-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
Dili z badylem:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/269/99947297c0c06f95.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/221/0a7604ac8b31ec06.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/221/f6fa9e1fdea230ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/270/1ce7901c93338395.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/222/c844ada0887f6ae4.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Medorowa']:roll: To przczytaj te co jom i zapytaj "kto tam":placz: Jeszcze raz, próba generalna:grins: Puk puk ...[/quote] czego wali po szybach?????:diabloti: dobrze?:loveu:
-
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]heja[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]nie ma Ciem:razz::razz:[/COLOR][/B][/quote] ciem nia ma...ale JA jestem :grins: [quote name='Medorowa']Kurna bajek nie czytała, hęę - mówi się KTO TAM:obrazic:[/quote] czytala....ale chyba inne niz ty:diabloti: [quote name='apple']:roll::roll::roll: [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]no dobra:roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]I tak wiem że mnie koffosz:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] nooooooo:cool1::diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hand: .....JESTEM :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :multi::multi::multi:wpuscili cieeeee:loveu::loveu:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:) ja nie mam swojego trawnika coby go kosić ale na podwórko przychodzą z kosiarkami o 7 rano i wycinają to trawsko i budzą mnie zawsze :angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ojjjj znam to z czasow z mieszkania z rodzicami na duzym osiedlu:shake:mialam ochote panom kosiarzom zrzucic cos na leb z 6 pietra:evil_lol: [quote name='Fenris']To jak u mnie z samego rana jeżdżą wozy zmiatające ulice :angryy: Kiedyś na takie okazje kupię sobie wiatrówkę i wszystkich takich powystrielam! :diabloti:[/quote] jak se juz postrzelasz to pozycz wiatrowki:roll:mam takich paru co sie do odstrzalu nadaja:diabloti: [quote name='malawaszka']haha ja mam teraz sielankę - koszenie trawników tymi ręcznymi bzykaczami :angryy: i to TYLKO o świcie! a jakby tego było mało to sąsiad z góry od dwóch tygodni rano robi kilka odwiertów w podłodze swojej czyli w moim suficie :angryy::angryy::angryy: mam mordercze myśli :diabloti:[/quote] ooooo sasiad bedzie cie podgladal przez dziureczki w sufitu:evil_lol: [quote name='Selket']Cześć :loveu: :loveu: Widziałam tego najpiękniejszego w wsi i wyjście z mroku rówież ;)[/quote] huuraaaaa:multi:jak widzialas to sie ciesze:loveu:znaczy oczka dzialaja:evil_lol: [quote name='evaxon']ciem dobry:loveu::loveu::loveu:[/quote] ciem niedobry:shake:ciem wlecial do pokoju i Dili go chcial zjesc,klapiac szczeka podskoczyl zeby upolowac ciema i walnal o kant stolu:shake:.....zyje,ale ma guza:roll:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]gdzie Ty się zapuszczasz do takich dark lasów :crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witaj :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] lubie te mroczna strone lasow:diabloti: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]..................uwielbiam patrzeć jak trawa rośnie...............[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]a potem koszenie:angryy:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]grabienie:angryy::angryy:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]zadymianie wiochy:diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/B][/quote] patrzec patrze jak rosnie ale nie kosze nie grabie nie zadymiam jak pieknie tadam:multi: [quote name='Fenris']Skejt do skejta: - ja to bym chciał na wsi mieszkać ... - a czemu? - bo tam na wiosnę wszyscy trawę palą! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie lubiem kosić bo zawsze to na mnie spada ten domowy obowiązek :roll:[/quote] a ja bym se chciala pokosic ale kolega maz ma takie hobby ze lubi kosic,podkaszac,wykaszac wiec niech se juz ma:roll:przeca nie bede mu kosiarki wyrywac:evil_lol:
-
witoj:multi: Ja mam imie dla dzyndzla:diabloti: A-jak ADWENT buhahahhaha:evil_lol:
-
czesc kobieto z fryzura:grins:
-
No to czesc:hand:i czesc:hand:
-
[quote name='Fenris']Jaki tam mrówkolog, pod lasem mieszkam to mam je obcykane, nieraz na mnie powłaziły :roll: to sprawdzałem kidy siem wkurzom :roll:[/quote] ja tez mieszkam pod lasem...w lesie prawie:cool1:i jakos nie mam ochoty sprawdzac kiedy siem robale denerwujom:diabloti:za to chetnie bym sprawdzila jak bardzo trzeba je wkurzyc zeby sie wyniosly :evil_lol:ale tak na wieki:cool1:a najbardziej na swiecie nienawidze tych takich co nie wymieniam z imienia -bo wywolam wilka z lasu-co to maja duzo nog....i sa wstretne ,obrzydliwe i chca mnie zjesc:cool1:brrr:roll:
-
[quote name='bonsai_88']Witam... co tu tak cicho? Toż już połowę dnia mamy :evil_lol:... czy tutaj tylko ja muszę wstawać o 6 rano :roll:... Ps. awantura zrobiona - pani na uprzejmą propozycję, żeby przyszła i poprała mi pieluchy czemuś sie oburzyła :razz:. A pralka powinna być do poniedziałku :roll:...[/quote] nagralas mi awanturkeeeeeee??:razz::evil_lol:
-
czesc rozczulona:loveu:
-
Wstretne gaduly pospolite:diabloti: i wystarczy...se pogadalam,ide:grins:
-
ooooo jaki znajomy jezor:loveu::diabloti: dzien doberek:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='Fenris']Witam również :p Np ściskając palcami, gniotąc itd. nie mają w zwyczaju jak czerwone gryźć gdy tylko na nas wlezą ... jednak gdy wlezie pod ciuch i to ciuchem zostanie przyciśnięta ... :roll: to tysz może szczypnąć :p ale z reguły wolą nawiać:p[/quote] no popatrzcie:roll:mrowkolog:multi::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Fenris'][quote name='agbar']a czy te wielkie bez skrzydel tez gryza????????????????????bo lazila taka po mnie:placz::placz:[quote] Hmmm w sumie nie gryzą, a szczypią, ale trza je wpierw porządnie wkurzyć :eviltong:[/quote] co za nieporzadna odpowiedz:diabloti:co ja mam zrobic im zeby szczypaly???bo ja nie wiem czy jak wrzasne okrutnie jak mi toto lezie po nodze to ona sie juz wkurzy ta mrowa i mnie uszczypnie???czy jak moj pies jej nosem robi bec bec to ona juz wkurzona???cholercia..zrozum tu czlowieku mrowkie:roll: [quote name='Medorowa']Puk puk:roll::roll:[/quote] nooo???czego???:diabloti: [quote name='lolka75'][URL]http://images27.fotosik.pl/220/6958006625d3c325.jpg[/URL] ja chyba nie przyjade jak takie potfory:loveu: laza po Waszej wsi:shake::crazyeye:[/quote] zeby tylko lazily po wsi....one skacza,leza,siedza..w ogole masakra... a tak po za tym sledzie mam zas:razz::razz: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B].nie było Cię???[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]czy jakoś tak??[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]pewnie opalanie w ogródku robisz[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]albo pilnujesz krzaczków coby Ci szpaki owocków nie wyjadły:diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/B][/quote] nie bylo mnie bo jakos tak......bo dlaczemu mnie nie bylo:hmmmm: aaaaaa juz wiem nie bylo mnie bo bylam w ogrodku i patrzalam jak trawa rosnie:diabloti: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Witaj rolniku z niemcowej wioski:loveu: Tak mi się troszku ckni za tobą:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie rob wiochy:cool1::loveu:
-
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]światłem i cieniem....................zajebioza!!!!!:modla:[/B][/COLOR][/quote] Powstan:cool1:wystarczy tego bicia lbem o glebe:diabloti: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]jakie on wykręcony pozy przyjmuje ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]widziałam dark las ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a ja w nim bylam w tym dark lesie:roll: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][URL]http://images30.fotosik.pl/221/380790f9a4dc254b.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]peta tysz widziałam [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]jak som robale to na wsi ffcale nie jest pienknie :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] swiete slowa Alicjo:cool1: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Aga foty z cieniem, po prostu piekne, normalnie składam ci hołd:multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] no dobra....skladaj:grins: [quote name='evaxon']cze Dilka:multi::multi::multi::multi:[/quote] czesc EFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF:multi:
-
[quote name='Fenris']Bosz, ale siem uśmiał ... i spóźni na spotkanie na spacerek z pewna panna :roll: Co tam, panna poczeka :diabloti::diabloti::diabloti: Mrówki duże bezskrzydlaste nie gryzą, a szczypią, choć to wcale przyjemnym też nie jest :eviltong: ale trza je wpierw [U]porządnie[/U] wkurzyć, inaczej to bezkonfliktowe som :p A tak poza, czego od razu "przystojniaku", ja Dorian, miło mi, bez tytułów prosze:eviltong:[/quote] mezczyzno z psem....:diabloti:a jak sie porzadnie wkurza mrowy ogromne??Bo jak mam juz je wkurzac to porzadnie....ja wszystko robie porzadnie:grins::evil_lol: i ten tego: dzien dobry oczywscie:multi:
-
buhahhahahahaha:roflt::roflt::roflt: Cezar..ja cie prosze...:roflt::roflt::roflt::roflt:buhahahhahaha...te nogi...no nie moge:evil_lol::evil_lol: [URL]http://images33.fotosik.pl/268/6c8de4d26bb56047.jpg[/URL]
- 78403 replies
-
[quote name='bonsai_88'][B]agbar[/B] tylko kuchnia też mikroskopijna - nie mam piekarnika, bo już się nie zmieścił [przegrał ze zmywarką - moją miłością życiową :eviltong:]... a po za tym myślisz, że czemu ja mam prać w ręku? Bo czekam aż mi nową pralkę przywiozą [zamówiłam 2 tygodnie temu i miała być do dzisiaj... jutro dzwonię do sklepu robić awanturę :diabloti:[/quote] nagraj awanture:loveu:uwielbiam awantury:loveu::diabloti:
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a ty pełzaczku :loveu: dokąd :p[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a pelzaczek to ten tego panie jasnowidzacy nomalnie:loveu:se zacytowal zanim wieszcz napisal:evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ja pier****[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=red][B]dzielę:grins: Aga woła chyba mnie dziabnęła pscoła :crazyeye::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to nie Age:grins:to misia dziabnela:diabloti: ujebala misia pszczola o ty curwo misio wola za te meki za te bole rozpierdo(l)e wszystkie ule :roll:
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a tak mnie na literature wzionło dziś .......no so :eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] niiii no niiiic...tak se ino bzycze pod nosem:evil_lol:bzzzz...bzzzzz:evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol:Telimena :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a ta zas sie dopatruje:loveu::eviltong:
-
Przystojniaku...zadawszy ci pytanie w mienia w blogasie:cool1:w sprawie tfu!mrowek:cool1:jak z ciebie taki znawce to ja pragne odpowiedzi:roll: