Jump to content
Dogomania

AgaG

Members
  • Posts

    11789
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    23

Everything posted by AgaG

  1. Co do tego jak grubcia no to ja nie wiem niestety nic nowego. natomiast bardzo dziękuję pani Justynie ktora jej wysłała do hotelu prezent w postaci 15 kilogramów karmy suchej dla grubasów. :lol::loveu: w przyszły piatek jest program "Kundel". Mogę wziąć trzy psy. Grubcia się nie nadaje... no kurczę.. tylko jej fotkę wezmę... a co do psów to nie wiem, co będzie z Bungiem, jesli wszystko dobrze to on... , poza tym jeden pies hotelowy (niech mar. gajko decyduje który) i może sunia mix boksera od trop. Gdyby Bungo nie mógl jechać to wtedy jeszcze jednego z hotelu weźmiemy. :lol:
  2. [quote name='Trop']ja dodrukowywuję plakaty dla Mordki i będę rozwieszać, mogę też wziąć trochę Twoich plakatów Aga :)[/quote] No to super. dzięki.
  3. sunia jest łagodna i stara. ma przerzuty, operację miała..jakiś czas temu. Potrzbuje domu na ostatnie miesiące oby dłużej...w boksie wspólnym jest jej coraz gorzej...jak zachowa się w domu do drugiej suni tego nie wiem.. jeśli Twoja sunia jest łagodna powinny się zgodzić...
  4. Acha żebyś mnie zastała to najlepiej byłoby po 20 -tej.
  5. dziekuję Kiwi i czywiście, że pojadę z Tobą. napisz mi na pw. o której.
  6. mam już 120 plakatów. Z racji kuracji Bunga (2x dziennie u weta) plus spacery plus moje psy nie dam rady ich powiesić, a byłby dobrze zrobić to w ten weekend. kto pomoze?
  7. Ach21 zrobiła na razie 120 plakatów grubci, ale jeszcze będzie próbować drukować!!!:loveu:
  8. timba jest szara.. nigdy nikomu na niej nie zależało nigdy nikt jej nie chciał... nie wiąże się z nią żadna historia i dlatego jest tak trudno coś wymysleć.. ja też pomysłu nie mam..
  9. Psy są niesmowite....Mój staruszek Kasnowa niewidomy i gluchy staruszek raczej mnie nie całuje, ale kiedyś to zrobił, w dniu w którym byłam zrozpaczona śmiercią Szoka - psa, któremu udało mi się znaleźć dom po 7 letnim pobycie w schronie i który potem na skutek złego leczenia zmarł... szok miał dom 2 dni..
  10. :-(:-(:-(Bardzo bardzo Ci współczuję tej straty, tych strat.. wiem, jak to boli... ale dzięki Tobie były szczęśliwe!!
  11. ok. :placz::placz: a już myślał:placz:am, że skoro ten ogródek masz i łozko spore, to wybierzesz bunga i leśną!!! Zarazz nim do weta jadę, wszystko zdarł!! zwariuję!!!!
  12. [COLOR=Red][SIZE=6]Kiwi pomysł genialny!!masz u mnie pudło czekoladek (choć może wolisz lesną albo bunga w prezecie? :diabloti::diabloti::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/SIZE][/COLOR]
  13. tak miało być!!! : [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/153/78927ecdc372ae1e.jpg[/IMG][/URL]
  14. O tak!! od razu wiadomo, że Kiwi wróciła, bo jakiś ruch większy na watkach krakowskich i nawet paulus czesciej wchodzi na nie!!:eviltong::eviltong:
  15. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/116/tnhpim2292of9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7933/tnhpim2293cb6.jpg[/IMG][/URL]
  16. a fotki na plakat proponuję takie: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/1561/img6954qi3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/9609/img6951rc5.jpg[/IMG][/URL]
  17. oto tekst na allegro: Kiwi zmień co tam uważasz, dodaj proszę co uważasz... miałaś takie dobre pióro do Lęka, to może mi trochę przy Leśnej pomożesz. :lol::modla::modla::modla: [SIZE=3][COLOR=Red][SIZE=4]BEZDOMNA SUNIA GRUBCIA ZNALEZIONA W LESIE CZEKA NA DOM I MIŁOŚĆ NOWEGO PANA [/SIZE][COLOR=Black] Przez kilka dni błąkała się w lesie na terenie jednej z podkieleckich wsi. Miała tak duży brzuch, że zaalarmowani wolontariusze myśleli, że niedługo będzie rodzić. Prawda okazała się inna... [COLOR=Red]Ta suczka była tuczona na smalec!!! Uciekła spod noża!!! Sama wskoczyła wolonatriuszom do samochodu!!! Teraz już jest bezpieczna w hoteliku dla psów pod Krakowem, ale rozpaczliwie potrzebuje domu!!! [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][CENTER][SIZE=3][COLOR=Red][COLOR=Black][COLOR=Red][COLOR=Blue]Sterczące uszka, szara sierś śmieszna wilczyca, która najbardziej lubi jeść. W swych mądrych oczach ma jedno pytanie: [COLOR=Red]"Ach dokąd dokąd czekać mam, kiedy nadejdzie mój ukochany Pan?" [COLOR=Indigo]Daj jej radość zwykłych miłych dni, na które tak czeka, Pomóż jej uwierzyć w Dobroć Człowieka!!! [/COLOR][/COLOR][COLOR=SeaGreen]A wtedy zobaczysz : merdanie ogonem (w odróżnieniu od ogona podkulonego), postawione uszy (w przeciwieństwie do stulonych). Będziesz też bezpieczny, bo ona wie, że trzeba pokazać kły, gdy zbliża się ktoś zły!!! [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][LEFT]Cechy suczki: -wilkowata - wiek od 1-2 lat -już po sterylizacji -zdrowa, zaszczepiona - [B]ZDECYDOWANIE WOLI MĘŻCZYZN (wobec nich jest przymilna) I DLATEGO SZUKAMY DLA NIEJ WŁAŚCICIELA- MĘŻCZYZNĘ [/B]- ładnie chodzi na smyczy - dobrze znosi jazdę samochodem [CENTER][COLOR=Purple][SIZE=2]Podaruj jej miejsce przy sobie[/SIZE][/COLOR] [COLOR=Purple][SIZE=2]Ona da wielką wierność Tobie![/SIZE][/COLOR] [/CENTER] Jeśli możesz ofiarować dobry dom Grubci lub chcesz włączyć się w jej ratowanie, zadzwoń lub napisz. tel.(012) 412 02 31 lub 0501 801 553 i mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/LEFT] [SIZE=3][COLOR=Red][COLOR=Black][COLOR=Red][COLOR=Blue][COLOR=SeaGreen] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  18. :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
  19. Grubicia ciocia Aga juz prawie tekśior na allegro miała, a tu ciocia Kiwi zadzwoniła około 1 w nocy i do 3. 30 gadała!!!:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::lol!::lol!::evil_lol::evil_lol:
  20. płódź koniecznie Kiwuś!!! :loveu::loveu::loveu:
  21. Kochana Black-sheep ja nie nadążam, ale cudownie, że wzięłaś go na spacer!!! ile on ma blizn na pysiu od pogryzień!!! ile walk musial stoczyc, nim dostał pojedynczy boks!!!!!!
  22. Wspaniale!! tak się cieszę!!! czwsto myślałam o tej biedaczce (gabi oczywiście nie Karoli:eviltong:)
  23. Właścicielka Murzyna znów dziś dzwoniła, by się pochwalić, jakie postępy zrobił Onyksik. A więc windy się już nie boi, wita ją wylewnie skakaniem, merdaniem i lizaniem, gdy idzie do pracy to on jest cichutki.. zabawki mu różne kupiła, ale wolał gryźć długopis, który sobie z półki ściągnął:lol:. ma teraz długą smycz na wysięgniku. Blisko mają do parku, gdzie często chodzą. Onysk obserwuje sobie wtedy ludzi, jak się czegoś boi, to chowa się za panią. Ona mówiła, ze w końcu śpi nienerwowo, spokojnie, bo wie, ze jest bezpieczny.. :multi::multi:Ależ mnie to cieszy!!!
×
×
  • Create New...