja na gaz czekałam niecałe 3 miesiace ... prąd był i woda też ... ale ma się w starostwie znajomości ;) bez tego do dziś bym czekała :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Odbiór budynku to tam pikuś ;)[/quote] tak,tak...widzimy ze masz znajomosci..nie musisz sie powtarzac:diabloti: Czesc podrozniczko:multi:
-
[URL]http://images34.fotosik.pl/235/a9121a7617af6124.jpg[/URL] :roflt::roflt: czesc Efff:loveu:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Czesc zonkilku:multi: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jestem umarnieta ze smiechu.....musze sie zebrac z podlogi:evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']serio , serio przydała by się jakaś zadyma :diabloti: może napiszę wątek na PWP że muszę oddać moje psy PILNIE , byle gdzie , bo się okazało , że mój kot ma alergię ? :evil_lol:[/quote] Mamusia ja blagam:modla:zrob zadyme...bo nudy jasna cholerka taaakie:diabloti: -
Czesc przekleta ,wykleta i niedobra i sztuczna nieprawdziwa dogomaniaczko:diabloti:a ja i tak cie kocham:loveu:
- 78403 replies
-
PIERWSZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:diabloti::multi::roll: dzien dobry oznajmiam:grins:
-
[quote name='AlKil']helloł! Foty ogniste nie powaliły mnie na ziemię, tylko dlatego, ze już leżę...:crazyeye: A jak ostatnio poczytałam sobie o yorczku do adopcji, to też stwierdziłam, że jestem doopa a nie odpowiedni właściciel dla jednego psa, a co dopiero dla trójki. W ogóle prawdopodobnie nie powinnam nawet hodować ani jednej muchy... Na dodatek jestem bezdomna i podczas tej bezdomności wziełam Balladę, a druga NIEODPOWIEDZIALNA PSEUDODOGOMANIACZKA mi ja dała... Sama sie wychłostam, a co mi tam... [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/d010.gif[/IMG][/quote] Podaj bicza..tez sie chlostne...:diabloti: I jeszcze mi sie przypomnialo ze ci pajaka zaglodzilam:mdleje:....
-
[quote name='Alicja']:cool1:[FONT=Arial][COLOR=red][B]....kielbaskę chciałam widzieć [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a demony to normalna sprawa widziane są głównie w ognisku :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]nie wiem cholera dlaczemu mogę godzinami patrzeć w ogień i na morze ...i tych 2 żywiołow się też boję :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Bartek widzial tanczacych ludzi,ja demony...wiem ze mam ich sporo w sobie ale zeby zaraz wlazily w ogien?:hmmmm:...jesli tam wlazly to niech juz tam zostana... Mnie tez przeraza sila ognia i wody.....