-
Posts
11789 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
23
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaG
-
Prześliczna Gabi (z Łodzi) niestety odeszła.. (*)
AgaG replied to bonika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
trzymam kciuki!! -
:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
-
Oj Black-sheep to Ty oczek nie zmrużysz, jak zima przyjdzie :eviltong::evil_lol: No ale nie ma co dyskutowac z miłością matki:eviltong: te Twoje zwierzaki to mają opiekę widzę całodobową, tragaża, kucharza... tak. a skoro denisek taki grubasek to może o jakiś lektyce trzeba będzie pomysleć:eviltong::lol:
-
Kraków-TIMBA odeszła w ramionach swojej kochanej pani [']
AgaG replied to black sheep's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wiem tylko tyle, z racji mojej licznej gromady na tymczasie,nie mam jak pojechac do schronu.. -
no bo im ulegam czasem:oops: np. mój slodziutki Zahirek wyprasza serki różne: topione i białe, czasem pączki, no i różne takie tam... pychotki:loveu:
-
No leków ona teraz już nie potrzebuje. pan Tomek daje jej tylko jeszcze ten przeciwkrwotoczny, tylko zapomniałam jak się nazywa teraz..:oops: natomiast hotel kosztuje, a takiej łobuzicy nie będzie łatwo domek znaleźć. Nawet nie wiadomo, czy do "Kundla" będzie szansa ją wziąć, skoro kobiet nie lubi? Muszę szybko o plakatach pomyśleć i brac się za szukanie domu... ale łatwo nie jest, bo moje cztery psy, Bungo i ona... czasu okropnie brak..:roll:
-
Spotkasz się jeszcze z nią na pewno, a gdy śpisz ona na pewno stoi przy twoim lózku i pilnuje, abyś dobrze spał i wącha Twoją poduszkę... psy od nas odchodzą widzialnie... ale są, pozostają, choć tego nie widzimy... Twój smutek pewno troszkę ją martwi... trzymaj się..
-
pytałam mar. gajko telefonicznie i nikt nie zadzwonil!
-
Kraków-TIMBA odeszła w ramionach swojej kochanej pani [']
AgaG replied to black sheep's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Suczka miała operacje jakiś czas temu,ale późno. jest słaba, radzi sobie coraz gorzej... -
jesli denisek tyje, to albo dawaj mu specjalną karmę dla grubasów (o ile lubi suche jedzenie) albo tylko ryż a marchewka i chudy kurczak a cały rosół odlewaj. Ja tak moje grubaski karmię. :lol:
-
Oj black-sheep coś ostatnio rzeczywiście smutki cię dopadły, a ja Ci powiem, ze takie inne psy daja samą swoją obecnością wiele satysfakcji...:lol: i na pewno kochają... ja też kiedyś byłam rozczarowana troszkę, że mój kasanowa mi buzi nie daje i w ogóle nie liże po rece, a nawet się czasami odsuwa, ale on taki jest.. staruszek z humorkami jednak gdy czasem wyczuwa mnie i patrzac tymi niewidzącymi oczami szuka mnie i idzie tak na oslep, żeby się przytulic, to wiem, że mnie kocha... ja nigdy nie usłysze jak on szczeka bo jako głuszaczek tez nie szczeka, nie mam co liczyć na długi spacer z nim, boi jest słabiutki i boi się , ale i tak jestem z niego bardzo zadowolona. Twój Denisek jest inny no i co z tego? jest przecież słodki .:loveu::loveu:
-
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
AgaG replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='jotpeg']a mnie sie najbardziej podoba trojkolorka! :loveu:[/quote] No popatrz, a jej cztery lata nikt nie chciał ze schronu: ze gruba, brzydka a ja tez uważam, że ona ma urok i jest przede wszystkim niepowtarzalna. jeśzcze w zyciu nie widziałam takiego kundelka!:loveu: -
TRZYMAM KCIUKI!!!! fotki rzeczywiscie jeszcze by się przydały takie piekne to ciocia Aga plakaty zrobi i zacznie wieszać:loveu:
-
Kraków-TIMBA odeszła w ramionach swojej kochanej pani [']
AgaG replied to black sheep's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Myslę, że dla psa poza znęcaniem się nad nim nie ma nic gorszego jak śmierć w schronie. staremu, choremu psu to prędzej czy później grozi... Poza tym inne psy to wyczuwają... biedna suka!:-( -
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
AgaG replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
O przepraszam:eviltong::eviltong: schudła odkad ją mam 4 kilo i 40 deko!! odchudzam ją, ale w garnicach rozsądku. Natomiast Zahirek przytył 3 i pół kilo. :evil_lol: -
Wirka-Bellisima ma wspaniały dom,a w nim morze miłości :)
AgaG replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
ja bym zaczeła od wspólnych spacerów (jesli bardzo się jeżą, to w połkagańcach i pozwolić się obwąchiwać i zachowac spokój. jak się nawet cos zaczyna kotłować nie krzyczeć, tylko idelany spokój... to suka i pies .. czy wąchały się już z bliska? -
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
AgaG replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
prosilam Patię, aby wstawiła foty z dzisiaj -
ja też mam taką nadzieję... że się komuś spodoba.. fajnemu... liczę bardzo na pana Tomka, że pomoże mi ją przedstawiać, gdyby ktos chcial ją poznać...przyznam się, ze cała ta sytuacja jest dla mnie mocno stresująca, nigdy bowiem nie miałam pod opieką psa, który wykazywałby wobec mnie agresję...zupełnie nie wiem, jak tu ją przedstawiać itd... w tej sytuacji.. no chyba pana Tomka będę musiała za każdym razem prosić, by mi ją wyprowadził. W ogóle bez pana Tomka to ja nie wiem, co by było ... ...
-
ta sunia to już mi się śni. dziś czekając u Wellington na wybudzenie się Bunga zasnęłam i miałam taki sen: jakiś pan ją chce, który ma zakład pracy ogrodzony i chce ją zobaczyć... a ja mam wątpliwości,mimo że ten zakład zaraz koło mojego bloku a pza tym zastanwaim się, jak ja doprowadzić, bo ona ząbki szczerzy... i jeszcze mi się śniło, że taki azylek mały mam pod blokiem i że się pies jeden przecisnąl pod ogrodzeniem i poszłam go łapać,,,,no ja chyba m już odjeżdzam przez to stadko moje:mad::mad::diabloti: