Jump to content
Dogomania

AgaG

Members
  • Posts

    11789
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    23

Everything posted by AgaG

  1. biedaczki!! mamusia musi te uszka mocno pod kolderką wygrzać!:lol:
  2. :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
  3. Oj Black-sheep to Ty oczek nie zmrużysz, jak zima przyjdzie :eviltong::evil_lol: No ale nie ma co dyskutowac z miłością matki:eviltong: te Twoje zwierzaki to mają opiekę widzę całodobową, tragaża, kucharza... tak. a skoro denisek taki grubasek to może o jakiś lektyce trzeba będzie pomysleć:eviltong::lol:
  4. wiem tylko tyle, z racji mojej licznej gromady na tymczasie,nie mam jak pojechac do schronu..
  5. no bo im ulegam czasem:oops: np. mój slodziutki Zahirek wyprasza serki różne: topione i białe, czasem pączki, no i różne takie tam... pychotki:loveu:
  6. No leków ona teraz już nie potrzebuje. pan Tomek daje jej tylko jeszcze ten przeciwkrwotoczny, tylko zapomniałam jak się nazywa teraz..:oops: natomiast hotel kosztuje, a takiej łobuzicy nie będzie łatwo domek znaleźć. Nawet nie wiadomo, czy do "Kundla" będzie szansa ją wziąć, skoro kobiet nie lubi? Muszę szybko o plakatach pomyśleć i brac się za szukanie domu... ale łatwo nie jest, bo moje cztery psy, Bungo i ona... czasu okropnie brak..:roll:
  7. Spotkasz się jeszcze z nią na pewno, a gdy śpisz ona na pewno stoi przy twoim lózku i pilnuje, abyś dobrze spał i wącha Twoją poduszkę... psy od nas odchodzą widzialnie... ale są, pozostają, choć tego nie widzimy... Twój smutek pewno troszkę ją martwi... trzymaj się..
  8. [B]na razie wydatki to[/B]: 150 (sterylizacja) 140 dwukrotne zastrzyki od wetów z Wieliczki usypiajace przed jazdą 30 leki i badanie kontrolne po ster. [B]czyli 320,[/B] [B]do tego dochodzi hotel na razie 105 złotych a ta suma wzrasta codziennie o 15 złotych) Ojej! [/B]
  9. pytałam mar. gajko telefonicznie i nikt nie zadzwonil!
  10. Suczka miała operacje jakiś czas temu,ale późno. jest słaba, radzi sobie coraz gorzej...
  11. jesli denisek tyje, to albo dawaj mu specjalną karmę dla grubasów (o ile lubi suche jedzenie) albo tylko ryż a marchewka i chudy kurczak a cały rosół odlewaj. Ja tak moje grubaski karmię. :lol:
  12. Oj black-sheep coś ostatnio rzeczywiście smutki cię dopadły, a ja Ci powiem, ze takie inne psy daja samą swoją obecnością wiele satysfakcji...:lol: i na pewno kochają... ja też kiedyś byłam rozczarowana troszkę, że mój kasanowa mi buzi nie daje i w ogóle nie liże po rece, a nawet się czasami odsuwa, ale on taki jest.. staruszek z humorkami jednak gdy czasem wyczuwa mnie i patrzac tymi niewidzącymi oczami szuka mnie i idzie tak na oslep, żeby się przytulic, to wiem, że mnie kocha... ja nigdy nie usłysze jak on szczeka bo jako głuszaczek tez nie szczeka, nie mam co liczyć na długi spacer z nim, boi jest słabiutki i boi się , ale i tak jestem z niego bardzo zadowolona. Twój Denisek jest inny no i co z tego? jest przecież słodki .:loveu::loveu:
  13. [quote name='jotpeg']a mnie sie najbardziej podoba trojkolorka! :loveu:[/quote] No popatrz, a jej cztery lata nikt nie chciał ze schronu: ze gruba, brzydka a ja tez uważam, że ona ma urok i jest przede wszystkim niepowtarzalna. jeśzcze w zyciu nie widziałam takiego kundelka!:loveu:
  14. TRZYMAM KCIUKI!!!! fotki rzeczywiscie jeszcze by się przydały takie piekne to ciocia Aga plakaty zrobi i zacznie wieszać:loveu:
  15. "bardzo śmieszne zwierzę" hmmm hmmm:evil_lol::diabloti::diabloti::diabloti:
  16. no jak to kobieta-Polka, mąż pd pantoflem:loveu:
  17. Myslę, że dla psa poza znęcaniem się nad nim nie ma nic gorszego jak śmierć w schronie. staremu, choremu psu to prędzej czy później grozi... Poza tym inne psy to wyczuwają... biedna suka!:-(
  18. dotychczas nie dała się nikomu wyprowadzić. własnie dlatego taki problem był w sobotę, znów musiał być wzywany wet z wieliczki na zastrzyk, zeby mozna było ją zawieźć na kontolę do weta. jak sie to zmieni w ciągu nastepnych np. dwóch tygodni to będzie niedobrze!!
  19. O przepraszam:eviltong::eviltong: schudła odkad ją mam 4 kilo i 40 deko!! odchudzam ją, ale w garnicach rozsądku. Natomiast Zahirek przytył 3 i pół kilo. :evil_lol:
  20. ja bym zaczeła od wspólnych spacerów (jesli bardzo się jeżą, to w połkagańcach i pozwolić się obwąchiwać i zachowac spokój. jak się nawet cos zaczyna kotłować nie krzyczeć, tylko idelany spokój... to suka i pies .. czy wąchały się już z bliska?
  21. prosilam Patię, aby wstawiła foty z dzisiaj
  22. ja też mam taką nadzieję... że się komuś spodoba.. fajnemu... liczę bardzo na pana Tomka, że pomoże mi ją przedstawiać, gdyby ktos chcial ją poznać...przyznam się, ze cała ta sytuacja jest dla mnie mocno stresująca, nigdy bowiem nie miałam pod opieką psa, który wykazywałby wobec mnie agresję...zupełnie nie wiem, jak tu ją przedstawiać itd... w tej sytuacji.. no chyba pana Tomka będę musiała za każdym razem prosić, by mi ją wyprowadził. W ogóle bez pana Tomka to ja nie wiem, co by było ... ...
  23. ta sunia to już mi się śni. dziś czekając u Wellington na wybudzenie się Bunga zasnęłam i miałam taki sen: jakiś pan ją chce, który ma zakład pracy ogrodzony i chce ją zobaczyć... a ja mam wątpliwości,mimo że ten zakład zaraz koło mojego bloku a pza tym zastanwaim się, jak ja doprowadzić, bo ona ząbki szczerzy... i jeszcze mi się śniło, że taki azylek mały mam pod blokiem i że się pies jeden przecisnąl pod ogrodzeniem i poszłam go łapać,,,,no ja chyba m już odjeżdzam przez to stadko moje:mad::mad::diabloti:
  24. [SIZE=4][COLOR=Red]Patia jesteś taka kochana:loveu::loveu::loveu: ja Cię miałam właśnie prosić o pomoc w fotkach,bo takie piękne Sarze zrobiłaś!!! Bardzo dziękuję.. [COLOR=Black][SIZE=2]Spróbuję tekst na allegro napisać do jutra. Czy ząbki Ci pokazywała? [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...