-
Posts
11789 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
23
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaG
-
Co do tego jak grubcia no to ja nie wiem niestety nic nowego. natomiast bardzo dziękuję pani Justynie ktora jej wysłała do hotelu prezent w postaci 15 kilogramów karmy suchej dla grubasów. :lol::loveu: w przyszły piatek jest program "Kundel". Mogę wziąć trzy psy. Grubcia się nie nadaje... no kurczę.. tylko jej fotkę wezmę... a co do psów to nie wiem, co będzie z Bungiem, jesli wszystko dobrze to on... , poza tym jeden pies hotelowy (niech mar. gajko decyduje który) i może sunia mix boksera od trop. Gdyby Bungo nie mógl jechać to wtedy jeszcze jednego z hotelu weźmiemy. :lol:
-
Kraków-TIMBA odeszła w ramionach swojej kochanej pani [']
AgaG replied to black sheep's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
sunia jest łagodna i stara. ma przerzuty, operację miała..jakiś czas temu. Potrzbuje domu na ostatnie miesiące oby dłużej...w boksie wspólnym jest jej coraz gorzej...jak zachowa się w domu do drugiej suni tego nie wiem.. jeśli Twoja sunia jest łagodna powinny się zgodzić... -
Kraków-TIMBA odeszła w ramionach swojej kochanej pani [']
AgaG replied to black sheep's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
timba jest szara.. nigdy nikomu na niej nie zależało nigdy nikt jej nie chciał... nie wiąże się z nią żadna historia i dlatego jest tak trudno coś wymysleć.. ja też pomysłu nie mam.. -
Psy są niesmowite....Mój staruszek Kasnowa niewidomy i gluchy staruszek raczej mnie nie całuje, ale kiedyś to zrobił, w dniu w którym byłam zrozpaczona śmiercią Szoka - psa, któremu udało mi się znaleźć dom po 7 letnim pobycie w schronie i który potem na skutek złego leczenia zmarł... szok miał dom 2 dni..
-
oto tekst na allegro: Kiwi zmień co tam uważasz, dodaj proszę co uważasz... miałaś takie dobre pióro do Lęka, to może mi trochę przy Leśnej pomożesz. :lol::modla::modla::modla: [SIZE=3][COLOR=Red][SIZE=4]BEZDOMNA SUNIA GRUBCIA ZNALEZIONA W LESIE CZEKA NA DOM I MIŁOŚĆ NOWEGO PANA [/SIZE][COLOR=Black] Przez kilka dni błąkała się w lesie na terenie jednej z podkieleckich wsi. Miała tak duży brzuch, że zaalarmowani wolontariusze myśleli, że niedługo będzie rodzić. Prawda okazała się inna... [COLOR=Red]Ta suczka była tuczona na smalec!!! Uciekła spod noża!!! Sama wskoczyła wolonatriuszom do samochodu!!! Teraz już jest bezpieczna w hoteliku dla psów pod Krakowem, ale rozpaczliwie potrzebuje domu!!! [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][CENTER][SIZE=3][COLOR=Red][COLOR=Black][COLOR=Red][COLOR=Blue]Sterczące uszka, szara sierś śmieszna wilczyca, która najbardziej lubi jeść. W swych mądrych oczach ma jedno pytanie: [COLOR=Red]"Ach dokąd dokąd czekać mam, kiedy nadejdzie mój ukochany Pan?" [COLOR=Indigo]Daj jej radość zwykłych miłych dni, na które tak czeka, Pomóż jej uwierzyć w Dobroć Człowieka!!! [/COLOR][/COLOR][COLOR=SeaGreen]A wtedy zobaczysz : merdanie ogonem (w odróżnieniu od ogona podkulonego), postawione uszy (w przeciwieństwie do stulonych). Będziesz też bezpieczny, bo ona wie, że trzeba pokazać kły, gdy zbliża się ktoś zły!!! [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][LEFT]Cechy suczki: -wilkowata - wiek od 1-2 lat -już po sterylizacji -zdrowa, zaszczepiona - [B]ZDECYDOWANIE WOLI MĘŻCZYZN (wobec nich jest przymilna) I DLATEGO SZUKAMY DLA NIEJ WŁAŚCICIELA- MĘŻCZYZNĘ [/B]- ładnie chodzi na smyczy - dobrze znosi jazdę samochodem [CENTER][COLOR=Purple][SIZE=2]Podaruj jej miejsce przy sobie[/SIZE][/COLOR] [COLOR=Purple][SIZE=2]Ona da wielką wierność Tobie![/SIZE][/COLOR] [/CENTER] Jeśli możesz ofiarować dobry dom Grubci lub chcesz włączyć się w jej ratowanie, zadzwoń lub napisz. tel.(012) 412 02 31 lub 0501 801 553 i mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/LEFT] [SIZE=3][COLOR=Red][COLOR=Black][COLOR=Red][COLOR=Blue][COLOR=SeaGreen] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
-
Prześliczna Gabi (z Łodzi) niestety odeszła.. (*)
AgaG replied to bonika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no to masz co robić:p -
Kraków-TIMBA odeszła w ramionach swojej kochanej pani [']
AgaG replied to black sheep's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
płódź koniecznie Kiwuś!!! :loveu::loveu::loveu: -
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Kochana Black-sheep ja nie nadążam, ale cudownie, że wzięłaś go na spacer!!! ile on ma blizn na pysiu od pogryzień!!! ile walk musial stoczyc, nim dostał pojedynczy boks!!!!!! -
Prześliczna Gabi (z Łodzi) niestety odeszła.. (*)
AgaG replied to bonika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wspaniale!! tak się cieszę!!! czwsto myślałam o tej biedaczce (gabi oczywiście nie Karoli:eviltong:) -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Właścicielka Murzyna znów dziś dzwoniła, by się pochwalić, jakie postępy zrobił Onyksik. A więc windy się już nie boi, wita ją wylewnie skakaniem, merdaniem i lizaniem, gdy idzie do pracy to on jest cichutki.. zabawki mu różne kupiła, ale wolał gryźć długopis, który sobie z półki ściągnął:lol:. ma teraz długą smycz na wysięgniku. Blisko mają do parku, gdzie często chodzą. Onysk obserwuje sobie wtedy ludzi, jak się czegoś boi, to chowa się za panią. Ona mówiła, ze w końcu śpi nienerwowo, spokojnie, bo wie, ze jest bezpieczny.. :multi::multi:Ależ mnie to cieszy!!!